ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 6 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoană | 5% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 74.921 RON | 8.822 RON | 14.690 RON | 0 RON | 20.890 RON | -7.737 RON | 1 |
| 2024 | 67.992 RON | -2.646 RON | 23.641 RON | — | 6.314 RON | -16.560 RON | 1 |
| 2023 | 84.852 RON | -4.097 RON | 40.241 RON | 248 RON | 25.672 RON | -13.914 RON | 1 |
| 2022 | 84.652 RON | -10.057 RON | 58.821 RON | 20.531 RON | 26.841 RON | -9.817 RON | 1 |
| 2021 | 403.795 RON | 271.043 RON | 73.394 RON | 54.899 RON | 289.124 RON | 271.283 RON | 1 |
| 2020 | 854.214 RON | 710.618 RON | 118.233 RON | 84.567 RON | 743.888 RON | 710.858 RON | 1 |
| 2019 | 897.248 RON | 778.721 RON | 130.073 RON | 117.451 RON | 790.463 RON | 778.961 RON | 1 |
| 2018 | 871.208 RON | 766.042 RON | 28.161 RON | — | 794.443 RON | 766.282 RON | 1 |
| 2017 | 687.757 RON | 606.662 RON | 634.683 RON | — | 634.923 RON | 240 RON | 1 |
| 2016 | — | -453 RON | 155 RON | — | -98 RON | -253 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 74.921 RON | 67.992 RON | 84.852 RON | 84.652 RON | 403.795 RON | 854.214 RON | 897.248 RON | 871.208 RON | 687.757 RON | — |
| Venituri totale | 75.334 RON | 68.438 RON | 85.585 RON | 84.714 RON | 403.795 RON | 854.483 RON | 897.389 RON | 874.122 RON | 687.763 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 65.177 RON | 71.084 RON | 88.833 RON | 93.925 RON | 128.795 RON | 135.965 RON | 109.695 RON | 99.339 RON | 72.183 RON | 453 RON |
| Profit brut | 10.157 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 275.000 RON | 718.518 RON | 787.694 RON | 774.783 RON | 615.580 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 2.646 RON | 3.248 RON | 9.211 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 453 RON |
| Profit net | 8.822 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 271.043 RON | 710.618 RON | 778.721 RON | 766.042 RON | 606.662 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 2.646 RON | 4.097 RON | 10.057 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 453 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | 248 RON | 20.531 RON | 54.899 RON | 84.567 RON | 117.451 RON | — | — | — |
| Active circulante | 20.890 RON | 6.314 RON | 25.672 RON | 26.841 RON | 289.124 RON | 743.888 RON | 790.463 RON | 794.443 RON | 634.923 RON | -98 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 2.190 RON | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 11.123 RON | 4.940 RON | 23.371 RON | 22.500 RON | 280.500 RON | 732.349 RON | 783.712 RON | 791.409 RON | 615.511 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 9.767 RON | 1.374 RON | 2.301 RON | 2.151 RON | 8.624 RON | 11.539 RON | 6.751 RON | 3.034 RON | 19.412 RON | -98 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 767 RON | 407 RON | 1.632 RON | 654 RON | 636 RON | 1.120 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 14.690 RON | 23.641 RON | 40.241 RON | 58.821 RON | 73.394 RON | 118.233 RON | 130.073 RON | 28.161 RON | 634.683 RON | 155 RON |
| Venituri in avans | 13.937 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -7.737 RON | -16.560 RON | -13.914 RON | -9.817 RON | 271.283 RON | 710.858 RON | 778.961 RON | 766.282 RON | 240 RON | -253 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |