ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 252.808 RON | 152.599 RON | 22.530 RON | 46.204 RON | 129.209 RON | 152.883 RON | 1 |
| 2024 | 215.077 RON | 122.895 RON | 7.490 RON | 72.120 RON | 143.899 RON | 208.529 RON | 1 |
| 2023 | 232.100 RON | 141.958 RON | 5.835 RON | 95.066 RON | 72.491 RON | 161.722 RON | 1 |
| 2022 | 193.250 RON | 160.820 RON | 11.385 RON | 12.195 RON | 160.258 RON | 161.068 RON | 1 |
| 2021 | 167.004 RON | 128.539 RON | 11.411 RON | 13.821 RON | 126.390 RON | 128.800 RON | 0 |
| 2020 | 147.605 RON | 103.109 RON | 11.045 RON | 0 RON | 160.580 RON | 139.856 RON | — |
| 2019 | 129.489 RON | 76.877 RON | 9.781 RON | 1.095 RON | 94.907 RON | 86.221 RON | 0 |
| 2018 | 135.652 RON | 92.976 RON | 7.611 RON | 7.663 RON | 93.292 RON | 93.344 RON | 0 |
| 2017 | 114.064 RON | 21.624 RON | 12.508 RON | 14.232 RON | 120.644 RON | 122.368 RON | 0 |
| 2016 | 254.887 RON | 42.339 RON | 3.240 RON | 20.800 RON | 83.185 RON | 100.745 RON | 0 |
| 2015 | 107.885 RON | 58.206 RON | 2.709 RON | 0 RON | 61.115 RON | 58.406 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 252.808 RON | 215.077 RON | 232.100 RON | 193.250 RON | 167.004 RON | 147.605 RON | 129.489 RON | 135.652 RON | 114.064 RON | 254.887 RON | 107.885 RON |
| Venituri totale | 252.973 RON | 217.097 RON | 232.103 RON | 193.259 RON | 178.658 RON | 147.609 RON | 129.539 RON | 135.662 RON | 114.067 RON | 254.887 RON | 107.885 RON |
| Cheltuieli totale | 97.895 RON | 92.359 RON | 88.103 RON | 27.683 RON | 45.150 RON | 40.378 RON | 48.776 RON | 38.617 RON | 89.022 RON | 204.901 RON | 46.442 RON |
| Profit brut | 155.078 RON | 124.738 RON | 144.000 RON | 165.576 RON | 133.508 RON | 107.231 RON | 80.763 RON | 97.045 RON | 25.045 RON | 49.986 RON | 61.443 RON |
| Profit net | 152.599 RON | 122.895 RON | 141.958 RON | 160.820 RON | 128.539 RON | 103.109 RON | 76.877 RON | 92.976 RON | 21.624 RON | 42.339 RON | 58.206 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 46.204 RON | 72.120 RON | 95.066 RON | 12.195 RON | 13.821 RON | 0 RON | 1.095 RON | 7.663 RON | 14.232 RON | 20.800 RON | 0 RON |
| Active circulante | 129.209 RON | 143.899 RON | 72.491 RON | 160.258 RON | 126.390 RON | 160.580 RON | 94.907 RON | 93.292 RON | 120.644 RON | 83.185 RON | 61.115 RON |
| Stocuri | 450 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Creante | 626 RON | 13 RON | 13 RON | 13 RON | 13 RON | 2.073 RON | 1.573 RON | 0 RON | 0 RON | 1 RON | 2.200 RON |
| Casa si conturi la banci | 128.133 RON | 143.886 RON | 72.478 RON | 160.245 RON | 126.377 RON | 158.507 RON | 93.334 RON | 93.292 RON | 120.644 RON | 83.184 RON | 58.915 RON |
| Datorii totale | 22.530 RON | 7.490 RON | 5.835 RON | 11.385 RON | 11.411 RON | 11.045 RON | 9.781 RON | 7.611 RON | 12.508 RON | 3.240 RON | 2.709 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.679 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 152.883 RON | 208.529 RON | 161.722 RON | 161.068 RON | 128.800 RON | 139.856 RON | 86.221 RON | 93.344 RON | 122.368 RON | 100.745 RON | 58.406 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
5 contracte atribuite, in valoare de 15.174 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
5 contracte
15.174 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 05:15).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.