Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 0 RON | -64.138 RON | 7.552.007 RON | 2.111.567 RON | 8.376.084 RON | 2.935.644 RON | — |
| 2019 | 0 RON | -64.138 RON | 7.552.007 RON | 2.111.567 RON | 8.376.084 RON |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
| 2.935.644 RON |
| — |
| 2018 | 0 RON | -64.138 RON | 7.552.007 RON | 2.111.567 RON | 8.376.084 RON | 2.935.644 RON | — |
| 2017 | 0 RON | 0 RON | 7.552.007 RON | 2.111.567 RON | 8.440.222 RON | 2.999.782 RON | — |
| 2016 | 0 RON | 0 RON | 7.552.007 RON | 2.111.567 RON | 8.440.222 RON | 2.999.782 RON | — |
| 2015 | 0 RON | 0 RON | 7.552.007 RON | 2.111.567 RON | 8.440.222 RON | 2.999.782 RON | — |
| 2014 | 0 RON | 0 RON | 7.552.007 RON | 2.111.567 RON | 8.440.222 RON | 2.999.782 RON | — |
| 2013 | 0 RON | 0 RON | 7.552.007 RON | 2.111.567 RON | 8.440.222 RON | 2.999.782 RON | — |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | 7.552.007 RON | 2.111.567 RON | 8.440.222 RON | 2.999.782 RON | — |
| 2011 | 0 RON | 3.217.445 RON | 7.553.833 RON | 2.111.567 RON | 8.442.048 RON | 2.999.782 RON | 0 |
| 2010 | 4.746.108 RON | -18.091 RON | 11.356.001 RON | 2.122.491 RON | 9.015.847 RON | -217.663 RON | 4 |
| 2009 | 8.999.023 RON | 128.839 RON | 493.883 RON | 45.268 RON | 604.000 RON | 155.385 RON | 17 |
| 2008 | 245.211 RON | 795 RON | 173.124 RON | 45.167 RON | 75.503 RON | 26.546 RON | 2 |
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.746.108 RON | 8.999.023 RON | 245.211 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.748.781 RON | 9.002.911 RON | 246.067 RON |
| Cheltuieli totale | 64.138 RON | 64.138 RON | 64.138 RON | — | — | — | — | — | 0 RON | -3.217.445 RON | 4.761.997 RON | 8.832.695 RON | 243.139 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.217.445 RON | — | 170.216 RON | 2.928 RON |
| Pierdere bruta | 64.138 RON | 64.138 RON | 64.138 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.216 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.217.445 RON | — | 128.839 RON | 795 RON |
| Pierdere neta | 64.138 RON | 64.138 RON | 64.138 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 18.091 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 2.111.567 RON | 2.111.567 RON | 2.111.567 RON | 2.111.567 RON | 2.111.567 RON | 2.111.567 RON | 2.111.567 RON | 2.111.567 RON | 2.111.567 RON | 2.111.567 RON | 2.122.491 RON | 45.268 RON | 45.167 RON |
| Active circulante | 8.376.084 RON | 8.376.084 RON | 8.376.084 RON | 8.440.222 RON | 8.440.222 RON | 8.440.222 RON | 8.440.222 RON | 8.440.222 RON | 8.440.222 RON | 8.442.048 RON | 9.015.847 RON | 604.000 RON | 75.503 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 3.145.418 RON | 4.211 RON | 500 RON |
| Creante | 8.376.084 RON | 8.376.084 RON | 8.376.084 RON | 8.376.084 RON | 8.376.084 RON | 8.376.084 RON | 8.376.084 RON | 8.376.084 RON | 8.376.084 RON | 8.377.910 RON | 5.805.091 RON | 588.169 RON | 74.563 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | 64.138 RON | 64.138 RON | 64.138 RON | 64.138 RON | 64.138 RON | 64.138 RON | 64.138 RON | 65.338 RON | 11.620 RON | 440 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 79.000 RON |
| Datorii totale | 7.552.007 RON | 7.552.007 RON | 7.552.007 RON | 7.552.007 RON | 7.552.007 RON | 7.552.007 RON | 7.552.007 RON | 7.552.007 RON | 7.552.007 RON | 7.553.833 RON | 11.356.001 RON | 493.883 RON | 173.124 RON |
| Capitaluri proprii | 2.935.644 RON | 2.935.644 RON | 2.935.644 RON | 2.999.782 RON | 2.999.782 RON | 2.999.782 RON | 2.999.782 RON | 2.999.782 RON | 2.999.782 RON | 2.999.782 RON | -217.663 RON | 155.385 RON | 26.546 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 4 | 17 | 2 |
sector 1
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.