HEALTHTECH FORUM S.R.L.
- CODERDOX SRLdocumentat pana in 2022
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 541.684 RON | 188.494 RON | 112.482 RON | 29.352 RON | 565.448 RON | 482.318 RON | 0 |
| 2024 | 575.168 RON | 142.676 RON | 108.549 RON | 30.327 RON | 394.269 RON | 316.047 RON | — |
| 2023 | 100.840 RON | 18.015 RON | 16.872 RON | 9.342 RON | 180.901 RON | 173.371 RON | — |
| 2022 | 356.717 RON | 299.536 RON | 40.055 RON | — | 339.831 RON | 299.776 RON | — |
| 2021 | 14.658 RON | 9.655 RON | 2.305 RON | — | 177.668 RON | 175.363 RON | — |
| 2020 | 13.000 RON | 3.217 RON | 3.894 RON | — | 169.603 RON | 165.709 RON | — |
| 2019 | 120.181 RON | 88.743 RON | 7.508 RON | — | 170.000 RON | 162.492 RON | — |
| 2018 | 75.586 RON | 30.791 RON | 1.567 RON | — | 75.316 RON | 73.749 RON | — |
| 2017 | 42.812 RON | 24.286 RON | 1.600 RON | 157 RON | 44.401 RON | 42.958 RON | — |
| 2016 | 30.298 RON | 18.472 RON | 775 RON | 328 RON | 19.119 RON | 18.672 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 541.684 RON | 575.168 RON | 100.840 RON | 356.717 RON | 14.658 RON | 13.000 RON | 120.181 RON | 75.586 RON | 42.812 RON | 30.298 RON |
| Venituri totale | 541.932 RON | 578.621 RON | 108.083 RON | 357.177 RON | 14.658 RON | 13.000 RON | 120.182 RON | 75.612 RON | 42.812 RON | 30.298 RON |
| Cheltuieli totale | 314.608 RON | 406.406 RON | 82.983 RON | 48.757 RON | 4.563 RON | 9.393 RON | 27.848 RON | 42.554 RON | 17.229 RON | 10.916 RON |
| Profit brut | 227.324 RON | 172.215 RON | 25.100 RON | 308.420 RON | 10.095 RON | 3.607 RON | 92.334 RON | 33.058 RON | 25.583 RON | 19.382 RON |
| Profit net | 188.494 RON | 142.676 RON | 18.015 RON | 299.536 RON | 9.655 RON | 3.217 RON | 88.743 RON | 30.791 RON | 24.286 RON | 18.472 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 29.352 RON | 30.327 RON | 9.342 RON | — | — | — | — | — | 157 RON | 328 RON |
| Active circulante | 565.448 RON | 394.269 RON | 180.901 RON | 339.831 RON | 177.668 RON | 169.603 RON | 170.000 RON | 75.316 RON | 44.401 RON | 19.119 RON |
| Stocuri | 22.094 RON | — | — | 1.757 RON | 1.757 RON | — | — | — | — | — |
| Creante | 207.444 RON | 254.442 RON | 41.047 RON | 205.065 RON | 32.729 RON | 29.187 RON | 14.309 RON | 11.334 RON | 4.735 RON | 4.850 RON |
| Casa si conturi la banci | 335.910 RON | 139.827 RON | 139.854 RON | 133.009 RON | 143.182 RON | 140.416 RON | 155.691 RON | 63.982 RON | 39.666 RON | 14.269 RON |
| Datorii totale | 112.482 RON | 108.549 RON | 16.872 RON | 40.055 RON | 2.305 RON | 3.894 RON | 7.508 RON | 1.567 RON | 1.600 RON | 775 RON |
| Capitaluri proprii | 482.318 RON | 316.047 RON | 173.371 RON | 299.776 RON | 175.363 RON | 165.709 RON | 162.492 RON | 73.749 RON | 42.958 RON | 18.672 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
1 contract atribuit, in valoare de 896 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
896 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 06:16).