| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 63.371 RON | -49.578 RON | 330.643 RON | 315.123 RON | 146.683 RON | 131.163 RON | — |
| 2021 | 261.896 RON | 117.217 RON | 32.066 RON | 31.447 RON | 1.592.311 RON |
| Indicator | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|
| 1.591.692 RON |
| — |
| 2020 | 286.280 RON | 39.330 RON | 30.230 RON | 22.558 RON | 1.482.147 RON | 1.474.475 RON | 5 |
| 2019 | 726.256 RON | 367.392 RON | 34.420 RON | 20.108 RON | 1.449.457 RON | 1.435.145 RON | 5 |
| 2018 | 604.567 RON | 68.093 RON | 17.395 RON | 44.519 RON | 1.036.482 RON | 1.067.754 RON | 6 |
| 2017 | 569.768 RON | 193.142 RON | 38.956 RON | 80.639 RON | 954.634 RON | 999.661 RON | — |
| 2016 | 449.313 RON | 75.507 RON | 39.709 RON | 111.767 RON | 731.829 RON | 807.237 RON | 6 |
| 2015 | 447.951 RON | 3.259 RON | 24.866 RON | 142.870 RON | 612.498 RON | 733.343 RON | 7 |
| 2014 | 451.401 RON | 71.703 RON | 63.409 RON | 152.908 RON | 640.585 RON | 730.084 RON | 6 |
| 2013 | 433.097 RON | 43.157 RON | 79.839 RON | 206.612 RON | 531.608 RON | 658.381 RON | 6 |
| 2012 | 359.182 RON | 80.449 RON | 126.549 RON | 361.181 RON | 380.592 RON | 615.224 RON | — |
| 2011 | 360.147 RON | 120.664 RON | 193.678 RON | 429.072 RON | 299.381 RON | 534.775 RON | 6 |
| 2010 | 428.196 RON | 267.913 RON | 82.891 RON | 243.877 RON | 253.125 RON | 414.111 RON | 3 |
| 2009 | 169.122 RON | 101.279 RON | 7.794 RON | 25.595 RON | 128.397 RON | 146.198 RON | 2 |
| 2008 | 118.057 RON | 47.489 RON | 25.950 RON | 2.357 RON | 68.512 RON | 44.919 RON | 2 |
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 63.371 RON | 261.896 RON | 286.280 RON | 726.256 RON | 604.567 RON | 569.768 RON | 449.313 RON | 447.951 RON | 451.401 RON | 433.097 RON | 359.182 RON | 360.147 RON | 428.196 RON | 169.122 RON | 118.057 RON |
| Venituri totale | 164.833 RON | 311.633 RON | 288.103 RON | 726.633 RON | 607.773 RON | 571.008 RON | 449.340 RON | 449.862 RON | 451.419 RON | 445.415 RON | 378.894 RON | 371.191 RON | 428.409 RON | 169.184 RON | |
| Cheltuieli totale | 213.775 RON | 191.712 RON | 245.892 RON | 351.977 RON | 533.602 RON | 372.156 RON | 370.058 RON | 443.639 RON | 364.634 RON | 391.319 RON | 287.098 RON | 239.391 RON | 109.150 RON | 62.829 RON | |
| Profit brut | 0 RON | 119.921 RON | 42.211 RON | 374.656 RON | 74.171 RON | 198.852 RON | 79.282 RON | 6.223 RON | 86.785 RON | 54.096 RON | 91.796 RON | 131.800 RON | 319.259 RON | 106.355 RON | |
| Pierdere bruta | 48.942 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | |
| Profit net | 0 RON | 117.217 RON | 39.330 RON | 367.392 RON | 68.093 RON | 193.142 RON | 75.507 RON | 3.259 RON | 71.703 RON | 43.157 RON | 80.449 RON | 120.664 RON | 267.913 RON | 101.279 RON | |
| Pierdere neta | 49.578 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | |
| Active fixe (imobilizate) | 315.123 RON | 31.447 RON | 22.558 RON | 20.108 RON | 44.519 RON | 80.639 RON | 111.767 RON | 142.870 RON | 152.908 RON | 206.612 RON | 361.181 RON | 429.072 RON | 243.877 RON | 25.595 RON | |
| Active circulante | 146.683 RON | 1.592.311 RON | 1.482.147 RON | 1.449.457 RON | 1.036.482 RON | 954.634 RON | 731.829 RON | 612.498 RON | 640.585 RON | 531.608 RON | 380.592 RON | 299.381 RON | 253.125 RON | 128.397 RON | |
| Stocuri | 5.140 RON | 4.724 RON | — | — | — | 1.538 RON | 2.236 RON | 1.910 RON | 468 RON | -257 RON | 6.600 RON | 10.053 RON | 953 RON | 2.673 RON | |
| Creante | 95.947 RON | 220.398 RON | 238.871 RON | 234.113 RON | 164.240 RON | 173.278 RON | 11.131 RON | 25.697 RON | 18.515 RON | 23.639 RON | 50.008 RON | 34.403 RON | 16.905 RON | 46.942 RON | |
| Casa si conturi la banci | 45.596 RON | 1.367.189 RON | 1.243.276 RON | 1.215.344 RON | 872.242 RON | 779.818 RON | 718.462 RON | 584.891 RON | 621.602 RON | 508.226 RON | 323.984 RON | 254.925 RON | 235.267 RON | 78.782 RON | |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | 4.148 RON | 3.344 RON | 3.350 RON | 2.841 RON | — | — | — | — | — | — | |
| Datorii totale | 330.643 RON | 32.066 RON | 30.230 RON | 34.420 RON | 17.395 RON | 38.956 RON | 39.709 RON | 24.866 RON | 63.409 RON | 79.839 RON | 126.549 RON | 193.678 RON | 82.891 RON | 7.794 RON | |
| Capitaluri proprii | 131.163 RON | 1.591.692 RON | 1.474.475 RON | 1.435.145 RON | 1.067.754 RON | 999.661 RON | 807.237 RON | 733.343 RON | 730.084 RON | 658.381 RON | 615.224 RON | 534.775 RON | 414.111 RON | 146.198 RON | |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | — | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | |
| Nr. mediu salariati | — | — | 5 | 5 | 6 | — | 6 | 7 | 6 | 6 | — | 6 | 3 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 118.461 RON |
| 68.010 RON |
| 50.451 RON |
| — |
| 47.489 RON |
| — |
| 2.357 RON |
| 68.512 RON |
| 6.240 RON |
| 7 RON |
| 62.265 RON |
| — |
| 25.950 RON |
| 44.919 RON |
| 500 RON |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Respinge cererea de reexaminare formulată împotriva modului de stabilire a taxei de timbru, de către petenta POESIS S.R.L., ca neîntemeiată. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, 17.11.2023.
Respinge declaraţia de abţinere în soluţionarea dosarului civil nr. 14132/296/2023/a1, formulată de doamna judecător ..., preşedintele completului ..., ca neîntemeiată. Fără cale de atac. Pronunţată în şedinţa publică, azi, 15.11.2023
Anulează cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta SC P SRL..., în contradictoriu cu pârâta SC A T SRL... având ca obiect reziliere contract. Cu drept de a formula cerere de reexaminare în termen de 15 zile de la comunicare, care se depune la Judecătoria Satu Mare. Pronun?ată la data de 14.12.2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei.
70 de contracte atribuite, in valoare de 176.970 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 172.514 lei.
Achizitii directe
65 de contracte
172.449 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
5 contracte
4.521 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 159 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 22:40).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.