SPIRIT COMMUNICATIONS S.R.L.
- SPIRIT COMMUNICATION - S.R.L.documentat din 2020
- VENTURI DISTRIBUŢIE SRLdocumentat 2018 – 2020
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registru | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32.862 RON | 916 RON | 21.636 RON | 2.666 RON | 25.518 RON | 6.548 RON | 0 |
| 2024 | 38.022 RON | -49.174 RON | 27.122 RON | 25.708 RON | 7.046 RON | 5.632 RON | — |
| 2023 | 58.714 RON | -4.887 RON | 21.993 RON | 35.583 RON | 41.216 RON | 54.806 RON | — |
| 2022 | 58.031 RON | 22.407 RON | 17.152 RON | 2.666 RON | 134.179 RON | 119.693 RON | — |
| 2021 | 75.399 RON | 39.012 RON | 16.815 RON | 2.666 RON | 111.454 RON | 97.305 RON | — |
| 2020 | 5.043 RON | 2.412 RON | 15.444 RON | 2.666 RON | 71.070 RON | 58.292 RON | — |
| 2019 | — | 0 RON | 10.984 RON | 2.666 RON | 64.198 RON | 55.880 RON | — |
| 2018 | — | 0 RON | 17.512 RON | 2.666 RON | 77.181 RON | 62.335 RON | — |
| 2017 | — | 0 RON | 17.512 RON | 2.666 RON | 77.181 RON | 62.335 RON | — |
| 2016 | 29.561 RON | 10.664 RON | 17.512 RON | 2.666 RON | 77.181 RON | 62.335 RON | — |
| 2015 | 172.656 RON | 77.120 RON | 18.535 RON | — | 70.206 RON | 51.671 RON | — |
| 2014 | 30.589 RON | -16.501 RON | 25.464 RON | — | 15 RON | -25.449 RON | — |
| 2013 | 106.713 RON | -9.148 RON | 25.586 RON | — | 16.638 RON | -8.948 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 32.862 RON | 38.022 RON | 58.714 RON | 58.031 RON | 75.399 RON | 5.043 RON | — | — | — | 29.561 RON | 172.656 RON | 30.589 RON | 106.713 RON |
| Venituri totale | 79.914 RON | 38.022 RON | 58.714 RON | 58.031 RON | 75.399 RON | 5.043 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 29.561 RON | 172.656 RON | 30.589 RON | 106.713 RON |
| Cheltuieli totale | 78.231 RON | 87.196 RON | 61.935 RON | 34.178 RON | 34.125 RON | 2.171 RON | — | — | — | 18.010 RON | 90.356 RON | 46.172 RON | 112.660 RON |
| Profit brut | 1.683 RON | 0 RON | 0 RON | 23.853 RON | 41.274 RON | 2.872 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.551 RON | 82.300 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 49.174 RON | 3.221 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 15.583 RON | 5.947 RON |
| Profit net | 916 RON | 0 RON | 0 RON | 22.407 RON | 39.012 RON | 2.412 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.664 RON | 77.120 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 49.174 RON | 4.887 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.501 RON | 9.148 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.666 RON | 25.708 RON | 35.583 RON | 2.666 RON | 2.666 RON | 2.666 RON | 2.666 RON | 2.666 RON | 2.666 RON | 2.666 RON | — | — | — |
| Active circulante | 25.518 RON | 7.046 RON | 41.216 RON | 134.179 RON | 111.454 RON | 71.070 RON | 64.198 RON | 77.181 RON | 77.181 RON | 77.181 RON | 70.206 RON | 15 RON | 16.638 RON |
| Stocuri | 0 RON | 16 RON | 8 RON | 8 RON | 168 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 18.227 RON | 2.199 RON | 1.597 RON | 1.125 RON | 1.125 RON | 1.126 RON | 1.126 RON | 3.407 RON | 3.407 RON | 3.407 RON | 1.126 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 7.291 RON | 4.831 RON | 39.611 RON | 133.046 RON | 110.161 RON | 69.944 RON | 63.072 RON | 73.774 RON | 73.774 RON | 73.774 RON | 69.080 RON | 15 RON | 16.638 RON |
| Datorii totale | 21.636 RON | 27.122 RON | 21.993 RON | 17.152 RON | 16.815 RON | 15.444 RON | 10.984 RON | 17.512 RON | 17.512 RON | 17.512 RON | 18.535 RON | 25.464 RON | 25.586 RON |
| Capitaluri proprii | 6.548 RON | 5.632 RON | 54.806 RON | 119.693 RON | 97.305 RON | 58.292 RON | 55.880 RON | 62.335 RON | 62.335 RON | 62.335 RON | 51.671 RON | -25.449 RON | -8.948 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.