ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13.775.592 RON | 518.341 RON | 876.722 RON | 389.706 RON | 2.318.021 RON | 1.401.396 RON | 17 |
| 2023 | 13.241.274 RON | 727.031 RON | 552.259 RON | 357.581 RON | 1.073.383 RON | 883.055 RON | 17 |
| 2022 | 10.272.961 RON | 680.339 RON | 2.622.053 RON | 453.338 RON | 863.462 RON | 820.797 RON | 13 |
| 2021 | 11.228.191 RON | 762.742 RON | 3.308.941 RON | 382.763 RON | 3.259.502 RON | 2.965.988 RON | 15 |
| 2020 | 15.729.004 RON | 1.241.704 RON | 3.976.616 RON | 435.599 RON | 2.605.774 RON | 2.203.246 RON | 29 |
| 2019 | 4.967.183 RON | 275.340 RON | 1.806.676 RON | 318.299 RON | 1.770.162 RON | 961.542 RON | 26 |
| 2018 | 3.198.601 RON | 162.807 RON | 1.658.040 RON | 229.465 RON | 891.890 RON | 686.202 RON | 26 |
| 2017 | 2.587.990 RON | 50.414 RON | 1.167.028 RON | 204.844 RON | 815.187 RON | 523.395 RON | 25 |
| 2016 | 2.486.962 RON | 67.655 RON | 1.518.211 RON | 198.246 RON | 796.446 RON | 472.981 RON | 25 |
| 2015 | 2.550.309 RON | 106.588 RON | 318.274 RON | 201.451 RON | 688.578 RON | 405.327 RON | 23 |
| 2014 | 2.070.009 RON | 169.865 RON | 366.664 RON | 165.441 RON | 595.808 RON | 296.941 RON | 20 |
| 2013 | 1.656.979 RON | 33.645 RON | 347.334 RON | 128.002 RON | 422.460 RON | 127.077 RON | 20 |
| 2012 | 1.553.727 RON | 7.882 RON | 294.671 RON | 129.583 RON | 328.479 RON | 93.431 RON | 17 |
| 2011 | 625.014 RON | 71.799 RON | 125.373 RON | 136.866 RON | 175.673 RON | 85.549 RON | 12 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 13.775.592 RON | 13.241.274 RON | 10.272.961 RON | 11.228.191 RON | 15.729.004 RON | 4.967.183 RON | 3.198.601 RON | 2.587.990 RON | 2.486.962 RON | 2.550.309 RON | 2.070.009 RON | 1.656.979 RON | 1.553.727 RON | 625.014 RON |
| Venituri totale | 13.845.595 RON | 13.370.467 RON | 10.750.942 RON | 11.532.601 RON | 15.825.900 RON | 5.123.646 RON | 3.327.917 RON | 2.681.133 RON | 2.577.565 RON | 2.684.609 RON | 2.126.441 RON | 1.730.338 RON | 1.599.569 RON | 639.807 RON |
| Cheltuieli totale | 13.192.565 RON | 12.516.854 RON | 9.937.544 RON | 10.642.355 RON | 14.365.298 RON | 4.803.022 RON | 3.133.106 RON | 2.616.445 RON | 2.492.642 RON | 2.557.127 RON | 1.924.577 RON | 1.684.377 RON | 1.583.926 RON | 551.138 RON |
| Profit brut | 653.030 RON | 853.613 RON | 813.398 RON | 890.246 RON | 1.460.602 RON | 320.624 RON | 194.811 RON | 64.688 RON | 84.923 RON | 127.482 RON | 201.864 RON | 45.961 RON | 15.643 RON | 88.669 RON |
| Profit net | 518.341 RON | 727.031 RON | 680.339 RON | 762.742 RON | 1.241.704 RON | 275.340 RON | 162.807 RON | 50.414 RON | 67.655 RON | 106.588 RON | 169.865 RON | 33.645 RON | 7.882 RON | 71.799 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 389.706 RON | 357.581 RON | 453.338 RON | 382.763 RON | 435.599 RON | 318.299 RON | 229.465 RON | 204.844 RON | 198.246 RON | 201.451 RON | 165.441 RON | 128.002 RON | 129.583 RON | 136.866 RON |
| Active circulante | 2.318.021 RON | 1.073.383 RON | 863.462 RON | 3.259.502 RON | 2.605.774 RON | 1.770.162 RON | 891.890 RON | 815.187 RON | 796.446 RON | 688.578 RON | 595.808 RON | 422.460 RON | 328.479 RON | 175.673 RON |
| Stocuri | 52.631 RON | 119 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 251.292 RON | 159.344 RON | 179.174 RON | 2.425.486 RON | 1.666.249 RON | 1.069.396 RON | 882.922 RON | 801.642 RON | 763.594 RON | 665.212 RON | 587.575 RON | 410.582 RON | 323.157 RON | 164.904 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.014.098 RON | 913.920 RON | 684.288 RON | 834.016 RON | 939.525 RON | 700.766 RON | 8.968 RON | 13.545 RON | 32.852 RON | 23.366 RON | 8.233 RON | 11.878 RON | 5.322 RON | 10.769 RON |
| Cheltuieli in avans | 518 RON | 4.350 RON | 2.126.050 RON | 2.632.664 RON | 3.138.489 RON | 1.105.837 RON | 1.479.524 RON | 889.516 RON | 1.225.775 RON | 53.400 RON | 53.515 RON | 34.622 RON | 24.050 RON | 21.937 RON |
| Datorii totale | 876.722 RON | 552.259 RON | 2.622.053 RON | 3.308.941 RON | 3.976.616 RON | 1.806.676 RON | 1.658.040 RON | 1.167.028 RON | 1.518.211 RON | 318.274 RON | 366.664 RON | 347.334 RON | 294.671 RON | 125.373 RON |
| Provizioane | 430.127 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Venituri in avans | — | — | — | — | — | 426.080 RON | 256.637 RON | 219.124 RON | 229.275 RON | 219.828 RON | 151.159 RON | 110.673 RON | 94.010 RON | 123.554 RON |
| Capitaluri proprii | 1.401.396 RON | 883.055 RON | 820.797 RON | 2.965.988 RON | 2.203.246 RON | 961.542 RON | 686.202 RON | 523.395 RON | 472.981 RON | 405.327 RON | 296.941 RON | 127.077 RON | 93.431 RON | 85.549 RON |
| Capital subscris varsat | 13.750 RON | 13.750 RON | 13.750 RON | 13.750 RON | 13.750 RON | 13.750 RON | 13.750 RON | 13.750 RON | 13.750 RON | — | 13.750 RON | 13.750 RON | 13.750 RON | 13.750 RON |
| Nr. mediu salariati | 17 | 17 | 13 | 15 | 29 | 26 | 26 | 25 | 25 | 23 | 20 | 20 | 17 | 12 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.