ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
comuna Afumați, Complexul „China Town”, Depozit A, Spațiul comercial nr. 44, 45, 46, 47
Complexul Smart Expo, Stand 8 „Pavilion Flora”
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 185.010 RON | -126.315 RON | 67.561 RON | — | 395.456 RON | 327.895 RON | 1 |
| 2019 | 10.084 RON | -153.375 RON | 242.792 RON | — | 860.410 RON | 617.618 RON | 1 |
| 2018 | 10.084 RON | -134.944 RON | 224.684 RON | — | 995.677 RON | 770.993 RON | 1 |
| 2017 | 264.967 RON | -141.293 RON | 208.169 RON | — | 1.114.106 RON | 905.937 RON | 2 |
| 2016 | 757.926 RON | -228.379 RON | 117.838 RON | 702 RON | 1.164.366 RON | 1.047.230 RON | 6 |
| 2015 | 4.164.518 RON | 284.504 RON | 12.035 RON | 3.652 RON | 1.431.004 RON | 1.422.621 RON | 7 |
| 2014 | 6.407.743 RON | 364.510 RON | 384.316 RON | 6.580 RON | 1.515.852 RON | 1.138.116 RON | 12 |
| 2013 | 5.283.461 RON | 217.289 RON | 303.323 RON | 9.528 RON | 1.067.401 RON | 773.606 RON | 13 |
| 2012 | 2.745.528 RON | 156.317 RON | 1.154.179 RON | 10.686 RON | 1.697.696 RON | 556.317 RON | 11 |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 185.010 RON | 10.084 RON | 10.084 RON | 264.967 RON | 757.926 RON | 4.164.518 RON | 6.407.743 RON | 5.283.461 RON | 2.745.528 RON |
| Venituri totale | 185.010 RON | 10.084 RON | 10.084 RON | 264.967 RON | 761.844 RON | 4.195.213 RON | 6.408.210 RON | 5.284.142 RON | 2.745.547 RON |
| Cheltuieli totale | 306.330 RON | 163.358 RON | 144.927 RON | 406.260 RON | 990.223 RON | 3.857.903 RON | 5.977.522 RON | 5.027.003 RON | 2.559.455 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 337.310 RON | 430.688 RON | 257.139 RON | 186.092 RON |
| Pierdere bruta | 121.320 RON | 153.274 RON | 134.843 RON | 141.293 RON | 228.379 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 284.504 RON | 364.510 RON | 217.289 RON | 156.317 RON |
| Pierdere neta | 126.315 RON | 153.375 RON | 134.944 RON | 141.293 RON | 228.379 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | 702 RON | 3.652 RON | 6.580 RON | 9.528 RON | 10.686 RON |
| Active circulante | 395.456 RON | 860.410 RON | 995.677 RON | 1.114.106 RON | 1.164.366 RON | 1.431.004 RON | 1.515.852 RON | 1.067.401 RON | 1.697.696 RON |
| Stocuri | 56.060 RON | 251.126 RON | 251.618 RON | 251.126 RON | 477.491 RON | 522.735 RON | 961.875 RON | 569.818 RON | 765.634 RON |
| Creante | 201.383 RON | 180.533 RON | 180.385 RON | 176.275 RON | 176.275 RON | 189.680 RON | 370.214 RON | 310.826 RON | 381.648 RON |
| Casa si conturi la banci | 138.013 RON | 428.751 RON | 563.674 RON | 686.705 RON | 510.600 RON | 718.589 RON | 183.763 RON | 186.757 RON | 550.414 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.114 RON |
| Datorii totale | 67.561 RON | 242.792 RON | 224.684 RON | 208.169 RON | 117.838 RON | 12.035 RON | 384.316 RON | 303.323 RON | 1.154.179 RON |
| Capitaluri proprii | 327.895 RON | 617.618 RON | 770.993 RON | 905.937 RON | 1.047.230 RON | 1.422.621 RON | 1.138.116 RON | 773.606 RON | 556.317 RON |
| Capital subscris varsat | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 | 12 | 13 | 11 |