AREA ENERGY S.R.L.
- J40/12321/2012BUCURESTIdin 23.10.2012
- J23/638/2016ILFOVdin 17.02.2016
- J40/3744/2023BUCURESTIdin 24.02.2023in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Tarla 257, lot 2, suprafața de 158.978 mp, situat în extravilanul comunei Barbulesti
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 0,2% |
| firmă | 24,9% |
| firmă | 24,9% |
| firmă | 0,2% |
| 4 deținători în act | 50,2% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 0 RON | -10.427 RON | 4.180.632 RON | 4.121.513 RON | 12.732 RON | -46.387 RON | — |
| 2013 | 20.326 RON | -39.166 RON | 4.146.517 RON | 4.103.129 RON | 7.428 RON | -35.960 RON | 0 |
| 2012 | 0 RON | -794 RON | 24.122 RON | 4.098 RON | 23.230 RON | 3.206 RON | — |
| Indicator | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 20.326 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 109.589 RON | 20.355 RON | 1 RON |
| Cheltuieli totale | 119.944 RON | 58.910 RON | 795 RON |
| Pierdere bruta | 10.355 RON | 38.555 RON | 794 RON |
| Pierdere neta | 10.427 RON | 39.166 RON | 794 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.121.513 RON | 4.103.129 RON | 4.098 RON |
| Active circulante | 12.732 RON | 7.428 RON | 23.230 RON |
| Creante | 10.315 RON | 7.160 RON | 0 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.417 RON | 268 RON | 23.230 RON |
| Datorii totale | 4.180.632 RON | 4.146.517 RON | 24.122 RON |
| Capitaluri proprii | -46.387 RON | -35.960 RON | 3.206 RON |
| Capital subscris varsat | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON |