ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
satul Goreni, com. Batoş f.nr.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea formulată de creditoarea SC A. SRL în contradictoriu cu debitoarea SC D. I.SRL. Ordonă debitoarei să achite creditoarei suma de 120.366,42 lei, reprezentând debit principal restant, în termen de 20 de zile de la comunicarea prezentei ordonanţe. Ordonă debitoarei să achite creditoarei penalită?i de întârziere în cuantum de 0,1%/zi de întârziere aferente sumei de 120.366,42 lei, începând cu data de 09.12. până la data achitării integrale a debitului principal restant. Ordonă debitoarei să achite creditoarei penalită?i de întârziere în cuantum de 0,1%/zi de întârziere aferente sumei de 23.797,92 lei, începând cu data de 12.08.2023 până la data de 08.12.2023. Obligă debitoarea la plata către creditoare a sumei de 200 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată. Stabile?te termen de 20 zile de la data comunicării prezentei ordonan?e pentru executarea de către debitoare a obliga?iei de plată către creditoare. Executorie. Cu drept de cerere în anulare, în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea în anulare se depune la Judecătoria Târgu-Mureş. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 18.09.2024.
Admite cererea de emitere a unei ordonanţe de plată, cerere formulată de creditorul ALNEMARLE S.R.L. în contradictoriu cu debitoarea EURODEMOLITION SOLUTIONS S.R.L. ?i în consecin?ă Ordonă debitorului să achite creditorului: - suma de 61.440,20 lei, reprezentând contravaloarea facturilor seria ALNM nr. 0233/25.10.2022, nr. 0234/31.10.2022 ?i respectiv nr. 0241/17.11.2022 depuse la dosarul cauzei - penalită?i de întârziere în cuantum de 0,1% pe zi de întârziere calculate asupra debitului în sumă de 36.450,20 lei de la data scaden?ei facturii seria ALNM nr. 0233/25.10.2022 până la data achitării integrale a debitului. - dobânda legală calculată asupra debitului cuprins în facturile seria ANLM nr. 0234/31.10.2022 în valoare de 20.081,25 lei ?i nr. 024/17.11.2022, în valoare de 4.908,75 lei , de la data scaden?ei fiecărei facturi până la achitarea integrală a debitului - 200 lei cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând taxă de timbru Stabileşte termen de 20 zile de la data comunicării prezentei ordonanţe pentru executarea de către debitor a obligaţiei de plată către creditor. Executorie. Cu drept de cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea de anulare se depune la Judecătoria Târgu Mure?. Pronunţată în condi?iile art. 396 alin. 2 Cod procedură civilă, azi data de 14.02.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.892.004 RON | 14.107 RON | 1.883.450 RON | 1.399.960 RON | 932.302 RON | 17.725 RON | 10 |
| 2024 | 2.001.547 RON | 168.596 RON | 1.106.621 RON | 494.463 RON | 1.033.108 RON | 420.950 RON | 12 |
| 2023 | 2.942.269 RON | 754.928 RON | 1.196.826 RON | 450.195 RON | 1.502.895 RON | 756.264 RON | 16 |
| 2022 | 970.253 RON | 62.662 RON | 814.849 RON | 520.999 RON | 449.186 RON | 155.336 RON | 13 |
| 2021 | 749.471 RON | 145.304 RON | 282.781 RON | 220.193 RON | 396.917 RON | 192.674 RON | 9 |
| 2020 | 608.580 RON | 38.637 RON | 182.927 RON | 487.455 RON | 297.558 RON | 47.370 RON | 10 |
| 2019 | 652.471 RON | 14.214 RON | 504.721 RON | 756.801 RON | 306.439 RON | 8.723 RON | 11 |
| 2018 | 103.471 RON | -65.533 RON | 1.057.603 RON | 868.998 RON | 967.747 RON | -5.891 RON | 2 |
| 2017 | 2.501 RON | -7.225 RON | 92.706 RON | 11.597 RON | 140.751 RON | 59.642 RON | 1 |
| 2016 | 6.360 RON | -24.493 RON | 89.714 RON | 11.597 RON | 144.984 RON | 66.867 RON | 1 |
| 2015 | 26.309 RON | 3.764 RON | 80.328 RON | 11.597 RON | 200.091 RON | 131.360 RON | — |
| 2014 | 52.046 RON | 22.832 RON | 93.182 RON | 11.597 RON | 209.181 RON | 127.596 RON | — |
| 2013 | 63.760 RON | 43.274 RON | 91.851 RON | 15.304 RON | 123.458 RON | 46.911 RON | 3 |
| 2012 | 44.404 RON | 3.437 RON | 47.384 RON | 16.281 RON | 34.740 RON | 3.637 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.892.004 RON | 2.001.547 RON | 2.942.269 RON | 970.253 RON | 749.471 RON | 608.580 RON | 652.471 RON | 103.471 RON | 2.501 RON | 6.360 RON | 26.309 RON | 52.046 RON | 63.760 RON | 44.404 RON |
| Venituri totale | 1.798.382 RON | 2.264.268 RON | 2.945.244 RON | 1.112.066 RON | 933.531 RON | 793.235 RON | 837.881 RON | 154.049 RON | 2.501 RON | 6.360 RON | 26.313 RON | 52.046 RON | 63.760 RON | 44.404 RON |
| Cheltuieli totale | 1.775.874 RON | 2.067.132 RON | 2.069.013 RON | 1.041.146 RON | 780.966 RON | 748.659 RON | 817.142 RON | 218.547 RON | 9.701 RON | 30.726 RON | 21.759 RON | 27.653 RON | 18.574 RON | 39.635 RON |
| Profit brut | 22.508 RON | 197.136 RON | 876.231 RON | 70.920 RON | 152.565 RON | 44.576 RON | 20.739 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.554 RON | 24.393 RON | 45.186 RON | 4.769 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 64.498 RON | 7.200 RON | 24.366 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 14.107 RON | 168.596 RON | 754.928 RON | 62.662 RON | 145.304 RON | 38.637 RON | 14.214 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.764 RON | 22.832 RON | 43.274 RON | 3.437 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 65.533 RON | 7.225 RON | 24.493 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.399.960 RON | 494.463 RON | 450.195 RON | 520.999 RON | 220.193 RON | 487.455 RON | 756.801 RON | 868.998 RON | 11.597 RON | 11.597 RON | 11.597 RON | 11.597 RON | 15.304 RON | 16.281 RON |
| Active circulante | 932.302 RON | 1.033.108 RON | 1.502.895 RON | 449.186 RON | 396.917 RON | 297.558 RON | 306.439 RON | 967.747 RON | 140.751 RON | 144.984 RON | 200.091 RON | 209.181 RON | 123.458 RON | 34.740 RON |
| Stocuri | 196.189 RON | 323.048 RON | 123.128 RON | 168.230 RON | 16.360 RON | 3.297 RON | 361 RON | 5.338 RON | 1.896 RON | — | 12.423 RON | -8.560 RON | 100 RON | — |
| Creante | 558.116 RON | 674.722 RON | 1.348.268 RON | 208.808 RON | 302.086 RON | 267.390 RON | 299.410 RON | 145.953 RON | 5.574 RON | 7.904 RON | 5.004 RON | 49.141 RON | 87.636 RON | 30.912 RON |
| Casa si conturi la banci | 177.997 RON | 35.338 RON | 31.499 RON | 72.148 RON | 78.471 RON | 26.871 RON | 6.668 RON | 816.456 RON | 133.281 RON | 137.080 RON | 182.664 RON | 168.600 RON | 35.722 RON | 3.828 RON |
| Datorii totale | 1.883.450 RON | 1.106.621 RON | 1.196.826 RON | 814.849 RON | 282.781 RON | 182.927 RON | 504.721 RON | 1.057.603 RON | 92.706 RON | 89.714 RON | 80.328 RON | 93.182 RON | 91.851 RON | 47.384 RON |
| Venituri in avans | 431.087 RON | — | — | — | 141.655 RON | 554.716 RON | 549.796 RON | 785.033 RON | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 17.725 RON | 420.950 RON | 756.264 RON | 155.336 RON | 192.674 RON | 47.370 RON | 8.723 RON | -5.891 RON | 59.642 RON | 66.867 RON | 131.360 RON | 127.596 RON | 46.911 RON | 3.637 RON |
| Capital subscris varsat | 610 RON | 610 RON | 610 RON | 610 RON | 610 RON | 610 RON | 600 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 10 | 12 | 16 | 13 | 9 | 10 | 11 | 2 | 1 | 1 | — | — | 3 | 3 |
14 contracte atribuite, in valoare de 1.378.478 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 430.857 lei.
Achizitii directe
7 contracte
430.850 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
7 contracte
947.628 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 19:53).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
PROF CON INVEST S.R.L.CUI 35758327 | 5 | 2 | 0 | — | vezi ↗ |
CONART STRUCTURI SRLCUI 37881821 | 67 | 1 | 0 | Da | vezi ↗ |
ECOROM SRLCUI 10642059 | 3 | 1 | 0 | Da | vezi ↗ |
VERDINVEST SRLCUI 12808477 | 9 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
OLTSPERA SRLCUI 14892490 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 6 parteneri, deschideti pagina de firme partenere.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
CONART STRUCTURI SRLCUI 37881821 | 67 | ofertant · l-a avut subcontractant | 50 | Da | vezi ↗ |
KES BUSINESS S.R.L.CUI 34697191 | 42 | ofertant · l-a avut subcontractant | 40 | — | vezi ↗ |
BIRENDRA S.R.L.CUI 45389316 | 24 | ofertant · l-a avut subcontractant | 23 | — | vezi ↗ |
RUCAS CONSTRUCT SRLCUI 21879612 | 10 | ofertant · l-a avut subcontractant | 9 | — | vezi ↗ |
MOBCOMAND SRLCUI 17316670 | 9 | ofertant · l-a avut subcontractant | 7 | Da | vezi ↗ |
| 47 | co-subcontractant | 46 | — | vezi ↗ | |
NOVA INSTAL SISTEM S.R.L.CUI 35793170 | 43 | co-subcontractant | 41 | — | vezi ↗ |
INST-NISTOR SRLCUI 566132 | 45 | co-subcontractant | 40 | — | vezi ↗ |
| 29 | co-subcontractant | 28 | — | vezi ↗ | |
| 27 | co-subcontractant | 25 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 69 de subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.