ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.882.308 RON | 136.710 RON | 301.352 RON | 227.304 RON | 427.380 RON | 353.332 RON | 7 |
| 2024 | 1.816.407 RON | 59.285 RON | 133.989 RON | 283.736 RON | 340.875 RON | 490.622 RON | 7 |
| 2023 | 1.878.280 RON | 275.994 RON | 193.318 RON | 345.890 RON | 275.501 RON | 431.338 RON | 6 |
| 2022 | 1.877.835 RON | 556.608 RON | 78.229 RON | 333.594 RON | 334.213 RON | 592.843 RON | 3 |
| 2021 | 1.708.320 RON | 612.717 RON | 45.328 RON | 135.264 RON | 515.139 RON | 605.075 RON | 5 |
| 2020 | 1.304.061 RON | 494.670 RON | 36.184 RON | 2.892 RON | 520.280 RON | 486.988 RON | 4 |
| 2019 | 1.059.557 RON | 433.422 RON | 36.120 RON | 5.924 RON | 455.896 RON | 425.700 RON | 4 |
| 2018 | 694.274 RON | 9.812 RON | 84.931 RON | 25.388 RON | 61.593 RON | 2.050 RON | 4 |
| 2017 | 438.051 RON | 43.914 RON | 51.447 RON | 44.852 RON | 42.706 RON | 36.111 RON | 3 |
| 2016 | 321.007 RON | 93.758 RON | 17.461 RON | 7.352 RON | 96.025 RON | 85.916 RON | 3 |
| 2015 | 18.699 RON | -8.042 RON | 19.386 RON | 3.385 RON | 8.159 RON | -7.842 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.882.308 RON | 1.816.407 RON | 1.878.280 RON | 1.877.835 RON | 1.708.320 RON | 1.304.061 RON | 1.059.557 RON | 694.274 RON | 438.051 RON | 321.007 RON | 18.699 RON |
| Venituri totale | 1.907.213 RON | 1.826.237 RON | 1.885.173 RON | 1.982.775 RON | 1.740.333 RON | 1.338.770 RON | 1.069.611 RON | 705.084 RON | 447.817 RON | 324.594 RON | 18.699 RON |
| Cheltuieli totale | 1.726.376 RON | 1.718.311 RON | 1.593.066 RON | 1.409.242 RON | 1.110.549 RON | 831.684 RON | 625.493 RON | 688.221 RON | 399.425 RON | 227.578 RON | 26.180 RON |
| Profit brut | 180.837 RON | 107.926 RON | 292.107 RON | 573.533 RON | 629.784 RON | 507.086 RON | 444.118 RON | 16.863 RON | 48.392 RON | 97.016 RON | 0 RON |
| Profit net | 136.710 RON | 59.285 RON | 275.994 RON | 556.608 RON | 612.717 RON | 494.670 RON | 433.422 RON | 9.812 RON | 43.914 RON | 93.758 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.042 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 227.304 RON | 283.736 RON | 345.890 RON | 333.594 RON | 135.264 RON | 2.892 RON | 5.924 RON | 25.388 RON | 44.852 RON | 7.352 RON | 3.385 RON |
| Active circulante | 427.380 RON | 340.875 RON | 275.501 RON | 334.213 RON | 515.139 RON | 520.280 RON | 455.896 RON | 61.593 RON | 42.706 RON | 96.025 RON | 8.159 RON |
| Stocuri | 55.670 RON | 49.093 RON | 39.347 RON | 82.421 RON | 1.589 RON | 8.552 RON | 10.671 RON | -48.945 RON | 9.665 RON | 2.825 RON | 2.447 RON |
| Creante | 14.120 RON | 7.044 RON | 5.405 RON | 8.381 RON | 2.475 RON | 4.602 RON | 559 RON | 843 RON | 49 RON | 2.662 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 357.590 RON | 284.738 RON | 230.749 RON | 243.411 RON | 511.075 RON | 507.126 RON | 444.666 RON | 109.695 RON | 32.992 RON | 90.538 RON | 5.712 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 3.265 RON | 3.265 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 301.352 RON | 133.989 RON | 193.318 RON | 78.229 RON | 45.328 RON | 36.184 RON | 36.120 RON | 84.931 RON | 51.447 RON | 17.461 RON | 19.386 RON |
| Capitaluri proprii | 353.332 RON | 490.622 RON | 431.338 RON | 592.843 RON | 605.075 RON | 486.988 RON | 425.700 RON | 2.050 RON | 36.111 RON | 85.916 RON | -7.842 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 7 | 7 | 6 | 3 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.