| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -104.116 RON | 3.783.003 RON | 2.235.951 RON | 1.423.394 RON | -123.108 RON | 0 |
| 2024 | 0 RON | -28.047 RON | 2.881.883 RON | 1.657.672 RON | 1.205.219 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 17.646 RON | — |
| -18.992 RON |
| — |
| 2023 | 17.646 RON | 9.309 RON | 127.804 RON | 136.725 RON | 135 RON | 9.056 RON | 0 |
| 2022 | — | -580 RON | 7.152 RON | 6.850 RON | 49 RON | -253 RON | — |
| Venituri totale | 3.602 RON | 8.629 RON | 17.646 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 107.718 RON | 36.676 RON | 6.564 RON | 580 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 11.082 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 104.116 RON | 28.047 RON | 0 RON | 580 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 9.309 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 104.116 RON | 28.047 RON | 0 RON | 580 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.235.951 RON | 1.657.672 RON | 136.725 RON | 6.850 RON |
| Active circulante | 1.423.394 RON | 1.205.219 RON | 135 RON | 49 RON |
| Creante | 1.090.899 RON | 1.145.889 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 332.495 RON | 59.330 RON | 135 RON | 49 RON |
| Cheltuieli in avans | 550 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 3.783.003 RON | 2.881.883 RON | 127.804 RON | 7.152 RON |
| Capitaluri proprii | -123.108 RON | -18.992 RON | 9.056 RON | -253 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 51% |
| persoană |
| persoană | 24% |
| 3 deținători în act | 100% |
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.