ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
ap. 1
comuna Lunca de Sus, satul Păltiniș Ciuc
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 212.393 RON | -15.384 RON | 340.602 RON | — | 17.975 RON | -322.627 RON | — |
| 2017 | 196.144 RON | -25.857 RON | 313.319 RON | — | 6.076 RON | -307.243 RON | 3 |
| 2016 | 216.041 RON | -19.852 RON | 295.284 RON | — | 13.899 RON | -281.385 RON | 3 |
| 2015 | 146.987 RON | -60.888 RON | 320.704 RON | — | 59.171 RON | -261.533 RON | 3 |
| 2014 | 145.802 RON | 12.664 RON | 277.847 RON | 92 RON | 77.110 RON | -200.645 RON | 3 |
| 2013 | 190.935 RON | -56.869 RON | 301.396 RON | 642 RON | 87.444 RON | -213.310 RON | 4 |
| 2012 | 151.720 RON | -42.350 RON | 204.589 RON | 1.192 RON | 46.956 RON | -156.441 RON | 3 |
| 2011 | 103.536 RON | -43.820 RON | 168.589 RON | 1.742 RON | 52.755 RON | -114.092 RON | 2 |
| 2010 | 97.453 RON | -44.579 RON | 104.934 RON | — | 34.780 RON | -70.154 RON | 1 |
| 2009 | 83.032 RON | -25.483 RON | 40.071 RON | — | 14.496 RON | -25.575 RON | 1 |
| 2008 | 21.962 RON | 3.079 RON | 4.612 RON | — | 4.402 RON | -210 RON | — |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 212.393 RON | 196.144 RON | 216.041 RON | 146.987 RON | 145.802 RON | 190.935 RON | 151.720 RON | 103.536 RON | 97.453 RON | 83.032 RON | 21.962 RON |
| Venituri totale | 212.393 RON | 196.144 RON | 216.041 RON | 146.987 RON | 215.802 RON | 190.935 RON | 151.720 RON | 103.536 RON | 97.453 RON | 83.032 RON | 21.962 RON |
| Cheltuieli totale | 225.658 RON | 220.040 RON | 233.733 RON | 203.465 RON | 196.663 RON | 242.469 RON | 194.070 RON | 147.356 RON | 138.807 RON | 107.415 RON | 18.297 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.139 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 3.665 RON |
| Pierdere bruta | 13.265 RON | 23.896 RON | 17.692 RON | — | 0 RON | 51.534 RON | 42.350 RON | 43.820 RON | 41.354 RON | 24.383 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.664 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 3.079 RON |
| Pierdere neta | 15.384 RON | 25.857 RON | 19.852 RON | 60.888 RON | 0 RON | 56.869 RON | 42.350 RON | 43.820 RON | 44.579 RON | 25.483 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | 92 RON | 642 RON | 1.192 RON | 1.742 RON | — | — | — |
| Active circulante | 17.975 RON | 6.076 RON | 13.899 RON | 59.171 RON | 77.110 RON | 87.444 RON | 46.956 RON | 52.755 RON | 34.780 RON | 14.496 RON | 4.402 RON |
| Stocuri | 16.139 RON | 5.491 RON | 6.550 RON | 57.859 RON | 74.870 RON | 85.406 RON | 44.184 RON | 50.653 RON | 31.517 RON | 11.722 RON | 1.139 RON |
| Creante | — | — | 318 RON | 79 RON | — | — | 682 RON | 682 RON | 848 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 1.836 RON | 585 RON | 7.031 RON | 1.233 RON | 2.240 RON | 2.038 RON | 2.090 RON | 1.420 RON | 2.415 RON | 2.774 RON | 3.263 RON |
| Datorii totale | 340.602 RON | 313.319 RON | 295.284 RON | 320.704 RON | 277.847 RON | 301.396 RON | 204.589 RON | 168.589 RON | 104.934 RON | 40.071 RON | 4.612 RON |
| Capitaluri proprii | -322.627 RON | -307.243 RON | -281.385 RON | -261.533 RON | -200.645 RON | -213.310 RON | -156.441 RON | -114.092 RON | -70.154 RON | -25.575 RON | -210 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.