GLOW SENSE S.R.L.
- AGENT FUEL LUK SRLdocumentat in 2018
- CARDOIL LOGISTIC S.R.L.documentat 2019 – 2025
- J40/14642/2015BUCURESTIdin 02.12.2015
- J2019001504231ILFOVdin 03.04.2019in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Pentru continuarea procedurii, acorda termen.
Admite cererea debitorului SC BOLD DESIGN COLLECTION SRL. În temeiul art. 71 alin. 1 din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolven?ei şi de insolven?ă deschide procedura generală împotriva debitorului SC BOLD DESIGN COLLECTION SRL. Fixează următoarele termene limită: b) termenul limită pentru înregistrarea cererii de admitere a creanţelor asupra averii debitorului – 05.01.2026; c) termenul de verificare a creanţelor, de întocmire şi publicare în Buletinul Procedurilor de Insolven?ă a tabelului preliminar de creanţe – 23.01.2026; d) termenul de definitivare a tabelului creanţelor –17.02.2026; e) data primei şedinţe a adunării generale a creditorilor – 28.01.2026. În temeiul art. 45 alin. (1), lit. d, teza finala, din Legea nr. 85/2014, desemnează administrator judiciar provizoriu pe INSOLVENŢA SM SPRL Filiala Bucureşti care va îndeplini atribuţiile prevăzute de art. 58 raportat la art. 87 alin. 1 lit. a din Legea nr. 85/2014, cu o remuneraţie de 5.000 lei din averea debitorului. În temeiul art. 71 alin. 2 din Legea nr. 85/2014, dispune ca administratorul judiciar să trimită o notificare, în condiţiile art. 99 alin. 3 din lege, privind deschiderea procedurii generale împotriva debitorului, tuturor creditorilor menţionaţi în lista depusă de debitor în conformitate cu art. 67 alin. 1 lit. c), debitorului şi oficiului registrului comerţului sau, după caz, registrului societăţilor agricole ori registrului asociaţiilor şi fundaţiilor în care debitorul este înmatriculat, pentru efectuarea menţiunii, instanţelor judecătoreşti în a căror jurisdicţie se află sediul declarat la registrul comerţului, şi tuturor băncilor unde debitorul are deschise conturi, în vederea aplicării prevederilor art. 75 din Legea nr. 85/2014. Pune în vedere administratorului judiciar să efectueze în 60 de zile de la data pronunţării prezentei hotărâri inventarierea bunurilor debitorului, să întocmească şi să depună la dosar, în termen de 20 de zile de la desemnare, raportul prevăzut la art. 92 alin. 1 din Legea nr. 85/2014, şi, în termen de 40 de zile de la desemnare, raportul prevăzut la art. 97 din aceiaşi lege. În temeiul art. 39 din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolven?ei şi de insolven?ă, dispune deschiderea de către debitor a unui cont la o unitate bancară din care vor fi suportate cheltuielile aferente procedurii, în termen de 2 zile de la notificarea deschiderii procedurii; în caz de neîndeplinire a atribuţiei, contul va fi deschis de către administratorul judiciar. Eventualele disponibilităţi băneşti vor fi păstrate într-un cont special de depozit bancar. Pune în vedere administratorului judiciar prevederile art. 252 din Legea nr. 31/1990, republicată şi dispune îndeplinirea formalităţilor privind menţionarea la registrul comerţului a reprezentanţilor permanenţi ai săi. Pune în vedere administratorului judiciar să depună lunar la dosar raportul prevăzut de art. 59 alin. 1 din Legea nr. 85/2014. Pune în vedere administratorului judiciar/lichidatorului judiciar ca notificările transmise creditorilor să cuprindă solicitarea de comunicare a declara?iilor de crean?e, a documentelor justificative, a taxei de timbru: (i) un exemplar va fi transmis atât in format scriptic (hârtie) la grefa Sec?iei a VII-a Civilă a Tribunalului Bucure?ti, cât ?i în format electronic (documente PDF de maximum 4 MB fiecare) pe adresa de e-mail a Sec?iei a VII-a Civilă a Tribunalului Bucure?ti (trb-insolventa@just.ro); (ii) exemplarul destinat practicianului in insolventa va fi transmis pe adresa de corespondenta letrică ce va fi indicată de acesta prin notificare. Pune în vedere administratorul judiciar să depună la dosarul cauzei rapoartele de activitate şi înscrisurile necesare soluţionării dosarului de insolven?ă cu 7 zile înaintea termenelor de judecată. Fixează termen pentru analiza stadiului continuării procedurii la data de 27.03.2026, ora 09. Executorie. Cu apel, în termen de 7 zile de la comunicarea hotărârii prin publicare în Buletinul Procedurilor de Insolven?ă, ce va fi depus la Tribunalul Bucure?ti Secţia a VII-a Civilă. Pronunţată azi, 21.11.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Admite cererea de chemare în judecată formulată de către reclamanta CARDOIL LOGISTIC S.R.L., în contradictoriu cu pârâta ANRUPAND S.R.L., CUI 41336491. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 2737 lei, cu titlu de plată nedatorată. Obligă pârâta la plata către reclamantă a cheltuielilor de judecată în cuantum de 197 lei, reprezentând taxă judiciară de timbru. Cu drept de apel în 30 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Novaci. Pronunţată astăzi, 21.05.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, de către grefa instanţei.
Amână pronun?area pentru data de 21.05.2025.
Faţă de lipsa martorului, amână cauza şi acordă termen la data de 03.12.2026.
Pentru a permite intervenientului Active Top Management SRL să îşi pregătească apărarea, amână judecarea cauzei la data de 07.07.2026.
Pentru lipsă de procedură cu reclamanta Bold Design Collection SRL, amână judecarea cauzei la data de 28.05.2026.
În baza Hotărârii nr. 3/27.08.2025, a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Sectorului 2 Bucureşti, dispune suspendarea soluţionării prezentei cauze.
Pentru a da posibilitatea reclamanţilor să precizeze dacă solicită sau nu introducerea în cauză a Activ Top Management SRL, amână judecarea cauzei la data de 12.09.2025.
administrarea probelor propuse
În baza art. 318 alin. 15 teza întâi C.pr.pen., admite sesizarea de confirmare a renunţării la urmărirea penală, formulată de procuror în dosarul nr. 1490/D/P/2022 al Parchetului de pe lângă Inalta Curte de Casa?ie ?i Justi?ie, DIICOT-Structura Centrală, Sec?ia de Combatere a Infracţiunilor de Terorism şi a Criminalităţii Informatice. Constată legalitatea şi temeinicia soluţiei de renunţare la urmărirea penală dispuse prin ordonanţa din 25.06.2024, în dosarul cu numărul de mai sus, şi o confirmă. În baza art. 275 alin. 3 C.pr.pen., cheltuielile judiciare avansate rămân în sarcina statului. Definitivă. Pronunţată în camera de consiliu, azi, 09.09.2024.
Fata de lipsa de procedura cu intimata, amână cauza si acordă termen de judecată la data de 09.09.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.492.803 RON | -86.653 RON | 32.657.797 RON | 5.394.615 RON | 16.197.794 RON | -11.033.284 RON | 30 |
| 2024 | 13.894.724 RON | 1.489.955 RON | 28.708.256 RON | 1.272.894 RON | 16.470.326 RON | -10.946.631 RON | 24 |
| 2023 | 15.761.874 RON | -1.536.748 RON | 29.304.425 RON | 706.700 RON | 16.132.557 RON | -12.436.586 RON | — |
| 2022 | 17.423.205 RON | -2.676.450 RON | 28.696.033 RON | 1.477.911 RON | 16.184.235 RON | -10.899.838 RON | 15 |
| 2021 | 17.993.350 RON | -4.534.231 RON | 24.494.098 RON | 2.027.277 RON | 14.213.886 RON | -8.223.388 RON | 17 |
| 2020 | 31.321.486 RON | -2.982.349 RON | 30.807.021 RON | 16.248.264 RON | 10.869.600 RON | -3.689.157 RON | 14 |
| 2019 | 4.770.086 RON | 57.608 RON | 19.185.202 RON | 13.788.465 RON | 4.526.472 RON | -706.808 RON | 13 |
| 2018 | 226.666 RON | -764.616 RON | 2.272.707 RON | 31.488 RON | 1.476.803 RON | -764.416 RON | 1 |
| 2017 | 679.316 RON | 348.262 RON | 474.362 RON | 2.927 RON | 819.897 RON | 348.462 RON | 1 |
| 2016 | 216.318 RON | 186.473 RON | 103.000 RON | 0 RON | 308.923 RON | 185.894 RON | 0 |
| 2015 | 0 RON | -779 RON | 7.000 RON | 0 RON | 6.421 RON | -579 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 11.492.803 RON | 13.894.724 RON | 15.761.874 RON | 17.423.205 RON | 17.993.350 RON | 31.321.486 RON | 4.770.086 RON | 226.666 RON | 679.316 RON | 216.318 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 12.062.217 RON | 13.837.475 RON | 16.358.188 RON | 17.800.718 RON | 18.093.767 RON | 31.389.368 RON | 4.770.087 RON | 226.666 RON | 679.905 RON | 216.545 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 12.127.519 RON | 12.224.704 RON | 17.894.936 RON | 20.477.168 RON | 22.627.998 RON | 34.371.717 RON | 4.664.778 RON | 987.593 RON | 315.896 RON | 23.582 RON | 779 RON |
| Profit brut | 0 RON | 1.612.771 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 105.309 RON | 0 RON | 364.009 RON | 192.963 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 65.302 RON | 0 RON | 1.536.748 RON | 2.676.450 RON | 4.534.231 RON | 2.982.349 RON | 0 RON | 760.927 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 1.489.955 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 57.608 RON | 0 RON | 348.262 RON | 186.473 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 86.653 RON | 0 RON | 1.536.748 RON | 2.676.450 RON | 4.534.231 RON | 2.982.349 RON | 0 RON | 764.616 RON | 0 RON | 0 RON | 779 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 5.394.615 RON | 1.272.894 RON | 706.700 RON | 1.477.911 RON | 2.027.277 RON | 16.248.264 RON | 13.788.465 RON | 31.488 RON | 2.927 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 16.197.794 RON | 16.470.326 RON | 16.132.557 RON | 16.184.235 RON | 14.213.886 RON | 10.869.600 RON | 4.526.472 RON | 1.476.803 RON | 819.897 RON | 308.923 RON | 6.421 RON |
| Stocuri | 1.599.878 RON | 1.427.564 RON | 1.438.926 RON | 1.503.330 RON | 798.367 RON | 408.896 RON | 75.000 RON | 75.000 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Creante | 14.490.731 RON | 14.889.945 RON | 14.486.969 RON | 14.614.952 RON | 12.690.511 RON | 9.839.411 RON | 2.611.446 RON | 47.964 RON | 42.466 RON | 22.520 RON | 0 RON |
| Casa si conturi la banci | 107.185 RON | 152.817 RON | 206.662 RON | 65.953 RON | 725.008 RON | 621.293 RON | 1.840.026 RON | 1.353.839 RON | 777.431 RON | 286.403 RON | 6.421 RON |
| Cheltuieli in avans | 32.104 RON | 18.405 RON | 28.582 RON | 134.049 RON | 29.547 RON | 0 RON | 163.457 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Datorii totale | 32.657.797 RON | 28.708.256 RON | 29.304.425 RON | 28.696.033 RON | 24.494.098 RON | 30.807.021 RON | 19.185.202 RON | 2.272.707 RON | 474.362 RON | 103.000 RON | 7.000 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20.029 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | -11.033.284 RON | -10.946.631 RON | -12.436.586 RON | -10.899.838 RON | -8.223.388 RON | -3.689.157 RON | -706.808 RON | -764.416 RON | 348.462 RON | 185.894 RON | -579 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 30 | 24 | — | 15 | 17 | 14 | 13 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 3.149 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
3.149 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 01:20).