ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Pentru depunerea relaţiilor solicitate, amână judecarea cauzei la data de 19.10.2026.
Anulează cererea de chemare în judecată. Cu drept de reexaminare pentru reclamant, în termen de 15 zile de la comunicare. Cererea de reexaminare se va depune la Tribunalul Argeş – Secţia Civilă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin intermediul grefei instanţei, azi, 09.04.2025.
Admite exceptia perimării. Constată perimată cererea. Cu recurs în termen de 5 zile de la pronuntare care se depune la Tribunalul Arges. Pronuntată azi, 13.03.2026, prin punerea solutiei la dispozitia părtilor de către grefa instantei.
În temeiul dispoziţiilor art.411 alin.1 pct.2 C.proc.civil, suspendă judecarea prezentei cauze având în vedere lipsa părţilor şi împrejurarea că nu s-a solicitat judecarea în lipsă. Cu recurs pe toată durata suspendării. Cererea de recurs se va depune la Tribunalul Argeş. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, azi, 13.06.2025.
Constată perimată cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta PALLY BROJBAN CRENGUŢA ALEXANDRA în contradictoriu cu pârâţii MEDIA BUSINESS SRL, CIOCHINĂ NADIA, BĂDULESCU CAMELIA. Cu drept de a formula cerere de recurs în 5 zile de la pronuntare. Cererea de recurs se depune la Tribunalul Arges. Pronunţată azi, 24.03.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
În baza art. 411 alin. 1 pct. 2 Cod Procedură Civilă, suspendă judecata cauzei pentru lipsa părţilor. Cu drept de recurs pe toată durata suspendării judecăţii cauzei. Cererea de recurs se depune la Tribunalul Argeş. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 24.06.2025.
Încuviinţează cererea de amânare a cauzei formulată de apărătorul reclamantei Pally Brojban Crenguţa Alexandra, pentru imposibilitate de prezentare
Anulează cererea de chemare în judecată ca netimbrată. Respinge solicitarea de acordare a cheltuielilor de judecată, ca nefondată. Cu apel în 30 de zile de la comunicare, ce se depune la Tribunalul Argeş. Pronunţată azi, 13.05.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 606.222 RON | 7.834 RON | 270.414 RON | 523.172 RON | 326.082 RON | 603.268 RON | 3 |
| 2024 | 483.299 RON | 2.426 RON | 361.665 RON | 529.288 RON | 400.564 RON | 617.656 RON | 3 |
| 2023 | 369.849 RON | 25.430 RON | 394.552 RON | 531.300 RON | 446.046 RON | 615.230 RON | 3 |
| 2022 | 316.786 RON | 13.378 RON | 410.739 RON | 537.801 RON | 454.187 RON | 589.801 RON | 3 |
| 2021 | 351.960 RON | 7.102 RON | 360.132 RON | 544.689 RON | 372.111 RON | 576.423 RON | 4 |
| 2020 | 366.584 RON | 30.220 RON | 341.030 RON | 548.623 RON | 343.260 RON | 569.321 RON | 4 |
| 2019 | 389.774 RON | 1.750 RON | 363.908 RON | 555.119 RON | 308.204 RON | 546.637 RON | 4 |
| 2018 | 431.560 RON | 72.939 RON | 415.885 RON | 558.836 RON | 360.243 RON | 544.888 RON | 4 |
| 2017 | 443.035 RON | 157.003 RON | 522.071 RON | 561.450 RON | 463.035 RON | 521.948 RON | 4 |
| 2016 | 568.832 RON | 139.058 RON | 508.012 RON | 567.020 RON | 297.324 RON | 369.453 RON | 7 |
| 2015 | 516.351 RON | 60.902 RON | 558.101 RON | 591.942 RON | 297.408 RON | 330.714 RON | 8 |
| 2014 | 648.925 RON | 145.558 RON | 667.372 RON | 593.093 RON | 334.193 RON | 269.813 RON | 8 |
| 2013 | 590.659 RON | -10.102 RON | 840.575 RON | 608.785 RON | 345.611 RON | 124.255 RON | 10 |
| 2012 | 638.055 RON | 2.289 RON | 919.248 RON | 706.747 RON | 336.784 RON | 134.356 RON | 11 |
| 2011 | 759.138 RON | 1.939 RON | 551.778 RON | 382.912 RON | 292.072 RON | 132.068 RON | 10 |
| 2010 | 635.541 RON | 1.627 RON | 434.724 RON | 397.248 RON | 157.821 RON | 130.129 RON | 6 |
| 2009 | 754.922 RON | 82.373 RON | 402.882 RON | 236.300 RON | 265.340 RON | 128.502 RON | 10 |
| 2008 | 756.815 RON | 38.924 RON | 473.923 RON | 291.027 RON | 179.392 RON | 46.129 RON | 8 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 606.222 RON | 483.299 RON | 369.849 RON | 316.786 RON | 351.960 RON | 366.584 RON | 389.774 RON | 431.560 RON | 443.035 RON | 568.832 RON | 516.351 RON | 648.925 RON | 590.659 RON | 638.055 RON | 759.138 RON | 635.541 RON | 754.922 RON | 756.815 RON |
| Venituri totale | 761.954 RON | 484.288 RON | 377.488 RON | 317.460 RON | 351.962 RON | 384.192 RON | 409.374 RON | 442.528 RON | 496.790 RON | 591.244 RON | 522.836 RON | 648.929 RON | 706.739 RON | 756.683 RON | 839.812 RON | 672.686 RON | 755.666 RON | 775.426 RON |
| Cheltuieli totale | 746.779 RON | 464.108 RON | 347.841 RON | 301.098 RON | 341.016 RON | 349.914 RON | 402.853 RON | 364.686 RON | 334.194 RON | 414.368 RON | 439.246 RON | 468.780 RON | 704.922 RON | 752.004 RON | 826.475 RON | 651.050 RON | 649.557 RON | 728.890 RON |
| Profit brut | 15.175 RON | 20.180 RON | 29.647 RON | 16.362 RON | 10.946 RON | 34.278 RON | 6.521 RON | 77.842 RON | 162.596 RON | 176.876 RON | 83.590 RON | 180.149 RON | 1.817 RON | 4.679 RON | 13.337 RON | 21.636 RON | 106.109 RON | 46.536 RON |
| Profit net | 7.834 RON | 2.426 RON | 25.430 RON | 13.378 RON | 7.102 RON | 30.220 RON | 1.750 RON | 72.939 RON | 157.003 RON | 139.058 RON | 60.902 RON | 145.558 RON | 0 RON | 2.289 RON | 1.939 RON | 1.627 RON | 82.373 RON | 38.924 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.102 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 523.172 RON | 529.288 RON | 531.300 RON | 537.801 RON | 544.689 RON | 548.623 RON | 555.119 RON | 558.836 RON | 561.450 RON | 567.020 RON | 591.942 RON | 593.093 RON | 608.785 RON | 706.747 RON | 382.912 RON | 397.248 RON | 236.300 RON | 291.027 RON |
| Active circulante | 326.082 RON | 400.564 RON | 446.046 RON | 454.187 RON | 372.111 RON | 343.260 RON | 308.204 RON | 360.243 RON | 463.035 RON | 297.324 RON | 297.408 RON | 334.193 RON | 345.611 RON | 336.784 RON | 292.072 RON | 157.821 RON | 265.340 RON | 179.392 RON |
| Stocuri | 78.425 RON | 111.568 RON | 131.724 RON | 131.209 RON | 119.250 RON | 99.964 RON | 80.908 RON | 104.406 RON | 59.503 RON | 34.978 RON | 6.033 RON | 13.152 RON | 67.555 RON | 66.152 RON | 46.527 RON | 50.876 RON | 89.931 RON | 32.924 RON |
| Creante | 211.898 RON | 252.102 RON | 273.835 RON | 310.392 RON | 221.851 RON | 215.781 RON | 226.497 RON | 245.744 RON | 217.142 RON | 250.970 RON | 272.409 RON | 241.183 RON | 226.331 RON | 235.866 RON | 218.155 RON | 106.285 RON | 79.762 RON | 114.253 RON |
| Casa si conturi la banci | 35.759 RON | 36.894 RON | 40.487 RON | 12.586 RON | 31.010 RON | 27.515 RON | 799 RON | 10.093 RON | 186.390 RON | 11.376 RON | 18.966 RON | 79.858 RON | 51.725 RON | 34.766 RON | 27.390 RON | 660 RON | 95.647 RON | 32.215 RON |
| Cheltuieli in avans | 24.428 RON | 49.469 RON | 32.436 RON | 8.552 RON | 19.755 RON | 18.468 RON | 47.222 RON | 42.410 RON | 20.250 RON | 13.837 RON | 181 RON | 10.615 RON | 10.434 RON | 12.287 RON | 10.057 RON | 9.784 RON | 29.744 RON | 52.312 RON |
| Datorii totale | 270.414 RON | 361.665 RON | 394.552 RON | 410.739 RON | 360.132 RON | 341.030 RON | 363.908 RON | 415.885 RON | 522.071 RON | 508.012 RON | 558.101 RON | 667.372 RON | 840.575 RON | 919.248 RON | 551.778 RON | 434.724 RON | 402.882 RON | 473.923 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 716 RON | 716 RON | 716 RON | 716 RON | 716 RON | — | 2.214 RON | 1.195 RON | — | — | 2.679 RON |
| Capitaluri proprii | 603.268 RON | 617.656 RON | 615.230 RON | 589.801 RON | 576.423 RON | 569.321 RON | 546.637 RON | 544.888 RON | 521.948 RON | 369.453 RON | 330.714 RON | 269.813 RON | 124.255 RON | 134.356 RON | 132.068 RON | 130.129 RON | 128.502 RON | 46.129 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 7 | 8 | 8 | 10 | 11 | 10 | 6 | 10 | 8 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
170 de contracte atribuite, in valoare de 500.582 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 398.956 lei.
Achizitii directe
119 contracte
398.837 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
51 de contracte
101.745 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 21:48).