Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 17.763.506 RON | 559.664 RON | 10.423.664 RON | 7.129.721 RON | 14.776.630 RON | 11.482.687 RON | 46 |
| 2023 | 16.020.423 RON | 510.284 RON | 12.108.343 RON | 7.604.572 RON | 15.426.794 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|
satul Condrea, comuna Umbrăreşti
bl. 406, tr.2, parter, ap. 1
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
| 10.923.023 RON |
| 50 |
| 2022 | 19.274.190 RON | 393.595 RON | 11.672.040 RON | 7.855.363 RON | 14.228.729 RON | 10.412.739 RON | 60 |
| 2021 | 23.634.016 RON | 529.182 RON | 11.809.209 RON | 6.835.313 RON | 14.991.085 RON | 10.019.144 RON | 62 |
| 2020 | 19.314.793 RON | 373.056 RON | 10.712.724 RON | 4.836.528 RON | 15.492.246 RON | 9.611.322 RON | 63 |
| 2019 | 16.860.334 RON | 300.090 RON | 10.218.768 RON | 3.777.635 RON | 15.677.916 RON | 9.238.266 RON | 68 |
| 2018 | 18.101.547 RON | 303.783 RON | 10.124.498 RON | 4.742.649 RON | 14.280.208 RON | 8.899.669 RON | 92 |
| 2017 | 20.620.950 RON | 356.271 RON | 11.516.384 RON | 5.769.230 RON | 14.342.202 RON | 8.595.886 RON | 84 |
| 2016 | 15.855.521 RON | 232.829 RON | 10.523.931 RON | 6.872.824 RON | 11.947.967 RON | 8.300.142 RON | 80 |
| 2015 | 16.661.013 RON | 307.126 RON | 9.199.976 RON | 5.168.427 RON | 13.809.004 RON | 9.778.596 RON | 69 |
| 2014 | 13.221.998 RON | 102.485 RON | 7.397.522 RON | 4.720.802 RON | 12.147.373 RON | 9.471.469 RON | 86 |
| 2013 | 9.713.441 RON | 85.577 RON | 5.213.650 RON | 4.452.688 RON | 10.160.356 RON | 9.400.208 RON | 78 |
| 2012 | 9.861.082 RON | 89.478 RON | 7.108.223 RON | 4.112.550 RON | 12.496.743 RON | 9.501.530 RON | 113 |
| 2011 | 10.706.524 RON | 45.033 RON | 11.043.057 RON | 4.601.470 RON | 15.852.907 RON | 9.412.052 RON | 79 |
| 2010 | 10.015.111 RON | 32.908 RON | 7.513.053 RON | 4.703.820 RON | 11.404.655 RON | 8.596.151 RON | 68 |
| 2009 | 11.769.538 RON | 59.471 RON | 8.496.802 RON | 6.217.487 RON | 10.842.368 RON | 8.563.243 RON | 77 |
| 2008 | 22.742.496 RON | 80.053 RON | 11.239.053 RON | 9.894.630 RON | 9.818.335 RON | 8.503.772 RON | 136 |
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 17.763.506 RON | 16.020.423 RON | 19.274.190 RON | 23.634.016 RON | 19.314.793 RON | 16.860.334 RON | 18.101.547 RON | 20.620.950 RON | 15.855.521 RON | 16.661.013 RON | 13.221.998 RON | 9.713.441 RON | 9.861.082 RON | 10.706.524 RON | 10.015.111 RON | 11.769.538 RON | 22.742.496 RON |
| Venituri totale | 17.384.726 RON | 17.230.595 RON | 21.102.154 RON | 23.888.217 RON | 21.043.745 RON | 18.976.956 RON | 19.937.387 RON | 23.272.168 RON | 15.943.866 RON | 15.980.068 RON | 17.672.210 RON | 9.208.613 RON | 14.659.644 RON | 13.505.592 RON | |||
| Cheltuieli totale | 16.724.760 RON | 16.634.665 RON | 20.641.068 RON | 23.256.520 RON | 20.597.440 RON | 18.589.939 RON | 19.567.021 RON | 22.838.645 RON | 15.711.037 RON | 15.569.980 RON | 17.526.327 RON | 9.064.158 RON | 14.560.245 RON | 13.429.933 RON | |||
| Profit brut | 659.966 RON | 595.930 RON | 461.086 RON | 631.697 RON | 446.305 RON | 387.017 RON | 370.366 RON | 433.523 RON | 232.829 RON | 410.088 RON | 145.883 RON | 144.455 RON | 99.399 RON | 75.659 RON | |||
| Profit net | 559.664 RON | 510.284 RON | 393.595 RON | 529.182 RON | 373.056 RON | 300.090 RON | 303.783 RON | 356.271 RON | 232.829 RON | 307.126 RON | 102.485 RON | 85.577 RON | 89.478 RON | 45.033 RON | |||
| Active fixe (imobilizate) | 7.129.721 RON | 7.604.572 RON | 7.855.363 RON | 6.835.313 RON | 4.836.528 RON | 3.777.635 RON | 4.742.649 RON | 5.769.230 RON | 6.872.824 RON | 5.168.427 RON | 4.720.802 RON | 4.452.688 RON | 4.112.550 RON | 4.601.470 RON | |||
| Active circulante | 14.776.630 RON | 15.426.794 RON | 14.228.729 RON | 14.991.085 RON | 15.492.246 RON | 15.677.916 RON | 14.280.208 RON | 14.342.202 RON | 11.947.967 RON | 13.809.004 RON | 12.147.373 RON | 10.160.356 RON | 12.496.743 RON | 15.852.907 RON | |||
| Stocuri | 6.835.746 RON | 8.141.075 RON | 7.862.922 RON | 8.280.135 RON | 11.303.087 RON | 9.918.673 RON | 8.605.390 RON | 6.532.008 RON | 4.388.314 RON | 4.736.113 RON | 7.323.077 RON | 6.467.386 RON | 7.471.778 RON | 5.729.016 RON | |||
| Creante | 7.528.794 RON | 6.864.671 RON | 5.558.256 RON | 5.503.519 RON | 3.055.437 RON | 3.941.884 RON | 4.159.035 RON | 5.504.072 RON | 3.831.288 RON | 6.448.914 RON | 4.414.231 RON | 3.358.407 RON | 4.200.330 RON | 6.622.280 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 412.090 RON | 421.048 RON | 807.551 RON | 787.431 RON | 724.453 RON | 1.408.090 RON | 1.106.514 RON | 1.896.853 RON | 3.728.365 RON | 2.623.977 RON | 410.065 RON | 334.563 RON | 824.635 RON | 3.501.611 RON | |||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 687 RON | 1.955 RON | 1.772 RON | 1.483 RON | 1.310 RON | 838 RON | 3.282 RON | 1.141 RON | 816 RON | 814 RON | 460 RON | 732 RON | |||
| Datorii totale | 10.423.664 RON | 12.108.343 RON | 11.672.040 RON | 11.809.209 RON | 10.712.724 RON | 10.218.768 RON | 10.124.498 RON | 11.516.384 RON | 10.523.931 RON | 9.199.976 RON | 7.397.522 RON | 5.213.650 RON | 7.108.223 RON | 11.043.057 RON | |||
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | 0 RON | 6.500 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||
| Capitaluri proprii | 11.482.687 RON | 10.923.023 RON | 10.412.739 RON | 10.019.144 RON | 9.611.322 RON | 9.238.266 RON | 8.899.669 RON | 8.595.886 RON | 8.300.142 RON | 9.778.596 RON | 9.471.469 RON | 9.400.208 RON | 9.501.530 RON | 9.412.052 RON | |||
| Capital subscris varsat | 990.000 RON | 990.000 RON | 990.000 RON | 990.000 RON | 990.000 RON | 990.000 RON | 990.000 RON | 990.000 RON | 990.000 RON | 990.000 RON | 990.000 RON | 990.000 RON | 990.000 RON | 990.000 RON | |||
| Nr. mediu salariati | 46 | 50 | 60 | 62 | 63 | 68 | 92 | 84 | 80 | 69 | 86 | 78 | 113 | 79 | 68 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană |
| 12.275.293 RON |
| 14.641.721 RON |
| 25.940.031 RON |
| 12.210.710 RON |
| 14.533.210 RON |
| 25.812.951 RON |
| 64.583 RON |
| 108.511 RON |
| 127.080 RON |
| 32.908 RON |
| 59.471 RON |
| 80.053 RON |
| 4.703.820 RON |
| 6.217.487 RON |
| 9.894.630 RON |
| 11.404.655 RON |
| 10.842.368 RON |
| 9.818.335 RON |
| 717.235 RON |
| 2.141.533 RON |
| 351.413 RON |
| 7.359.451 RON |
| 8.492.610 RON |
| 8.829.480 RON |
| 3.327.969 RON |
| 208.225 RON |
| 637.442 RON |
| 729 RON |
| 330 RON |
| 30.000 RON |
| 7.513.053 RON |
| 8.496.802 RON |
| 11.239.053 RON |
| 140 RON |
| 140 RON |
| 8.596.151 RON |
| 8.563.243 RON |
| 8.503.772 RON |
| 990.000 RON |
| 990.000 RON |
| 990.000 RON |
| 77 |
| 136 |
| 2 deținători în act | 100% |
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 5 | 1 | — | vezi ↗ | |
BOMACO SRLCUI 5622462 | 4 | 4 | 1 | — |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
BRIALBET SRLCUI 24973664 | 10 | ofertant · l-a avut terț | 10 |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.
| — |
| vezi ↗ |
| 8 | ofertant · l-a avut terț | 3 | — | vezi ↗ |
DRUM DESIGN SRLCUI 21980152 | 3 | ofertant · l-a avut terț | 3 | — | vezi ↗ |
MAI NET SRLCUI 14116685 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
EVIS CONS DESIGN S.R.L.CUI 39697915 | 1 | ofertant · l-a avut terț | 1 | — | vezi ↗ |
MOBILIS SRLCUI 5605658 | 1 | terț susținător · aceeași ofertă | 1 | — | vezi ↗ |
DRUMURI SI PODURI COVASNA SACUI 7028793 | 1 | co-terț susținător | 1 | — | vezi ↗ |
51 de contracte atribuite, in valoare de 3.867.546 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 129.813 lei.
Achizitii directe
37 de contracte
129.776 lei
Licitatii publice
2 contracte
2.915.388 lei
Achizitii offline
12 contracte
822.383 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 15:25).
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.