ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 60% |
| persoanăadministrator | 40% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Admite cererea de ordonanţă de plată formulata de creditoarea Soc. BON-TRANS S.R.L. în contradictoriu cu debitoarea S.C. DRAUBER S.R.L.. Ordonă pârâtei debitoare ca în termen de 10 zile de la comunicarea prezentei ordonanţe să-i plătească reclamantei creditoare suma de 13.192,52 lei cu titlu de debit restant. Obligă debitoarea la plata dobânzilor penalizatoare aferente debitului. Obligă pârâta debitoare la plata către reclamanta creditoare a sumei de 2700 lei reprezentând cheltuieli de judecată. Executorie. Cu cerere în anulare pentru pârâta debitoare în termen de 10 zile de la comunicare, care se va depune la Judecatoria Oradea. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi 03.07.2026.
Ia act de renun?area la judecarea cererii de chemare în judecată formulată de creditoarea INVESTCAPITAL LTD, formulată în contradictoriu cu debitoarea S.C. BON TRANS S.R.L., având ca obiect ordonan?ă de plată. Cu drept de recurs în 30 de zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Marghita. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin intermediul grefei instan?ei azi, 22.02.2024.
Având nevoie de timp pentru a delibera, în temeiul dispoziţiilor art. 396 alin. 1 Cod procedură civilă, amână pronunţarea la data de 22.02.2024, când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei.
Respinge ca neîntemeiată cererea de apel formulată de apelanta COMPANIA NAŢIONALĂ DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE SA – DIRECŢIA REGIONALĂ DRUMURI ŞI PODURI CLUJ, în contradictoriu cu intimata BON TRANS SRL, împotriva Sentinţei civile nr. 5393/2023, pronunţată de Judecătoria Oradea în dosarul nr. 9040/271/2023, pe care o menţine în totalitate. Definitivă. Pronunţată astăzi, 28.01.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea pentru data de 28 ianuarie 2025.
Amână pronunţarea pentru data de 13 ianuarie 2025.
Amână pronunţarea hotărârii pentru data de 30 decembrie 2024.
Amână pronunţarea hotărârii pentru data de 23 decembrie 2024.
Pentru a se comunica apelantei notele de sedinţă depuse de intimată, amână judecarea cauzei pentru data de 09.12.2024.
Admite plângerea contravenţională formulată de petenta BON-TRANS SRL în contradictoriu cu intimata Compania Naţională de Administrare a Infrastructurii Rutiere SA- Direcţia Regională Drumuri şi Poduri Cluj. Anulează procesul-verbal de constatare a contravenţiei cu seria CJACI079PJ nr. 23 00000314 încheiat de intimată la data de 02.05.2023. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare, care se depune la Judecătoria Oradea. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei, astăzi, 23.11.2023
Amână pronunţarea în cauză la data de 23.11.2023 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei.
în vederea administrării probelor şi emiterii unei adrese către CNAIR prin DRDP Cluj Napoca
Respinge ca nefondat apelul formulat de apelanta COMPANIA NA?IONALĂ DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A., prin Direc?ia Regională Drumuri ?i Poduri Cluj, în contradictoriu cu intimata BON-TRANS S.R.L., împotriva sentinţei civile nr. 1074/07.03.2024 pronunţată de Judecătoria Oradea, pe care o menţine în totalitate. DEFINITIVĂ. Pronunţarea prezentei hotărâri se face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 06 decembrie 2024.
Admite plângerea contravenţională formulată de petenta BON-TRANS S.R.L. în contradictoriu cu intimata C.N.A.I.R. S.A. - Direcţia Regională Drumuri şi Poduri Cluj. Anulează procesul-verbal de constatare a contravenţiei seria CJACI079PJ nr. 23 00000324 din data de 02.05.2023. Fără cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare, ce se va depune la Judecătoria Oradea. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 07.03.2024.
amână pronun?area în cauză la data de 07.03.2024
amână pronun?area în cauză la data de 22.02.2024
Amână pronunţarea în cauză la data de 08.02.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 26.01.2024.
îndeplinirea unor obliga?ii
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 64.745.161 RON | 669.662 RON | 21.265.365 RON | 12.160.015 RON | 16.878.458 RON | 8.588.879 RON | 140 |
| 2024 | 58.389.424 RON | 454.680 RON | 21.340.315 RON | 12.160.650 RON | 16.519.449 RON | 7.919.217 RON | 129 |
| 2023 | 52.622.682 RON | 1.102.290 RON | 18.600.878 RON | 10.474.515 RON | 15.037.217 RON | 7.471.337 RON | 126 |
| 2022 | 57.346.795 RON | 1.374.163 RON | 15.062.351 RON | 6.494.932 RON | 14.427.820 RON | 6.369.047 RON | 130 |
| 2021 | 46.296.038 RON | 1.132.937 RON | 17.136.955 RON | 8.315.037 RON | 13.335.383 RON | 4.994.883 RON | 128 |
| 2020 | 38.824.490 RON | -459.717 RON | 16.678.543 RON | 9.751.027 RON | 10.459.459 RON | 3.861.945 RON | 118 |
| 2019 | 39.063.691 RON | -949.823 RON | 19.351.903 RON | 14.200.868 RON | 9.101.209 RON | 4.321.662 RON | 141 |
| 2018 | 39.059.833 RON | 428.146 RON | 16.424.947 RON | 12.531.002 RON | 8.841.716 RON | 5.271.486 RON | 138 |
| 2017 | 35.105.114 RON | 1.360.603 RON | 19.530.297 RON | 15.913.968 RON | 8.499.050 RON | 5.143.339 RON | 127 |
| 2016 | 27.624.872 RON | 982.294 RON | 17.776.265 RON | 14.641.125 RON | 6.916.126 RON | 3.782.736 RON | 127 |
| 2015 | 25.000.704 RON | 1.064.936 RON | 12.739.920 RON | 9.695.200 RON | 5.843.462 RON | 2.800.442 RON | 117 |
| 2014 | 22.644.656 RON | 813.446 RON | 12.456.048 RON | 8.461.302 RON | 5.729.551 RON | 1.735.506 RON | 102 |
| 2013 | 19.800.010 RON | 210.429 RON | 11.937.794 RON | 7.310.736 RON | 5.434.800 RON | 822.060 RON | 95 |
| 2012 | 19.946.703 RON | 67.357 RON | 7.252.368 RON | 3.160.620 RON | 4.514.383 RON | 511.630 RON | 107 |
| 2011 | 19.428.736 RON | 53.640 RON | 6.849.996 RON | 2.445.193 RON | 4.840.609 RON | 444.274 RON | 97 |
| 2010 | 14.685.365 RON | 62.118 RON | 6.940.766 RON | 2.819.688 RON | 4.510.257 RON | 390.634 RON | 81 |
| 2009 | 9.485.709 RON | 62.338 RON | 5.272.857 RON | 2.472.848 RON | 3.122.131 RON | 328.516 RON | 52 |
| 2008 | 5.641.731 RON | 2.150 RON | 4.445.467 RON | 2.742.710 RON | 1.960.777 RON | 266.177 RON | 34 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 64.745.161 RON | 58.389.424 RON | 52.622.682 RON | 57.346.795 RON | 46.296.038 RON | 38.824.490 RON | 39.063.691 RON | 39.059.833 RON | 35.105.114 RON | 27.624.872 RON | 25.000.704 RON | 22.644.656 RON | 19.800.010 RON | 19.946.703 RON | 19.428.736 RON | 14.685.365 RON | 9.485.709 RON | 5.641.731 RON |
| Venituri totale | 69.378.246 RON | 60.215.319 RON | 54.913.770 RON | 58.989.174 RON | 48.652.213 RON | 40.664.132 RON | 41.465.971 RON | 41.407.761 RON | 37.015.037 RON | 32.149.651 RON | 28.274.743 RON | 25.945.398 RON | 21.913.196 RON | 21.641.851 RON | 21.266.361 RON | 16.302.567 RON | 10.357.358 RON | 6.116.194 RON |
| Cheltuieli totale | 68.537.356 RON | 59.665.020 RON | 53.652.434 RON | 57.426.405 RON | 47.514.986 RON | 41.123.849 RON | 42.415.794 RON | 40.923.634 RON | 35.429.003 RON | 31.003.919 RON | 27.035.163 RON | 25.006.419 RON | 21.669.814 RON | 21.561.572 RON | 21.196.597 RON | 16.228.857 RON | 10.283.557 RON | 6.110.523 RON |
| Profit brut | 840.890 RON | 550.299 RON | 1.261.336 RON | 1.562.769 RON | 1.137.227 RON | 0 RON | 0 RON | 484.127 RON | 1.586.034 RON | 1.145.732 RON | 1.239.580 RON | 938.979 RON | 243.382 RON | 80.279 RON | 69.764 RON | 73.710 RON | 73.801 RON | 5.671 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 459.717 RON | 949.823 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 669.662 RON | 454.680 RON | 1.102.290 RON | 1.374.163 RON | 1.132.937 RON | 0 RON | 0 RON | 428.146 RON | 1.360.603 RON | 982.294 RON | 1.064.936 RON | 813.446 RON | 210.429 RON | 67.357 RON | 53.640 RON | 62.118 RON | 62.338 RON | 2.150 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 459.717 RON | 949.823 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 12.160.015 RON | 12.160.650 RON | 10.474.515 RON | 6.494.932 RON | 8.315.037 RON | 9.751.027 RON | 14.200.868 RON | 12.531.002 RON | 15.913.968 RON | 14.641.125 RON | 9.695.200 RON | 8.461.302 RON | 7.310.736 RON | 3.160.620 RON | 2.445.193 RON | 2.819.688 RON | 2.472.848 RON | 2.742.710 RON |
| Active circulante | 16.878.458 RON | 16.519.449 RON | 15.037.217 RON | 14.427.820 RON | 13.335.383 RON | 10.459.459 RON | 9.101.209 RON | 8.841.716 RON | 8.499.050 RON | 6.916.126 RON | 5.843.462 RON | 5.729.551 RON | 5.434.800 RON | 4.514.383 RON | 4.840.609 RON | 4.510.257 RON | 3.122.131 RON | 1.960.777 RON |
| Stocuri | 1.627.730 RON | 2.348.796 RON | 1.668.256 RON | 1.568.312 RON | 1.418.784 RON | 1.043.001 RON | 898.041 RON | 803.127 RON | 901.176 RON | 862.413 RON | 683.483 RON | 635.111 RON | 696.978 RON | 653.954 RON | 499.446 RON | 167.917 RON | 88.100 RON | 140.521 RON |
| Creante | 14.777.182 RON | 13.710.113 RON | 13.051.189 RON | 12.107.831 RON | 10.793.397 RON | 8.424.039 RON | 8.012.557 RON | 7.863.107 RON | 7.339.053 RON | 5.874.934 RON | 5.041.032 RON | 4.909.348 RON | 4.625.720 RON | 3.799.615 RON | 4.218.382 RON | 4.279.933 RON | 2.980.526 RON | 1.805.629 RON |
| Casa si conturi la banci | 473.546 RON | 460.540 RON | 317.772 RON | 751.677 RON | 1.123.202 RON | 992.419 RON | 190.611 RON | 175.482 RON | 258.821 RON | 178.779 RON | 118.947 RON | 185.092 RON | 112.102 RON | 60.814 RON | 122.781 RON | 62.407 RON | 53.505 RON | 14.627 RON |
| Cheltuieli in avans | 815.771 RON | 579.433 RON | 560.483 RON | 508.646 RON | 484.225 RON | 345.250 RON | 371.488 RON | 323.715 RON | 260.618 RON | 1.750 RON | 1.700 RON | 701 RON | 14.318 RON | 88.995 RON | 8.468 RON | 1.455 RON | 6.394 RON | 8.157 RON |
| Datorii totale | 21.265.365 RON | 21.340.315 RON | 18.600.878 RON | 15.062.351 RON | 17.136.955 RON | 16.678.543 RON | 19.351.903 RON | 16.424.947 RON | 19.530.297 RON | 17.776.265 RON | 12.739.920 RON | 12.456.048 RON | 11.937.794 RON | 7.252.368 RON | 6.849.996 RON | 6.940.766 RON | 5.272.857 RON | 4.445.467 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 2.807 RON | 15.248 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 8.588.879 RON | 7.919.217 RON | 7.471.337 RON | 6.369.047 RON | 4.994.883 RON | 3.861.945 RON | 4.321.662 RON | 5.271.486 RON | 5.143.339 RON | 3.782.736 RON | 2.800.442 RON | 1.735.506 RON | 822.060 RON | 511.630 RON | 444.274 RON | 390.634 RON | 328.516 RON | 266.177 RON |
| Capital subscris varsat | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 300.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 140 | 129 | 126 | 130 | 128 | 118 | 141 | 138 | 127 | 127 | 117 | 102 | 95 | 107 | 97 | 81 | 52 | 34 |
4 contracte atribuite, in valoare de 1.457 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 914 lei.
Achizitii directe
3 contracte
911 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
546 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 00:22).