| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 160.509 RON | 96.428 RON | 38.605 RON | 3.313 RON | 131.920 RON | 96.628 RON | 1 |
| 2024 | 144.443 RON | 91.347 RON | 146.753 RON | — | 238.300 RON | 91.547 RON | 1 |
| 2023 | 144.870 RON | 95.273 RON | 13.132 RON | — | 134.465 RON | 121.333 RON | 1 |
| 2022 | 128.002 RON | 72.363 RON | 22.540 RON | — | 95.103 RON | 72.563 RON | 1 |
| 2021 | 102.537 RON | 69.730 RON | 17.839 RON | — | 87.769 RON | 69.930 RON | 1 |
| 2020 | 123.301 RON | 89.444 RON | 13.573 RON | — | 103.217 RON | 89.644 RON | 1 |
| 2019 | 86.116 RON | 36.933 RON | 7.424 RON | 716 RON | 43.841 RON | 37.133 RON | 1 |
| 2018 | 61.853 RON | 32.620 RON | 5.278 RON | 2.362 RON | 35.736 RON | 32.820 RON | 1 |
| 2017 | 63.038 RON | 32.714 RON | 5.273 RON | 952 RON | 86.332 RON | 82.011 RON | 1 |
| 2016 | 72.485 RON | 49.097 RON | 6.619 RON | 1.288 RON | 54.628 RON | 49.297 RON | 1 |
| 2015 | 77.081 RON | 46.648 RON | 9.108 RON | 1.624 RON | 64.828 RON | 57.344 RON | 1 |
| 2014 | 61.308 RON | 18.996 RON | 28.805 RON | 1.960 RON | 37.541 RON | 10.696 RON | 1 |
| 2013 | 42.572 RON | 20.807 RON | 44.642 RON | 360 RON | 35.982 RON | -8.300 RON | 1 |
| 2012 | 25.983 RON | 8.952 RON | 56.781 RON | 977 RON | 26.697 RON | -29.107 RON | 1 |
| 2011 | 12.317 RON | -9.478 RON | 51.546 RON | — | 13.487 RON | -38.059 RON | 2 |
| 2010 | 24.674 RON | -13.786 RON | 43.477 RON | 60 RON | 14.836 RON | -28.581 RON | 3 |
| 2009 | 32.234 RON | 287 RON | 18.745 RON | 775 RON | 3.175 RON | -14.795 RON | 3 |
| 2008 | 17.707 RON | -8.101 RON | 16.686 RON | 1.491 RON | 113 RON | -15.082 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 160.509 RON | 144.443 RON | 144.870 RON | 128.002 RON | 102.537 RON | 123.301 RON | 86.116 RON | 61.853 RON | 63.038 RON | 72.485 RON | 77.081 RON | 61.308 RON | 42.572 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 25.983 RON |
| 12.317 RON |
| 24.674 RON |
| 32.234 RON |
| 17.707 RON |
| Venituri totale | 160.509 RON | 144.443 RON | 144.870 RON | 128.002 RON | 102.537 RON | 123.301 RON | 86.116 RON | 61.869 RON | 63.043 RON | 72.502 RON | 77.195 RON | 61.833 RON | 43.113 RON | 26.158 RON | 12.329 RON | 24.694 RON | 32.234 RON | 17.707 RON |
| Cheltuieli totale | 62.508 RON | 51.652 RON | 48.178 RON | 52.484 RON | 29.730 RON | 30.398 RON | 46.600 RON | 27.393 RON | 28.437 RON | 21.230 RON | 28.232 RON | 40.971 RON | 21.056 RON | 17.206 RON | 21.807 RON | 36.591 RON | 30.276 RON | 25.365 RON |
| Profit brut | 98.001 RON | 92.791 RON | 96.692 RON | 75.518 RON | 72.807 RON | 92.903 RON | 39.516 RON | 34.476 RON | 34.606 RON | 51.272 RON | 48.963 RON | 20.862 RON | 22.057 RON | 8.952 RON | 0 RON | — | 1.958 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.478 RON | 11.897 RON | — | 7.658 RON |
| Profit net | 96.428 RON | 91.347 RON | 95.273 RON | 72.363 RON | 69.730 RON | 89.444 RON | 36.933 RON | 32.620 RON | 32.714 RON | 49.097 RON | 46.648 RON | 18.996 RON | 20.807 RON | 8.952 RON | 0 RON | — | 287 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.478 RON | 13.786 RON | — | 8.101 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.313 RON | — | — | — | — | — | 716 RON | 2.362 RON | 952 RON | 1.288 RON | 1.624 RON | 1.960 RON | 360 RON | 977 RON | — | 60 RON | 775 RON | 1.491 RON |
| Active circulante | 131.920 RON | 238.300 RON | 134.465 RON | 95.103 RON | 87.769 RON | 103.217 RON | 43.841 RON | 35.736 RON | 86.332 RON | 54.628 RON | 64.828 RON | 37.541 RON | 35.982 RON | 26.697 RON | 13.487 RON | 14.836 RON | 3.175 RON | 113 RON |
| Creante | 99.076 RON | 31.330 RON | 15.061 RON | 68.217 RON | 11.762 RON | 16.116 RON | 8.325 RON | 7.152 RON | 15.881 RON | 16.849 RON | 51.154 RON | 30.834 RON | 24.456 RON | 21.572 RON | 3.775 RON | 3.945 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 32.844 RON | 206.970 RON | 119.404 RON | 26.886 RON | 76.007 RON | 87.101 RON | 35.516 RON | 28.584 RON | 70.451 RON | 37.779 RON | 13.674 RON | 6.707 RON | 11.526 RON | 5.125 RON | 9.712 RON | 10.891 RON | 3.175 RON | 113 RON |
| Datorii totale | 38.605 RON | 146.753 RON | 13.132 RON | 22.540 RON | 17.839 RON | 13.573 RON | 7.424 RON | 5.278 RON | 5.273 RON | 6.619 RON | 9.108 RON | 28.805 RON | 44.642 RON | 56.781 RON | 51.546 RON | 43.477 RON | 18.745 RON | 16.686 RON |
| Capitaluri proprii | 96.628 RON | 91.547 RON | 121.333 RON | 72.563 RON | 69.930 RON | 89.644 RON | 37.133 RON | 32.820 RON | 82.011 RON | 49.297 RON | 57.344 RON | 10.696 RON | -8.300 RON | -29.107 RON | -38.059 RON | -28.581 RON | -14.795 RON | -15.082 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
9 contracte atribuite, in valoare de 44.300 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 17.205 lei.
Achizitii directe
5 contracte
17.200 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
4 contracte
27.100 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 152 de zile de la data documentului, iar 28,2% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 14:49).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.