Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 871.668 RON | 140.049 RON | 109.385 RON | 46.712 RON | 736.427 RON | 673.754 RON | 3 |
| 2024 | 1.344.505 RON | 193.800 RON | 159.498 RON | 45.590 RON | 777.613 RON | 663.705 RON | 3 |
| 2023 | 1.573.168 RON | 10.578 RON | 191.043 RON | 45.585 RON | 695.363 RON | 549.905 RON | 4 |
| 2022 | 4.337.300 RON | 1.508.853 RON | 211.565 RON | 45.527 RON | 1.595.131 RON | 1.429.093 RON | 22 |
| 2021 | 1.808.506 RON | 378.539 RON | 623.238 RON | 41.408 RON | 960.609 RON | 378.779 RON | 11 |
| 2020 | 60.000 RON | 5.486 RON | 102.215 RON | 589.765 RON | 80.348 RON | 9.166 RON | — |
| 2019 | 20.000 RON | 3.480 RON | 16.990 RON | 409 RON | 20.261 RON | 3.680 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 871.668 RON | 1.344.505 RON | 1.573.168 RON | 4.337.300 RON | 1.808.506 RON | 60.000 RON | 20.000 RON |
| Venituri totale | 883.015 RON | 1.344.996 RON | 1.573.909 RON | 4.436.195 RON | 1.808.724 RON | 80.127 RON | 20.000 RON |
| Cheltuieli totale | 719.112 RON | 1.114.823 RON | 1.561.592 RON | 2.885.676 RON | 1.406.303 RON | 72.238 RON | 16.320 RON |
| Profit brut | 163.903 RON | 230.173 RON | 12.317 RON | 1.550.519 RON | 402.421 RON | 7.889 RON | 3.680 RON |
| Profit net | 140.049 RON | 193.800 RON | 10.578 RON | 1.508.853 RON | 378.539 RON | 5.486 RON | 3.480 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 46.712 RON | 45.590 RON | 45.585 RON | 45.527 RON | 41.408 RON | 589.765 RON | 409 RON |
| Active circulante | 736.427 RON | 777.613 RON | 695.363 RON | 1.595.131 RON | 960.609 RON | 80.348 RON | 20.261 RON |
| Creante | 567.622 RON | 593.135 RON | 562.675 RON | 1.532.221 RON | 732.590 RON | 80.000 RON | 20.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 168.805 RON | 184.478 RON | 132.688 RON | 62.910 RON | 228.019 RON | 348 RON | 261 RON |
| Datorii totale | 109.385 RON | 159.498 RON | 191.043 RON | 211.565 RON | 623.238 RON | 102.215 RON | 16.990 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | 558.732 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 673.754 RON | 663.705 RON | 549.905 RON | 1.429.093 RON | 378.779 RON | 9.166 RON | 3.680 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 4 | 22 | 11 | — | — |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| firmă | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.