ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 90,91% |
| persoană | 9,09% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.163.648 RON | 427.826 RON | 173.050 RON | 24.047 RON | 242.214 RON | 93.211 RON | 0 |
| 2024 | 783.333 RON | 202.424 RON | 110.195 RON | 148.137 RON | 275.942 RON | 313.884 RON | 2 |
| 2023 | 151.404 RON | 6.668 RON | 27.390 RON | — | 156.851 RON | 129.461 RON | 1 |
| 2022 | 92.023 RON | -125.571 RON | 27.293 RON | — | 150.086 RON | 122.793 RON | 1 |
| 2021 | 86.433 RON | 31.707 RON | 5.196 RON | 18.870 RON | 234.963 RON | 248.637 RON | — |
| 2020 | 101.920 RON | 109.808 RON | 9.091 RON | 18.870 RON | 207.151 RON | 216.930 RON | 0 |
| 2019 | 163.274 RON | 63.221 RON | 35.433 RON | 19.070 RON | 186.706 RON | 170.343 RON | 1 |
| 2017 | 217.770 RON | 18.329 RON | 113.714 RON | 18.911 RON | 180.230 RON | 85.427 RON | — |
| 2016 | 186.089 RON | 66.898 RON | 69.678 RON | 10.506 RON | 126.270 RON | 67.098 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.163.648 RON | 783.333 RON | 151.404 RON | 92.023 RON | 86.433 RON | 101.920 RON | 163.274 RON | 217.770 RON | 186.089 RON |
| Venituri totale | 1.298.172 RON | 783.354 RON | 151.405 RON | 92.030 RON | 86.444 RON | 168.094 RON | 163.276 RON | 217.770 RON | 186.089 RON |
| Cheltuieli totale | 797.824 RON | 552.894 RON | 143.344 RON | 215.125 RON | 52.735 RON | 55.229 RON | 95.156 RON | 193.632 RON | 113.608 RON |
| Profit brut | 500.348 RON | 230.460 RON | 8.061 RON | 0 RON | 33.709 RON | 112.865 RON | 68.120 RON | 24.138 RON | 72.481 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 123.095 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 427.826 RON | 202.424 RON | 6.668 RON | 0 RON | 31.707 RON | 109.808 RON | 63.221 RON | 18.329 RON | 66.898 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 125.571 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 24.047 RON | 148.137 RON | — | — | 18.870 RON | 18.870 RON | 19.070 RON | 18.911 RON | 10.506 RON |
| Active circulante | 242.214 RON | 275.942 RON | 156.851 RON | 150.086 RON | 234.963 RON | 207.151 RON | 186.706 RON | 180.230 RON | 126.270 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 3.962 RON | — | — | — | 122 RON | — | 4.957 RON |
| Creante | 191.679 RON | 169.820 RON | 106.711 RON | 33.505 RON | 73.995 RON | 77.456 RON | 92.161 RON | 38.576 RON | 37.947 RON |
| Casa si conturi la banci | 50.535 RON | 106.122 RON | 46.178 RON | 116.581 RON | 160.968 RON | 129.695 RON | 94.423 RON | 141.654 RON | 83.366 RON |
| Datorii totale | 173.050 RON | 110.195 RON | 27.390 RON | 27.293 RON | 5.196 RON | 9.091 RON | 35.433 RON | 113.714 RON | 69.678 RON |
| Capitaluri proprii | 93.211 RON | 313.884 RON | 129.461 RON | 122.793 RON | 248.637 RON | 216.930 RON | 170.343 RON | 85.427 RON | 67.098 RON |
| Capital subscris varsat | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 2 | 1 | 1 | — | 0 | 1 | — | — |
512 contracte atribuite, in valoare de 4.142.804 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2.229.183 lei.
Achizitii directe
489 de contracte
2.228.694 lei
Licitatii publice
13 contracte
1.846.911 lei
Achizitii offline
10 contracte
67.199 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 09:28).