ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
et. 4, cam. 12
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.191.835 RON | 772.883 RON | 127.605 RON | 10.083 RON | 890.645 RON | 773.123 RON | 1 |
| 2024 | 736.121 RON | 327.011 RON | 48.848 RON | 3.242 RON | 372.857 RON | 327.251 RON | 1 |
| 2023 | 299.447 RON | 168.497 RON | 18.325 RON | 3.567 RON | 183.495 RON | 168.737 RON | 1 |
| 2022 | 213.796 RON | 102.476 RON | 33.821 RON | 6.801 RON | 129.736 RON | 102.716 RON | 1 |
| 2021 | 174.862 RON | 108.578 RON | 1.464 RON | 1.346 RON | 108.936 RON | 108.818 RON | — |
| 2020 | 278.727 RON | 186.800 RON | 6.036 RON | 2.296 RON | 190.780 RON | 187.040 RON | — |
| 2019 | 82.875 RON | 29.722 RON | 0 RON | — | 149.667 RON | 149.667 RON | — |
| 2018 | 150.250 RON | 118.045 RON | 240 RON | 374 RON | 119.811 RON | 119.945 RON | — |
| 2017 | 74.850 RON | 39.868 RON | 13.515 RON | 3.356 RON | 54.025 RON | 43.866 RON | — |
| 2016 | 19.200 RON | 3.758 RON | 62 RON | 6.338 RON | 11.057 RON | 17.333 RON | — |
| 2015 | 23.250 RON | 7.272 RON | 2 RON | 8.576 RON | 5.001 RON | 13.575 RON | — |
| 2014 | 14.250 RON | 6.063 RON | 70 RON | — | 6.333 RON | 6.263 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.191.835 RON | 736.121 RON | 299.447 RON | 213.796 RON | 174.862 RON | 278.727 RON | 82.875 RON | 150.250 RON | 74.850 RON | 19.200 RON | 23.250 RON | 14.250 RON |
| Venituri totale | 1.191.835 RON | 736.121 RON | 299.447 RON | 214.065 RON | 174.885 RON | 278.727 RON | 82.875 RON | 150.250 RON | 74.850 RON | 19.200 RON | 23.250 RON | 14.293 RON |
| Cheltuieli totale | 387.814 RON | 392.597 RON | 128.016 RON | 106.505 RON | 61.060 RON | 83.565 RON | 50.665 RON | 27.696 RON | 32.737 RON | 14.866 RON | 15.280 RON | 7.801 RON |
| Profit brut | 804.021 RON | 343.524 RON | 171.431 RON | 107.560 RON | 113.825 RON | 195.162 RON | 32.210 RON | 122.554 RON | 42.113 RON | 4.334 RON | 7.970 RON | 6.492 RON |
| Profit net | 772.883 RON | 327.011 RON | 168.497 RON | 102.476 RON | 108.578 RON | 186.800 RON | 29.722 RON | 118.045 RON | 39.868 RON | 3.758 RON | 7.272 RON | 6.063 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 10.083 RON | 3.242 RON | 3.567 RON | 6.801 RON | 1.346 RON | 2.296 RON | — | 374 RON | 3.356 RON | 6.338 RON | 8.576 RON | — |
| Active circulante | 890.645 RON | 372.857 RON | 183.495 RON | 129.736 RON | 108.936 RON | 190.780 RON | 149.667 RON | 119.811 RON | 54.025 RON | 11.057 RON | 5.001 RON | 6.333 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 0 RON | 6.050 RON | 6.050 RON | 550 RON | 550 RON | 550 RON | 550 RON | 550 RON | 550 RON |
| Creante | 857.680 RON | 358.616 RON | 177.407 RON | 84.037 RON | 62.812 RON | 53.018 RON | 15.800 RON | 2.250 RON | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 32.965 RON | 14.241 RON | 6.088 RON | 45.699 RON | 40.074 RON | 131.712 RON | 133.317 RON | 117.011 RON | 53.475 RON | 10.507 RON | 4.451 RON | 5.783 RON |
| Datorii totale | 127.605 RON | 48.848 RON | 18.325 RON | 33.821 RON | 1.464 RON | 6.036 RON | 0 RON | 240 RON | 13.515 RON | 62 RON | 2 RON | 70 RON |
| Capitaluri proprii | 773.123 RON | 327.251 RON | 168.737 RON | 102.716 RON | 108.818 RON | 187.040 RON | 149.667 RON | 119.945 RON | 43.866 RON | 17.333 RON | 13.575 RON | 6.263 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
10 contracte atribuite, in valoare de 41.000 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 41.010 lei.
Achizitii directe
10 contracte
41.000 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 16:15).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
ACTIV PROIECTARE INFRASTRUCTURĂ S.R.L.CUI 47628606 | 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
Porr Construct SRLCUI 16601724 | 5 | ofertant · l-a avut subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
| 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | — | vezi ↗ | |
| 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | — | vezi ↗ | |
TUBULAR TEHNO SISTEM SRLCUI 11074003 | 2 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
AQUAPROIECT SRLCUI 11806826 | 6 | co-subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
PIROTEHNIC OSB SRLCUI 12916380 | 5 | co-subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
Muzeul Olteniei CraiovaCUI 4417192 | 5 | co-subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
DIANOVA INSTAL SRLCUI 16523677 | 3 | co-subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
| 3 | co-subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 130 de subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.