ITESYS RO S.R.L.
- J35/1079/2016TIMISdin 06.04.2016
- J2017001749320SIBIUdin 24.11.2017in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.280.756 RON | 108.240 RON | 786.820 RON | 15.434 RON | 884.900 RON | 151.073 RON | 16 |
| 2024 | 7.029.385 RON | 28.059 RON | 1.388.560 RON | 53.288 RON | 1.339.035 RON | 42.833 RON | 16 |
| 2023 | 6.097.247 RON | -23.206 RON | 1.106.909 RON | 81.061 RON | 1.010.000 RON | 14.774 RON | 16 |
| 2022 | 4.118.090 RON | 83.370 RON | 874.857 RON | 121.802 RON | 791.035 RON | 37.980 RON | 11 |
| 2021 | 1.812.355 RON | -201.909 RON | 444.147 RON | 33.153 RON | 360.094 RON | -45.390 RON | 6 |
| 2020 | 1.891.266 RON | 92.591 RON | 101.237 RON | 15.409 RON | 236.837 RON | 156.519 RON | 5 |
| 2019 | 958.236 RON | 55.494 RON | 275.118 RON | 19.460 RON | 319.586 RON | 63.928 RON | 2 |
| 2018 | 412.409 RON | 13.728 RON | 101.844 RON | — | 110.278 RON | 8.434 RON | 1 |
| 2017 | 133.751 RON | 15.741 RON | 33.533 RON | 0 RON | 27.753 RON | -5.294 RON | — |
| 2016 | 58.814 RON | -21.235 RON | 40.828 RON | 173 RON | 19.620 RON | -21.035 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 6.280.756 RON | 7.029.385 RON | 6.097.247 RON | 4.118.090 RON | 1.812.355 RON | 1.891.266 RON | 958.236 RON | 412.409 RON | 133.751 RON | 58.814 RON |
| Venituri totale | 6.314.788 RON | 7.075.022 RON | 6.123.478 RON | 4.134.084 RON | 1.812.899 RON | 1.892.270 RON | 958.661 RON | 412.606 RON | 133.887 RON | 58.871 RON |
| Cheltuieli totale | 6.184.855 RON | 7.036.179 RON | 6.117.503 RON | 4.010.356 RON | 1.996.685 RON | 1.782.288 RON | 893.585 RON | 388.829 RON | 114.134 RON | 78.341 RON |
| Profit brut | 129.933 RON | 38.843 RON | 5.975 RON | 123.728 RON | 0 RON | 109.982 RON | 65.076 RON | 23.777 RON | 19.753 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 183.786 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.470 RON |
| Profit net | 108.240 RON | 28.059 RON | 0 RON | 83.370 RON | 0 RON | 92.591 RON | 55.494 RON | 13.728 RON | 15.741 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 23.206 RON | 0 RON | 201.909 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 21.235 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 15.434 RON | 53.288 RON | 81.061 RON | 121.802 RON | 33.153 RON | 15.409 RON | 19.460 RON | — | 0 RON | 173 RON |
| Active circulante | 884.900 RON | 1.339.035 RON | 1.010.000 RON | 791.035 RON | 360.094 RON | 236.837 RON | 319.586 RON | 110.278 RON | 27.753 RON | 19.620 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 561 RON | 2.262 RON | 1.027 RON | — | — | — | — | — |
| Creante | 431.751 RON | 1.143.190 RON | 883.801 RON | 635.376 RON | 154.080 RON | 159.270 RON | 214.251 RON | 50.618 RON | 3.404 RON | 9.228 RON |
| Casa si conturi la banci | 453.149 RON | 195.845 RON | 125.638 RON | 153.397 RON | 204.987 RON | 77.567 RON | 105.335 RON | 59.660 RON | 24.349 RON | 10.392 RON |
| Cheltuieli in avans | 37.559 RON | 39.500 RON | 32.771 RON | — | 5.510 RON | 5.510 RON | — | — | 486 RON | — |
| Datorii totale | 786.820 RON | 1.388.560 RON | 1.106.909 RON | 874.857 RON | 444.147 RON | 101.237 RON | 275.118 RON | 101.844 RON | 33.533 RON | 40.828 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | 430 RON | 2.149 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 151.073 RON | 42.833 RON | 14.774 RON | 37.980 RON | -45.390 RON | 156.519 RON | 63.928 RON | 8.434 RON | -5.294 RON | -21.035 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 16 | 16 | 16 | 11 | 6 | 5 | 2 | 1 | — | — |