ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 6 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 220.651 RON | 51.298 RON | 94.379 RON | 1.639 RON | 144.290 RON | 51.550 RON | 1 |
| 2024 | 335.363 RON | 211.128 RON | 9.482 RON | 3.709 RON | 429.969 RON | 424.196 RON | 1 |
| 2023 | 425.639 RON | 375.028 RON | 8.202 RON | 5.893 RON | 377.589 RON | 375.280 RON | 1 |
| 2022 | 112.329 RON | 102.012 RON | 70.255 RON | — | 178.118 RON | 107.863 RON | 1 |
| 2021 | 262.963 RON | 243.375 RON | 1.960 RON | — | 357.016 RON | 355.056 RON | — |
| 2020 | 135.697 RON | 126.926 RON | 7.652 RON | — | 134.828 RON | 127.176 RON | — |
| 2019 | 35.105 RON | 32.967 RON | 17.182 RON | — | 50.349 RON | 33.167 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 220.651 RON | 335.363 RON | 425.639 RON | 112.329 RON | 262.963 RON | 135.697 RON | 35.105 RON |
| Venituri totale | 222.527 RON | 335.503 RON | 456.675 RON | 112.329 RON | 262.963 RON | 135.697 RON | 35.106 RON |
| Cheltuieli totale | 161.428 RON | 91.142 RON | 77.172 RON | 6.947 RON | 12.646 RON | 4.700 RON | 1.086 RON |
| Profit brut | 61.099 RON | 244.361 RON | 379.503 RON | 105.382 RON | 250.317 RON | 130.997 RON | 34.020 RON |
| Profit net | 51.298 RON | 211.128 RON | 375.028 RON | 102.012 RON | 243.375 RON | 126.926 RON | 32.967 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.639 RON | 3.709 RON | 5.893 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 144.290 RON | 429.969 RON | 377.589 RON | 178.118 RON | 357.016 RON | 134.828 RON | 50.349 RON |
| Stocuri | 4.710 RON | 4.710 RON | 4.710 RON | 4.710 RON | — | — | — |
| Creante | 81.000 RON | 335.929 RON | 286.927 RON | 127.000 RON | 151.746 RON | 24.310 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 58.580 RON | 89.330 RON | 85.952 RON | 46.408 RON | 205.270 RON | 110.518 RON | 50.349 RON |
| Datorii totale | 94.379 RON | 9.482 RON | 8.202 RON | 70.255 RON | 1.960 RON | 7.652 RON | 17.182 RON |
| Capitaluri proprii | 51.550 RON | 424.196 RON | 375.280 RON | 107.863 RON | 355.056 RON | 127.176 RON | 33.167 RON |
| Capital subscris varsat | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |