ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 546.803 RON | 135.990 RON | 654.890 RON | 605.370 RON | 760.430 RON | 710.910 RON | 2 |
| 2023 | 662.254 RON | 141.000 RON | 232.288 RON | 91.285 RON | 815.271 RON | 674.268 RON | 2 |
| 2022 | 468.057 RON | 127.616 RON | 324.562 RON | 121.436 RON | 736.711 RON | 533.585 RON | 2 |
| 2021 | 424.278 RON | 204.102 RON | 451.158 RON | 127.114 RON | 733.164 RON | 409.120 RON | 2 |
| 2020 | 260.657 RON | 14.787 RON | 643.711 RON | 161.279 RON | 687.450 RON | 205.018 RON | 2 |
| 2019 | 294.543 RON | 5.459 RON | 643.327 RON | 195.445 RON | 661.022 RON | 213.140 RON | 2 |
| 2018 | 364.821 RON | 69.927 RON | 687.847 RON | 229.610 RON | 665.918 RON | 207.681 RON | 2 |
| 2017 | 275.874 RON | 58.861 RON | 379.563 RON | — | 528.283 RON | 148.720 RON | 0 |
| 2016 | 176.341 RON | 34.807 RON | 242.705 RON | — | 332.564 RON | 89.859 RON | 1 |
| 2015 | 293.681 RON | 7.265 RON | 165.714 RON | — | 220.766 RON | 55.052 RON | 1 |
| 2014 | 150.342 RON | 4.323 RON | 166.902 RON | — | 215.284 RON | 48.382 RON | 1 |
| 2013 | 223.844 RON | 7.409 RON | 110.450 RON | — | 157.327 RON | 46.877 RON | 1 |
| 2012 | 290.963 RON | 3.036 RON | 219.599 RON | — | 259.067 RON | 39.468 RON | 1 |
| 2011 | 247.817 RON | 21.880 RON | 147.158 RON | — | 183.590 RON | 36.432 RON | 2 |
| 2010 | 83.961 RON | 2.262 RON | 12.111 RON | — | 33.163 RON | 14.552 RON | 1 |
| 2009 | 76.535 RON | 10.214 RON | 11.718 RON | — | 30.508 RON | 12.290 RON | 1 |
| 2008 | 98.527 RON | 2.437 RON | 13.669 RON | — | 22.245 RON | 2.076 RON | 2 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 546.803 RON | 662.254 RON | 468.057 RON | 424.278 RON | 260.657 RON | 294.543 RON | 364.821 RON | 275.874 RON | 176.341 RON | 293.681 RON | 150.342 RON | 223.844 RON | 290.963 RON | 247.817 RON | 83.961 RON | 76.535 RON | 98.527 RON |
| Venituri totale | 551.967 RON | 663.386 RON | 470.082 RON | 424.401 RON | 261.046 RON | 295.590 RON | 421.122 RON | 274.786 RON | 188.019 RON | 293.681 RON | 150.343 RON | 223.845 RON | 295.432 RON | 248.745 RON | 84.181 RON | 76.536 RON | 99.002 RON |
| Cheltuieli totale | 404.654 RON | 516.753 RON | 338.488 RON | 216.142 RON | 243.802 RON | 287.183 RON | 343.060 RON | 207.649 RON | 150.187 RON | 284.840 RON | 141.510 RON | 214.452 RON | 291.178 RON | 222.460 RON | 77.280 RON | 63.455 RON | 96.215 RON |
| Profit brut | 147.313 RON | 146.633 RON | 131.594 RON | 208.259 RON | 17.244 RON | 8.407 RON | 78.062 RON | 67.137 RON | 37.832 RON | 8.841 RON | 8.833 RON | 9.393 RON | 4.254 RON | 26.285 RON | 6.901 RON | 13.081 RON | 2.787 RON |
| Profit net | 135.990 RON | 141.000 RON | 127.616 RON | 204.102 RON | 14.787 RON | 5.459 RON | 69.927 RON | 58.861 RON | 34.807 RON | 7.265 RON | 4.323 RON | 7.409 RON | 3.036 RON | 21.880 RON | 2.262 RON | 10.214 RON | 2.437 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 605.370 RON | 91.285 RON | 121.436 RON | 127.114 RON | 161.279 RON | 195.445 RON | 229.610 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 760.430 RON | 815.271 RON | 736.711 RON | 733.164 RON | 687.450 RON | 661.022 RON | 665.918 RON | 528.283 RON | 332.564 RON | 220.766 RON | 215.284 RON | 157.327 RON | 259.067 RON | 183.590 RON | 33.163 RON | 30.508 RON | 22.245 RON |
| Stocuri | 544.698 RON | 466.612 RON | 468.147 RON | 516.138 RON | 491.471 RON | 473.176 RON | 402.522 RON | 350.944 RON | 243.975 RON | 135.427 RON | 152.571 RON | 100.190 RON | 89.997 RON | 86.183 RON | 5.476 RON | 9.806 RON | 798 RON |
| Creante | 214.289 RON | 284.199 RON | 260.395 RON | 209.244 RON | 193.616 RON | 185.467 RON | 227.524 RON | 153.894 RON | 74.659 RON | 78.500 RON | 61.334 RON | 41.759 RON | 160.918 RON | 89.946 RON | 8.955 RON | 16.836 RON | 2.510 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.443 RON | 64.460 RON | 8.169 RON | 7.782 RON | 2.363 RON | 2.379 RON | 35.872 RON | 23.445 RON | 13.930 RON | 6.839 RON | 1.379 RON | 15.378 RON | 8.152 RON | 7.461 RON | 18.732 RON | 3.866 RON | 18.937 RON |
| Datorii totale | 654.890 RON | 232.288 RON | 324.562 RON | 451.158 RON | 643.711 RON | 643.327 RON | 687.847 RON | 379.563 RON | 242.705 RON | 165.714 RON | 166.902 RON | 110.450 RON | 219.599 RON | 147.158 RON | 12.111 RON | 11.718 RON | 13.669 RON |
| Provizioane | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.500 RON | 6.500 RON | 6.500 RON |
| Capitaluri proprii | 710.910 RON | 674.268 RON | 533.585 RON | 409.120 RON | 205.018 RON | 213.140 RON | 207.681 RON | 148.720 RON | 89.859 RON | 55.052 RON | 48.382 RON | 46.877 RON | 39.468 RON | 36.432 RON | 14.552 RON | 12.290 RON | 2.076 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
3 contracte atribuite, in valoare de 99.852 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 96.479 lei.
Achizitii directe
2 contracte
96.477 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
3.375 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 18:29).