CRIS INNOVATIVE SOLUTIONS S.R.L.
- J8/857/2015BRASOVdin 29.05.2015
- J2019003121407BUCURESTIdin 08.03.2019in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăfostă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.501.993 RON | 1.157.604 RON | 59.412.761 RON | 50.939.264 RON | 11.150.767 RON | 2.227.071 RON | 8 |
| 2024 | 2.454.200 RON | 1.060.437 RON | 59.444.012 RON | 50.957.636 RON | 9.971.493 RON | 1.069.467 RON | 16 |
| 2023 | 2.845.336 RON | 1.355.627 RON | 57.545.457 RON | 50.890.689 RON | 9.856.798 RON | 1.889.030 RON | 21 |
| 2022 | 5.252.797 RON | 1.874.629 RON | 51.940.866 RON | 50.895.234 RON | 4.604.635 RON | 1.983.403 RON | 29 |
| 2021 | 3.296.639 RON | 1.716.761 RON | 46.141.245 RON | 42.549.429 RON | 6.110.589 RON | 2.518.773 RON | 29 |
| 2020 | 3.348.429 RON | 1.573.591 RON | 42.023.472 RON | 42.553.624 RON | 1.481.860 RON | 2.012.012 RON | 32 |
| 2019 | 167.154 RON | 23.719 RON | 11.628.765 RON | 5.740.000 RON | 6.350.105 RON | 461.340 RON | 3 |
| 2018 | 48.294 RON | 4.158 RON | 20.341 RON | — | 462.120 RON | 441.779 RON | 2 |
| 2017 | 871.418 RON | 687.381 RON | 15.735 RON | — | 703.356 RON | 687.621 RON | 2 |
| 2016 | 95.500 RON | 48.307 RON | 49.439 RON | — | 97.946 RON | 48.507 RON | 2 |
| 2015 | 210.000 RON | 179.822 RON | 16.346 RON | 0 RON | 196.368 RON | 180.022 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.501.993 RON | 2.454.200 RON | 2.845.336 RON | 5.252.797 RON | 3.296.639 RON | 3.348.429 RON | 167.154 RON | 48.294 RON | 871.418 RON | 95.500 RON | 210.000 RON |
| Venituri totale | 4.512.422 RON | 2.508.386 RON | 2.845.336 RON | 5.222.275 RON | 3.289.510 RON | 3.387.183 RON | 167.154 RON | 48.294 RON | 807.409 RON | 95.500 RON | 210.000 RON |
| Cheltuieli totale | 3.187.346 RON | 1.241.422 RON | 1.278.687 RON | 3.287.090 RON | 1.543.731 RON | 1.784.241 RON | 141.764 RON | 43.653 RON | 111.314 RON | 46.238 RON | 23.878 RON |
| Profit brut | 1.325.076 RON | 1.266.964 RON | 1.566.649 RON | 1.935.185 RON | 1.745.779 RON | 1.602.942 RON | 25.390 RON | 4.641 RON | 696.095 RON | 49.262 RON | 186.122 RON |
| Profit net | 1.157.604 RON | 1.060.437 RON | 1.355.627 RON | 1.874.629 RON | 1.716.761 RON | 1.573.591 RON | 23.719 RON | 4.158 RON | 687.381 RON | 48.307 RON | 179.822 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 50.939.264 RON | 50.957.636 RON | 50.890.689 RON | 50.895.234 RON | 42.549.429 RON | 42.553.624 RON | 5.740.000 RON | — | — | — | 0 RON |
| Active circulante | 11.150.767 RON | 9.971.493 RON | 9.856.798 RON | 4.604.635 RON | 6.110.589 RON | 1.481.860 RON | 6.350.105 RON | 462.120 RON | 703.356 RON | 97.946 RON | 196.368 RON |
| Stocuri | 0 RON | 1.367.447 RON | — | 3.000 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON |
| Creante | 11.139.688 RON | 6.075.678 RON | 9.812.356 RON | 4.094.863 RON | 4.717.112 RON | 401.103 RON | 3.162.402 RON | 410.813 RON | 223.848 RON | 58.250 RON | 196.343 RON |
| Casa si conturi la banci | 11.079 RON | 31.751 RON | 44.442 RON | 506.772 RON | 1.393.477 RON | 1.080.757 RON | 3.187.703 RON | 51.307 RON | 479.508 RON | 39.696 RON | 25 RON |
| Datorii totale | 59.412.761 RON | 59.444.012 RON | 57.545.457 RON | 51.940.866 RON | 46.141.245 RON | 42.023.472 RON | 11.628.765 RON | 20.341 RON | 15.735 RON | 49.439 RON | 16.346 RON |
| Provizioane | 450.199 RON | 415.650 RON | 1.313.000 RON | 1.575.600 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 2.227.071 RON | 1.069.467 RON | 1.889.030 RON | 1.983.403 RON | 2.518.773 RON | 2.012.012 RON | 461.340 RON | 441.779 RON | 687.621 RON | 48.507 RON | 180.022 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 8 | 16 | 21 | 29 | 29 | 32 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.