ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
sector 1
sector 1
sectorul 6, ap. 1
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 85% |
| persoanăfostă | 15% |
| firmăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea de abţinere formulată de către doamna judecător DELIA CRISTINA FLOREA. Constată incompatibilitatea doamnei judecător în soluţionarea dosarului nr. 44381/3/2024/a20. Fără cale de atac. Pronunţată prin punerea solu?iei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei azi, 12 august 2026.
Fara termene inregistrate.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Procedura deschisa la 11.03.2025
Sentinţă de deschidere a procedurii insolvenţei în formă generală · BPI 7730/2025
Tabel preliminar al creanţelor · BPI 11102/2025
Tabel definitiv al creanţelor · BPI 8980/2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 8.435.011 RON | 201.887 RON | 7.680.326 RON | 1.939.471 RON | 7.764.501 RON | 1.205.286 RON | 37 |
| 2022 | 9.025.423 RON | 874.000 RON | 8.894.956 RON | 4.616.498 RON | 7.074.017 RON | 1.877.399 RON | 38 |
| 2021 | 7.777.466 RON | 622.652 RON | 7.712.238 RON | 6.236.968 RON | 3.734.591 RON | 1.626.051 RON | 39 |
| 2020 | 6.005.917 RON | -316.483 RON | 5.449.587 RON | 3.992.876 RON | 3.087.886 RON | 1.619.243 RON | 39 |
| 2019 | 11.324.477 RON | 701.976 RON | 2.481.386 RON | 3.033.723 RON | 1.893.700 RON | 2.095.726 RON | 51 |
| 2018 | 11.844.384 RON | 516.569 RON | 3.584.896 RON | 3.189.278 RON | 2.650.990 RON | 2.227.389 RON | 61 |
| 2017 | 11.144.018 RON | 680.488 RON | 3.141.383 RON | 2.416.347 RON | 2.981.600 RON | 2.152.925 RON | — |
| 2016 | 8.940.367 RON | 504.891 RON | 2.001.826 RON | 2.423.022 RON | 1.194.712 RON | 1.582.092 RON | 65 |
| 2015 | 5.971.080 RON | 93.488 RON | 1.834.268 RON | 1.825.476 RON | 1.093.948 RON | 1.077.201 RON | 51 |
| 2014 | 4.494.250 RON | 13.708 RON | 2.177.721 RON | 463.696 RON | 1.750.709 RON | 35.878 RON | 50 |
| 2013 | 2.958.706 RON | 8.464 RON | 2.162.522 RON | 216.201 RON | 1.933.792 RON | 22.171 RON | 32 |
| 2012 | 2.076.862 RON | 2.686 RON | 1.078.079 RON | 186.589 RON | 931.533 RON | -16.093 RON | 20 |
| 2011 | 984.792 RON | 5.029 RON | 587.595 RON | 127.484 RON | 491.236 RON | -18.780 RON | 20 |
| 2010 | 524.172 RON | 2.076 RON | 391.803 RON | 39.310 RON | 402.548 RON | -25.106 RON | 10 |
| 2009 | 102.087 RON | -27.356 RON | 176.446 RON | 35.358 RON | 113.932 RON | -27.156 RON | 4 |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 8.435.011 RON | 9.025.423 RON | 7.777.466 RON | 6.005.917 RON | 11.324.477 RON | 11.844.384 RON | 11.144.018 RON | 8.940.367 RON | 5.971.080 RON | 4.494.250 RON | 2.958.706 RON | 2.076.862 RON | 984.792 RON | 524.172 RON | 102.087 RON |
| Venituri totale | 12.412.125 RON | 10.694.478 RON | 10.150.136 RON | 6.657.171 RON | 11.334.802 RON | 11.912.006 RON | 11.869.491 RON | 9.554.977 RON | 5.979.331 RON | 4.498.041 RON | 2.960.386 RON | 2.079.852 RON | 999.191 RON | 525.114 RON | 102.902 RON |
| Cheltuieli totale | 12.181.128 RON | 9.793.283 RON | 9.502.972 RON | 6.969.258 RON | 10.561.055 RON | 11.292.677 RON | 11.038.923 RON | 8.968.949 RON | 5.869.117 RON | 4.481.405 RON | 2.949.431 RON | 2.073.212 RON | 992.635 RON | 518.513 RON | 130.258 RON |
| Profit brut | 230.997 RON | 901.195 RON | 647.164 RON | 0 RON | 773.747 RON | 619.329 RON | 830.568 RON | 586.028 RON | 110.214 RON | 16.636 RON | 10.955 RON | 6.640 RON | 6.556 RON | 6.601 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 312.087 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 27.356 RON |
| Profit net | 201.887 RON | 874.000 RON | 622.652 RON | 0 RON | 701.976 RON | 516.569 RON | 680.488 RON | 504.891 RON | 93.488 RON | 13.708 RON | 8.464 RON | 2.686 RON | 5.029 RON | 2.076 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 316.483 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 27.356 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.939.471 RON | 4.616.498 RON | 6.236.968 RON | 3.992.876 RON | 3.033.723 RON | 3.189.278 RON | 2.416.347 RON | 2.423.022 RON | 1.825.476 RON | 463.696 RON | 216.201 RON | 186.589 RON | 127.484 RON | 39.310 RON | 35.358 RON |
| Active circulante | 7.764.501 RON | 7.074.017 RON | 3.734.591 RON | 3.087.886 RON | 1.893.700 RON | 2.650.990 RON | 2.981.600 RON | 1.194.712 RON | 1.093.948 RON | 1.750.709 RON | 1.933.792 RON | 931.533 RON | 491.236 RON | 402.548 RON | 113.932 RON |
| Stocuri | 5.201.948 RON | 4.819.362 RON | 2.008.161 RON | 2.142.736 RON | 861.162 RON | 1.288.356 RON | 1.311.362 RON | 255.153 RON | 77.732 RON | 626.530 RON | 1.115.492 RON | 798.468 RON | 423.299 RON | 204.682 RON | 86.356 RON |
| Creante | 1.107.253 RON | 1.375.567 RON | 963.681 RON | 457.735 RON | 777.530 RON | 577.109 RON | 367.764 RON | 267.371 RON | 287.708 RON | 854.134 RON | 771.138 RON | 86.308 RON | 62.056 RON | 153.478 RON | 23.200 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.455.300 RON | 879.088 RON | 762.749 RON | 487.415 RON | 173.503 RON | 724.452 RON | 1.222.857 RON | 608.664 RON | 702.788 RON | 257.425 RON | 44.973 RON | 43.611 RON | 5.596 RON | 44.388 RON | 4.376 RON |
| Cheltuieli in avans | 167.346 RON | 154.988 RON | 145.269 RON | 13.350 RON | 3.395 RON | 38.414 RON | 14.110 RON | 1.801 RON | 17.763 RON | — | 34.700 RON | 2.654 RON | 5.256 RON | — | — |
| Datorii totale | 7.680.326 RON | 8.894.956 RON | 7.712.238 RON | 5.449.587 RON | 2.481.386 RON | 3.584.896 RON | 3.141.383 RON | 2.001.826 RON | 1.834.268 RON | 2.177.721 RON | 2.162.522 RON | 1.078.079 RON | 587.595 RON | 391.803 RON | 176.446 RON |
| Venituri in avans | 985.706 RON | 1.073.148 RON | 778.539 RON | 25.282 RON | 353.706 RON | 66.397 RON | 117.749 RON | 35.617 RON | 25.718 RON | 806 RON | — | 58.790 RON | 55.161 RON | 75.161 RON | — |
| Capitaluri proprii | 1.205.286 RON | 1.877.399 RON | 1.626.051 RON | 1.619.243 RON | 2.095.726 RON | 2.227.389 RON | 2.152.925 RON | 1.582.092 RON | 1.077.201 RON | 35.878 RON | 22.171 RON | -16.093 RON | -18.780 RON | -25.106 RON | -27.156 RON |
| Capital subscris varsat | 190.000 RON | 190.000 RON | 190.000 RON | 190.000 RON | 190.000 RON | 190.000 RON | 190.000 RON | 190.000 RON | 190.000 RON | 30.000 RON | 30.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 37 | 38 | 39 | 39 | 51 | 61 | — | 65 | 51 | 50 | 32 | 20 | 20 | 10 | 4 |
1 contract atribuit, in valoare de 349 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
349 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 13:15).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.