ZONE SPORT TECH.RO S.R.L.
- PISCINE SPORT MANAGEMENT SRLdocumentat pana in 2018
- J40/3940/2010BUCURESTIdin 15.04.2010
- J2011001598236ILFOVdin 15.06.2011in vigoare
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.695.682 RON | 200.440 RON | 6.250.465 RON | 1.666.616 RON | 7.743.472 RON | 3.169.687 RON | 8 |
| 2024 | 3.499.913 RON | 181.742 RON | 5.348.313 RON | 1.121.341 RON | 7.266.155 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 99,67% |
| persoană | 0,33% |
| 2 deținători în act | 100% |
| 3.049.247 RON |
| 8 |
| 2023 | 3.442.273 RON | 216.471 RON | 5.279.857 RON | 388.623 RON | 7.758.739 RON | 2.867.505 RON | 9 |
| 2022 | 2.762.474 RON | 174.775 RON | 5.250.721 RON | 535.137 RON | 7.366.617 RON | 2.651.033 RON | 8 |
| 2021 | 2.053.960 RON | 146.972 RON | 4.342.662 RON | 631.834 RON | 6.187.087 RON | 2.476.259 RON | 7 |
| 2020 | 1.394.194 RON | 378.900 RON | 1.458.921 RON | 35.925 RON | 3.779.545 RON | 2.356.549 RON | 1 |
| 2019 | 1.593.557 RON | 890.665 RON | 464.824 RON | 36.238 RON | 2.406.216 RON | 1.977.630 RON | 1 |
| 2018 | 1.590.663 RON | 743.514 RON | 849.792 RON | 3.455 RON | 1.808.938 RON | 962.601 RON | 1 |
| 2017 | 270.276 RON | 210.247 RON | 412.622 RON | 2.718 RON | 628.991 RON | 219.087 RON | 1 |
| 2016 | 213.319 RON | 58.933 RON | 613.901 RON | 2.848 RON | 619.893 RON | 8.840 RON | 1 |
| 2015 | 278.247 RON | 24.156 RON | 543.156 RON | 2.848 RON | 490.215 RON | -50.093 RON | 1 |
| 2014 | 0 RON | 10.881 RON | 513.199 RON | 2.848 RON | 436.102 RON | -74.249 RON | 0 |
| 2013 | 0 RON | -24.486 RON | 97.445 RON | 2.874 RON | 9.441 RON | -85.130 RON | 0 |
| 2012 | 22.581 RON | -60.832 RON | 73.737 RON | 2.874 RON | 10.219 RON | -60.644 RON | 0 |
| 2011 | 16.129 RON | -552 RON | 9.874 RON | 374 RON | 9.688 RON | 188 RON | 0 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| Cifra de afaceri | 3.695.682 RON | 3.499.913 RON | 3.442.273 RON | 2.762.474 RON | 2.053.960 RON | 1.394.194 RON | 1.593.557 RON | 1.590.663 RON | 270.276 RON | 213.319 RON | 278.247 RON | 0 RON | 0 RON | 22.581 RON | 16.129 RON |
| Venituri totale | 3.197.657 RON | 3.213.515 RON | 4.724.404 RON | 2.716.501 RON | 2.014.011 RON | 1.518.171 RON | 1.586.313 RON | 1.591.409 RON | 270.443 RON | 213.319 RON | 64.947 RON | 213.300 RON | 0 RON | 22.584 RON | |
| Cheltuieli totale | 2.967.907 RON | 2.965.327 RON | 4.450.953 RON | 2.517.042 RON | 1.848.554 RON | 1.128.221 RON | 679.712 RON | 800.153 RON | 57.493 RON | 150.120 RON | 32.444 RON | 202.419 RON | 24.486 RON | 83.416 RON | |
| Profit brut | 229.750 RON | 248.188 RON | 273.451 RON | 199.459 RON | 165.457 RON | 389.950 RON | 906.601 RON | 791.256 RON | 212.950 RON | 63.199 RON | 32.503 RON | 10.881 RON | 0 RON | 0 RON | |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 24.486 RON | 60.832 RON | |
| Profit net | 200.440 RON | 181.742 RON | 216.471 RON | 174.775 RON | 146.972 RON | 378.900 RON | 890.665 RON | 743.514 RON | 210.247 RON | 58.933 RON | 24.156 RON | 10.881 RON | 0 RON | 0 RON | |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 24.486 RON | 60.832 RON | |
| Active fixe (imobilizate) | 1.666.616 RON | 1.121.341 RON | 388.623 RON | 535.137 RON | 631.834 RON | 35.925 RON | 36.238 RON | 3.455 RON | 2.718 RON | 2.848 RON | 2.848 RON | 2.848 RON | 2.874 RON | 2.874 RON | |
| Active circulante | 7.743.472 RON | 7.266.155 RON | 7.758.739 RON | 7.366.617 RON | 6.187.087 RON | 3.779.545 RON | 2.406.216 RON | 1.808.938 RON | 628.991 RON | 619.893 RON | 490.215 RON | 436.102 RON | 9.441 RON | 10.219 RON | |
| Stocuri | 1.795.873 RON | 2.903.429 RON | 3.954.379 RON | 3.074.253 RON | 2.260.831 RON | 1.296.669 RON | 461.689 RON | 103.000 RON | 113.500 RON | 3.500 RON | 12.531 RON | 222.331 RON | 9.031 RON | 9.441 RON | |
| Creante | 4.889.562 RON | 3.319.143 RON | 3.455.176 RON | 4.094.638 RON | 2.773.629 RON | 2.263.129 RON | 1.860.058 RON | 433.716 RON | 369.291 RON | 504.991 RON | 287.100 RON | 200.410 RON | 410 RON | 0 RON | |
| Casa si conturi la banci | 1.058.037 RON | 1.043.583 RON | 349.184 RON | 197.726 RON | 1.152.627 RON | 219.747 RON | 84.469 RON | 1.272.222 RON | 146.200 RON | 111.402 RON | 190.584 RON | 13.361 RON | 0 RON | 778 RON | |
| Cheltuieli in avans | 10.064 RON | 10.064 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | |
| Datorii totale | 6.250.465 RON | 5.348.313 RON | 5.279.857 RON | 5.250.721 RON | 4.342.662 RON | 1.458.921 RON | 464.824 RON | 849.792 RON | 412.622 RON | 613.901 RON | 543.156 RON | 513.199 RON | 97.445 RON | 73.737 RON | |
| Capitaluri proprii | 3.169.687 RON | 3.049.247 RON | 2.867.505 RON | 2.651.033 RON | 2.476.259 RON | 2.356.549 RON | 1.977.630 RON | 962.601 RON | 219.087 RON | 8.840 RON | -50.093 RON | -74.249 RON | -85.130 RON | -60.644 RON | |
| Capital subscris varsat | 3.020 RON | 3.020 RON | 3.020 RON | 3.020 RON | 3.020 RON | 3.020 RON | 3.000 RON | 3.000 RON | 3.000 RON | 3.000 RON | — | 3.000 RON | 3.000 RON | 3.000 RON | |
| Nr. mediu salariati | 8 | 8 | 9 | 8 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 16.134 RON |
| 16.686 RON |
| 0 RON |
| 552 RON |
| 0 RON |
| 552 RON |
| 374 RON |
| 9.688 RON |
| 0 RON |
| 1 RON |
| 9.687 RON |
| — |
| 9.874 RON |
| 188 RON |
| 3.000 RON |
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Respinge cererea de apel ca nefondată. Obligă apelanta la plata către intimata – debitoare prin administrator special a sumei de 2.767,07 lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 22.11.2023.
Amână pronun?area la data de 22.11.2023. Pronunţată în şedinţă publică azi, 15.11.2023.
Amână pronun?area la data de 15.11.2023. Pronunţată în şedinţă publică azi, 08.11.2023.
Amână pronun?area la data de 08.11.2023. Pronunţată în şedinţă publică azi, 25.10.2023.
Fara termene inregistrate.
În vederea stingerii litigiului pe cale amiabilă, amână judecarea cauzei la data de 22.09.2026.
În baza Hotărârii nr. 6/26.08.2025, a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Buftea, dispune suspendarea soluţionării prezentei cauze.
Pentru a se lua cunoştinţă de înscrisurile depuse la dosar, amână judecarea cauzei la data de 23.09.2025.
Pentru îndeplinirea unor obligaţii, amână judecarea cauzei la data de 15.04.2025.
fata de acordul partilor amână judecarea cauzei la data de 21.01.2025.
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
3 G SPORT - IP SRLCUI 4380107 | 9 | 9 | 2 | — | vezi ↗ |
KUB PLANNING SRLCUI 18363157 | 8 | 8 | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 19 parteneri, deschideti pagina de firme partenere.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
PROFCEISS ELECTRIC S.R.L.CUI 37131030 | 6 | subcontractant | 6 |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.
CONCORDIA CON. STRADE SRLCUI 17751304 | 5 | 5 | 0 | — | vezi ↗ |
DESIGN MATTERS SRLCUI 37124377 | 7 | 5 | 0 | — | vezi ↗ |
PRIMASERV SRLCUI 17629570 | 4 | 4 | 0 | — | vezi ↗ |
| — |
| vezi ↗ |
DESIGN MATTERS SRLCUI 37124377 | 7 | subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
BILANCIA EXIM SRLCUI 3968479 | 2 | terț susținător | 2 | — | vezi ↗ |
BMF GRUP SOLUTII INTEGRATE S.R.L.anterior: BMF TOTAL SERV SRL, SPECIALIZED SERVICES HOLDINGS - S.A., TOM HOLDING & DEVELOPMENT SERVICES - S.A.CUI 31238674 | 2 | subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
COFIDO SRLCUI 16282137 | 1 | ofertant · l-a avut terț | 1 | — | vezi ↗ |
ANDUSTUDIO SRLCUI 28342496 | 1 | co-terț susținător | 1 | — | vezi ↗ |
4 NATURE PROJECT S.R.L.CUI 40223796 | 1 | subcontractant · aceeași ofertă | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 21 de subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
25 de contracte atribuite, in valoare de 34.504.371 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 633.734 lei.
Achizitii directe
16 contracte
633.718 lei
Licitatii publice
4 contracte
33.382.963 lei
Achizitii offline
5 contracte
487.690 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.784 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.946.520 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.784 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.247.323 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 05:53).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.