ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite in parte cererea de chemare in judecată Obliga parata la plata catre reclamanta a sumei de 8500 lei reprezentand despăgubiri pentru prejudiciul cauzat si la plata dobânzii legale penalizatoare incepand cu data de 22.05.2023 si pana la plata integrala a sumei mentionate. Ia act ca reclamanta va solicita cheltuieli de judecată pe cale separata. Respinge cererea paratei de acordare a cheltuielilor de judecata. Cu apel in termen de 30 zile de la comunicare. Cererea se depune la Judecatoria Pucioasa. Pronuntata prin punerea la dispozitie, azi 25.06.2024.
Amana pronuntarea la data de 25.06.2024. Cu cale de atac odata cu fondul. Pronuntata prin punerea solutiei la dispozitia partilor prin mijlocirea grefei instantei, astazi 11.06.2024.
Încuviin?ează pentru ambele păr?i proba cu înscrisuri, pentru reclamantă ?i proba cu interogatoriu şi proba testimonială cu un martor. Citarea martorei Gheaburcu Daniela, propusă de reclamantă. Pune în vedere pârâtei, prin apărător, să depună răspunsul la interogatoriu în formă scrisă, sub semnătura reprezentantului legal al societă?ii. Pune în vedere reclamantei, prin apărător, să depună în dublu exemplar precizări, în sensul dacă a formulat contesta?ii în procedura de achizi?ie publică împotriva solu?iilor de respingere a documenta?iilor depuse ?i să depună dovezi în acest sens, Amână judecarea cauzei şi acordă termen de judecată la data de 11.06.2024, completul C3 civil, sala 2, ora 13.00, pentru când păr?ile au termen în cuno?tin?ă. Pronun?ată în ?edin?ă publică, azi, 19.03.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 366.316 RON | -41.238 RON | 405.422 RON | 28.201 RON | 612.520 RON | 235.299 RON | 1 |
| 2024 | 1.128.107 RON | 90.604 RON | 475.326 RON | 42.334 RON | 1.009.529 RON | 576.537 RON | 2 |
| 2023 | 506.600 RON | 38.159 RON | 388.725 RON | 110.462 RON | 764.196 RON | 485.933 RON | 4 |
| 2022 | 61.789 RON | 4.948 RON | 392.803 RON | 75.656 RON | 764.921 RON | 447.774 RON | 1 |
| 2021 | 1.029.595 RON | 24.601 RON | 466.487 RON | 79.919 RON | 929.394 RON | 542.826 RON | 2 |
| 2020 | 1.821.615 RON | 25.741 RON | 553.303 RON | 40.734 RON | 1.030.794 RON | 518.225 RON | 3 |
| 2019 | 1.608.325 RON | 348.908 RON | 640.660 RON | 28.439 RON | 1.104.705 RON | 492.484 RON | 1 |
| 2018 | 457.699 RON | 61.733 RON | 249.669 RON | 28.439 RON | 364.806 RON | 143.576 RON | 1 |
| 2017 | 126.323 RON | 10.083 RON | 52.951 RON | 28.439 RON | 106.355 RON | 81.843 RON | — |
| 2016 | 527.161 RON | 38.555 RON | 174.519 RON | 32.698 RON | 78.781 RON | 21.960 RON | 1 |
| 2015 | 677.556 RON | 4.661 RON | 336.161 RON | 9.108 RON | 310.458 RON | -16.595 RON | 3 |
| 2014 | 20.270 RON | -19.770 RON | 389.275 RON | 37.447 RON | 330.572 RON | -21.256 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -5.071 RON | 57.099 RON | 13.200 RON | 42.413 RON | -1.486 RON | — |
| 2012 | 28.226 RON | 520 RON | 30.978 RON | 10.184 RON | 17.179 RON | 3.585 RON | — |
| 2011 | 114.957 RON | 2.885 RON | 28.379 RON | 7.671 RON | 16.433 RON | 3.085 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 366.316 RON | 1.128.107 RON | 506.600 RON | 61.789 RON | 1.029.595 RON | 1.821.615 RON | 1.608.325 RON | 457.699 RON | 126.323 RON | 527.161 RON | 677.556 RON | 20.270 RON | 0 RON | 28.226 RON | 114.957 RON |
| Venituri totale | 366.452 RON | 1.138.878 RON | 508.585 RON | 79.001 RON | 1.029.912 RON | 1.822.207 RON | 1.626.504 RON | 464.712 RON | 126.329 RON | 527.468 RON | 679.254 RON | 24.535 RON | 0 RON | 33.583 RON | 117.761 RON |
| Cheltuieli totale | 402.522 RON | 1.016.809 RON | 465.340 RON | 73.263 RON | 995.012 RON | 1.778.248 RON | 1.252.841 RON | 398.012 RON | 114.322 RON | 485.403 RON | 669.796 RON | 43.569 RON | 5.071 RON | 32.964 RON | 114.326 RON |
| Profit brut | 0 RON | 122.069 RON | 43.245 RON | 5.738 RON | 34.900 RON | 43.959 RON | 373.663 RON | 66.700 RON | 12.007 RON | 42.065 RON | 9.458 RON | 0 RON | 0 RON | 619 RON | 3.435 RON |
| Pierdere bruta | 36.070 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 19.034 RON | 5.071 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 90.604 RON | 38.159 RON | 4.948 RON | 24.601 RON | 25.741 RON | 348.908 RON | 61.733 RON | 10.083 RON | 38.555 RON | 4.661 RON | 0 RON | 0 RON | 520 RON | 2.885 RON |
| Pierdere neta | 41.238 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.770 RON | 5.071 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 28.201 RON | 42.334 RON | 110.462 RON | 75.656 RON | 79.919 RON | 40.734 RON | 28.439 RON | 28.439 RON | 28.439 RON | 32.698 RON | 9.108 RON | 37.447 RON | 13.200 RON | 10.184 RON | 7.671 RON |
| Active circulante | 612.520 RON | 1.009.529 RON | 764.196 RON | 764.921 RON | 929.394 RON | 1.030.794 RON | 1.104.705 RON | 364.806 RON | 106.355 RON | 78.781 RON | 310.458 RON | 330.572 RON | 42.413 RON | 17.179 RON | 16.433 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 75.511 RON | 288.797 RON | 149.136 RON | — | 166.639 RON | 108.108 RON | 2.257 RON | 2.889 RON | 140.871 RON | 44.488 RON | 33.379 RON | 6.632 RON | 5.821 RON |
| Creante | 14.874 RON | 11.020 RON | 158.041 RON | 38.567 RON | 93.451 RON | 690.200 RON | 282.917 RON | 125.846 RON | 90.847 RON | 17.376 RON | 108.909 RON | 7.809 RON | 8.676 RON | 390 RON | 20 RON |
| Casa si conturi la banci | 597.646 RON | 998.509 RON | 530.644 RON | 437.557 RON | 686.807 RON | 340.594 RON | 655.149 RON | 130.852 RON | 13.251 RON | 58.516 RON | 60.678 RON | 278.275 RON | 358 RON | 10.157 RON | 10.592 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 85.000 RON | — | — | — | 7.200 RON | 7.360 RON |
| Datorii totale | 405.422 RON | 475.326 RON | 388.725 RON | 392.803 RON | 466.487 RON | 553.303 RON | 640.660 RON | 249.669 RON | 52.951 RON | 174.519 RON | 336.161 RON | 389.275 RON | 57.099 RON | 30.978 RON | 28.379 RON |
| Capitaluri proprii | 235.299 RON | 576.537 RON | 485.933 RON | 447.774 RON | 542.826 RON | 518.225 RON | 492.484 RON | 143.576 RON | 81.843 RON | 21.960 RON | -16.595 RON | -21.256 RON | -1.486 RON | 3.585 RON | 3.085 RON |
| Capital subscris varsat | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 4 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | — | 1 | 3 | — | — | — | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
8 contracte atribuite, in valoare de 6.731.969 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
6 contracte
6.509.375 lei
Achizitii offline
2 contracte
222.594 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 16:42).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
FUTURE IGMG SRLCUI 35582351 | 2 | 2 | 0 | — | vezi ↗ |
| 2 | 1 | 0 | — | vezi ↗ | |
EUROPROGRAM SRLCUI 18612819 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
ADAMO TEMAO CONSTRUCT S.R.L.CUI 31114641 | 2 | 1 | 1 | — | vezi ↗ |
QARTZ PROIECT S.R.L.CUI 47403921 | 1 | 1 | 1 | — | vezi ↗ |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
ELECTRIC COMPANY SRLCUI 16307320 | 4 | subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
TOMAL ROMGAZ S.R.L.CUI 38549287 | 4 | subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
VAL LUC ELECTRIC SERV S.R.L.CUI 44596097 | 3 | subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
BIOTEL SRLCUI 13708646 | 2 | subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
FIRE PRO EQUIPMENT & SAFETY SRLCUI 36396918 | 2 | subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 13 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.