ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Ia act de renunţarea la judecată a petentului SC MIHALINA SRL în contradictoriu cu pârâtul SC EXELON INVEST SRL, având ca obiect pretenţii. Admite excepţia netimbrării cererii reconvenţionale. Anulează cererea reconvenţională, ca netimbrată. Cu recurs în 30 de zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Rm. Vâlcea, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei astăzi, 10.05.2024.
Admite cererea. Încuviinţează efectuarea constatării situaţiei de fapt asupra spaţiului comercial în suprafaţă de 927,42 mp situat în..... ,în sensul ca executorul judecătoresc să constate starea imobilului şi să inventarieze bunurile menţionate în anexa contractului nr. 1/20.11.2016, respectiv dacă există în locaţie şi starea acestora. Executorie. Fără cale de atac. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 11.09.2023.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 383.492 RON | 58.623 RON | 374.012 RON | 146.159 RON | 151.474 RON | -76.379 RON | 1 |
| 2024 | 486.398 RON | -106.126 RON | 365.694 RON | 144.057 RON | 86.636 RON | -135.001 RON | 1 |
| 2023 | 899.052 RON | -186.488 RON | 332.640 RON | 246.548 RON | 57.864 RON | -28.228 RON | 4 |
| 2022 | 1.412.764 RON | -24.039 RON | 496.765 RON | 356.431 RON | 279.238 RON | 138.904 RON | 4 |
| 2021 | 714.387 RON | -71.928 RON | 416.573 RON | 467.538 RON | 145.036 RON | 162.943 RON | 2 |
| 2020 | 544.154 RON | -36.058 RON | 302.705 RON | 578.644 RON | 72.875 RON | 348.814 RON | 2 |
| 2019 | 990.061 RON | -180.545 RON | 1.015.669 RON | 1.237.671 RON | 176.746 RON | 398.748 RON | 8 |
| 2018 | 2.137.179 RON | 212.774 RON | 288.665 RON | 667.569 RON | 200.389 RON | 579.293 RON | 18 |
| 2017 | 2.762.896 RON | 352.754 RON | 725.118 RON | 796.058 RON | 505.579 RON | 576.519 RON | 27 |
| 2016 | 1.636.189 RON | 223.035 RON | 858.802 RON | 552.486 RON | 530.081 RON | 223.765 RON | 11 |
| 2015 | 425.401 RON | -72.007 RON | 93.908 RON | 123.709 RON | 98.929 RON | 128.730 RON | 2 |
| 2014 | 529.424 RON | 70.473 RON | 55.937 RON | 22.092 RON | 234.582 RON | 200.737 RON | 16 |
| 2013 | 446.537 RON | 25.619 RON | 67.587 RON | 34.164 RON | 163.687 RON | 130.264 RON | 16 |
| 2012 | 317.751 RON | 104.445 RON | 79.657 RON | 41.658 RON | 142.644 RON | 104.645 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 383.492 RON | 486.398 RON | 899.052 RON | 1.412.764 RON | 714.387 RON | 544.154 RON | 990.061 RON | 2.137.179 RON | 2.762.896 RON | 1.636.189 RON | 425.401 RON | 529.424 RON | 446.537 RON | 317.751 RON |
| Venituri totale | 384.753 RON | 520.121 RON | 958.627 RON | 1.485.878 RON | 822.628 RON | 1.298.705 RON | 1.084.373 RON | 2.605.968 RON | 3.695.939 RON | 2.096.419 RON | 431.371 RON | 535.863 RON | 449.195 RON | 351.945 RON |
| Cheltuieli totale | 323.159 RON | 626.247 RON | 1.137.885 RON | 1.499.356 RON | 888.765 RON | 1.330.643 RON | 1.256.208 RON | 2.371.624 RON | 3.280.014 RON | 1.806.829 RON | 481.809 RON | 438.597 RON | 403.336 RON | 226.853 RON |
| Profit brut | 61.594 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 234.344 RON | 415.925 RON | 289.590 RON | 0 RON | 97.266 RON | 45.859 RON | 125.092 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 106.126 RON | 179.258 RON | 13.478 RON | 66.137 RON | 31.938 RON | 171.835 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 58.623 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 212.774 RON | 352.754 RON | 223.035 RON | 0 RON | 70.473 RON | 25.619 RON | 104.445 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 106.126 RON | 186.488 RON | 24.039 RON | 71.928 RON | 36.058 RON | 180.545 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 72.007 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 146.159 RON | 144.057 RON | 246.548 RON | 356.431 RON | 467.538 RON | 578.644 RON | 1.237.671 RON | 667.569 RON | 796.058 RON | 552.486 RON | 123.709 RON | 22.092 RON | 34.164 RON | 41.658 RON |
| Active circulante | 151.474 RON | 86.636 RON | 57.864 RON | 279.238 RON | 145.036 RON | 72.875 RON | 176.746 RON | 200.389 RON | 505.579 RON | 530.081 RON | 98.929 RON | 234.582 RON | 163.687 RON | 142.644 RON |
| Stocuri | 17.288 RON | 17.286 RON | 11.359 RON | 49.420 RON | 6.323 RON | 7.168 RON | 34.274 RON | 40.856 RON | 187.899 RON | 167.508 RON | 21.619 RON | 24.194 RON | 25.022 RON | 12.957 RON |
| Creante | 128.358 RON | 55.476 RON | 43.321 RON | 75.147 RON | 91.267 RON | 52.620 RON | 68.556 RON | 63.479 RON | 58.222 RON | 74.172 RON | 30.928 RON | 142.122 RON | 21.577 RON | 41.377 RON |
| Casa si conturi la banci | 5.828 RON | 13.874 RON | 3.184 RON | 154.671 RON | 47.446 RON | 13.087 RON | 73.916 RON | 96.054 RON | 259.458 RON | 288.401 RON | 46.382 RON | 68.266 RON | 117.088 RON | 88.310 RON |
| Datorii totale | 374.012 RON | 365.694 RON | 332.640 RON | 496.765 RON | 416.573 RON | 302.705 RON | 1.015.669 RON | 288.665 RON | 725.118 RON | 858.802 RON | 93.908 RON | 55.937 RON | 67.587 RON | 79.657 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 33.058 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -76.379 RON | -135.001 RON | -28.228 RON | 138.904 RON | 162.943 RON | 348.814 RON | 398.748 RON | 579.293 RON | 576.519 RON | 223.765 RON | 128.730 RON | 200.737 RON | 130.264 RON | 104.645 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 4 | 4 | 2 | 2 | 8 | 18 | 27 | 11 | 2 | 16 | 16 | 0 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.