ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Constată nul recursul. Definitivă. Pronun?ată în ?edin?ă publică în data de 10 noiembrie 2023.
Admite apelul. Schimbă în parte sentinţa apelată în sensul că Admite excepţia lipsei capacităţii procesuale de folosinţă a apelantei. Respinge cererea de chemare în judecată formulată în contradictoriu cu pârâta Primăria Sectorului 5 Bucureşti ca fiind introdusă împotriva unei persoane fără capacitate procesuală de folosinţă. Menţine celelalte dispoziţii ale sentinţei apelate. Cu drept de recurs în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Tribunalul Bucureşti – Secţia a VI-a Civilă. Pronunţată astăzi, 20 octombrie 2022, prin punerea la dispozi?ia păr?ilor a solu?iei de către grefa instan?ei, conform art.402 teza finală C.proc.civ.
Respinge excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a pârâtei Primăria Sectorului 5 a Municipiului Bucureşti – prin Primar ca neîntemeiată. Admite în parte cererea formulată în contradictoriu cu pârâta Primăria Sectorului 5 a Municipiului Bucureşti. Obligă pârâta Primăria Sectorului 5 a Municipiului Bucureşti la plata către reclamantă a sumei de 8.698,64 lei, reprezentând contravaloarea reparaţiilor aduse autoturismului aparţinând reclamantei. Obligă pârâta Primăria Sectorului 5 a Municipiului Bucureşti la plata către reclamantă a sumei de 1.039,93 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată. Respinge excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a pârâtei Amenajare Edilitară şi Salubrizare S.A. ca neîntemeiată. Respinge cererea formulată în contradictoriu cu pârâta Amenajare Edilitară şi Salubrizare S.A. ca neîntemeiată. Cu drept de a formula cerere de apel, care se depune la Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti, în termen de 30 zile de la pronunţare. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 16.11.2020.
Amână pronunţarea la data de 16.11.2020. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 02.11.2020.
Amână pronunţarea la data de 02.11.2020. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 19.10.2020.
Stabileşte termen de judecată la data de 19.10.2020, ora 11:00, în şedinţă publică, cu citarea părţilor. Comunică reclamantei întâmpinările şi înscrisurile aferente, cu menţiunea că are posibilitatea de a depune răspuns la întâmpinări în termen de 10 zile de la comunicarea citaţiei.
Se comunica cererea de chemare în judecată şi înscrisurile aferente, cu menţiunea de a depune întâmpinare în termen de 25 de zile de la comunicare. Stabileşte termen administrativ la 30.07.2020, fără prezenţa părţilor.
Pentru regularizarea cererii de chemare în judecată stabileşte termen administrativ la 18.06.2020, fără prezenţa părţilor.
În temeiul art. 63 alin. (11) din Anexa nr. I a Decretului Preşedintelui României nr. 240 din 14 aprilie 2020 privind prelungirea stării de urgenţă pe teritoriul României, constată suspendată de drept judecata, pe toată perioada stării de urgenţă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 291.526 RON | 102.187 RON | 49.167 RON | 86.124 RON | 65.470 RON | 102.427 RON | 2 |
| 2024 | 330.517 RON | 124.406 RON | 311.128 RON | 109.481 RON | 201.887 RON | 240 RON | 2 |
| 2023 | 299.749 RON | 137.479 RON | 82.473 RON | 112.623 RON | 107.569 RON | 137.719 RON | 2 |
| 2022 | 308.630 RON | 121.584 RON | 144.241 RON | 4.697 RON | 139.784 RON | 240 RON | 2 |
| 2021 | 367.113 RON | 148.740 RON | 154.331 RON | 11.013 RON | 143.279 RON | 240 RON | 2 |
| 2020 | 293.038 RON | 126.468 RON | 122.519 RON | 22.940 RON | 99.819 RON | 240 RON | 1 |
| 2019 | 279.189 RON | 149.643 RON | 153.937 RON | 11.901 RON | 142.266 RON | 230 RON | 1 |
| 2018 | 296.330 RON | 124.400 RON | 147.863 RON | 22.018 RON | 126.065 RON | 220 RON | 1 |
| 2017 | 214.793 RON | 74.435 RON | 4.869 RON | 12.507 RON | 93.317 RON | 100.955 RON | 2 |
| 2016 | 128.660 RON | 61.320 RON | 5.067 RON | 15.494 RON | 51.093 RON | 61.520 RON | 2 |
| 2015 | 41.090 RON | 28.155 RON | 913 RON | — | 29.268 RON | 28.355 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 291.526 RON | 330.517 RON | 299.749 RON | 308.630 RON | 367.113 RON | 293.038 RON | 279.189 RON | 296.330 RON | 214.793 RON | 128.660 RON | 41.090 RON |
| Venituri totale | 292.386 RON | 334.406 RON | 305.479 RON | 309.473 RON | 367.236 RON | 293.199 RON | 280.778 RON | 296.330 RON | 214.793 RON | 128.660 RON | 41.090 RON |
| Cheltuieli totale | 187.276 RON | 200.084 RON | 165.556 RON | 185.419 RON | 215.373 RON | 164.176 RON | 128.486 RON | 168.967 RON | 138.210 RON | 64.767 RON | 11.702 RON |
| Profit brut | 105.110 RON | 134.322 RON | 139.923 RON | 124.054 RON | 151.863 RON | 129.023 RON | 152.292 RON | 127.363 RON | 76.583 RON | 63.893 RON | 29.388 RON |
| Profit net | 102.187 RON | 124.406 RON | 137.479 RON | 121.584 RON | 148.740 RON | 126.468 RON | 149.643 RON | 124.400 RON | 74.435 RON | 61.320 RON | 28.155 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 86.124 RON | 109.481 RON | 112.623 RON | 4.697 RON | 11.013 RON | 22.940 RON | 11.901 RON | 22.018 RON | 12.507 RON | 15.494 RON | — |
| Active circulante | 65.470 RON | 201.887 RON | 107.569 RON | 139.784 RON | 143.279 RON | 99.819 RON | 142.266 RON | 126.065 RON | 93.317 RON | 51.093 RON | 29.268 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | 105 RON | — | 599 RON | — | 417 RON | — | — |
| Creante | 493 RON | — | 7.119 RON | 81.107 RON | 13.827 RON | — | — | — | — | 2.346 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 64.977 RON | 201.887 RON | 100.450 RON | 58.677 RON | 129.347 RON | 99.819 RON | 141.667 RON | 126.065 RON | 92.900 RON | 48.747 RON | 29.268 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 279 RON | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 49.167 RON | 311.128 RON | 82.473 RON | 144.241 RON | 154.331 RON | 122.519 RON | 153.937 RON | 147.863 RON | 4.869 RON | 5.067 RON | 913 RON |
| Capitaluri proprii | 102.427 RON | 240 RON | 137.719 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 230 RON | 220 RON | 100.955 RON | 61.520 RON | 28.355 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
37 de contracte atribuite, in valoare de 473.489 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 473.526 lei.
Achizitii directe
37 de contracte
473.489 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 09:59).