EMS TRANSACTION S.R.L.
- ARUBAN BUILDING SRLdocumentat 2018 – 2020
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
loc. Snagov, înscris în CF nr. 100153 şi nr. 100099, nr. cadastral 100153 şi nr. 100099
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 80% |
| persoană | 20% |
| persoană | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 238.748 RON | -13.219 RON | 861.615 RON | 522.367 RON | 3.164.433 RON | 2.672.764 RON | 1 |
| 2024 | 995.274 RON | 15.692 RON | 744.017 RON | 522.367 RON | 3.269.210 RON | 2.685.983 RON | 1 |
| 2023 | 1.695.129 RON | 973.882 RON | 753.429 RON | 414.726 RON | 3.375.164 RON | 2.715.320 RON | 1 |
| 2022 | 2.137.915 RON | 1.105.994 RON | 1.023.968 RON | 414.726 RON | 2.067.847 RON | 1.840.786 RON | — |
| 2021 | 1.252.267 RON | 883.238 RON | 455.927 RON | — | 1.350.810 RON | 883.458 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 238.748 RON | 995.274 RON | 1.695.129 RON | 2.137.915 RON | 1.252.267 RON |
| Venituri totale | 238.859 RON | 995.278 RON | 1.695.149 RON | 2.137.917 RON | 1.252.267 RON |
| Cheltuieli totale | 251.098 RON | 975.989 RON | 709.263 RON | 1.015.369 RON | 352.581 RON |
| Profit brut | 0 RON | 19.289 RON | 985.886 RON | 1.122.548 RON | 899.686 RON |
| Pierdere bruta | 12.239 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 15.692 RON | 973.882 RON | 1.105.994 RON | 883.238 RON |
| Pierdere neta | 13.219 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 522.367 RON | 522.367 RON | 414.726 RON | 414.726 RON | — |
| Active circulante | 3.164.433 RON | 3.269.210 RON | 3.375.164 RON | 2.067.847 RON | 1.350.810 RON |
| Stocuri | 870.162 RON | 937.153 RON | 1.427.932 RON | 1.375.377 RON | 260.178 RON |
| Creante | 2.287.192 RON | 2.291.838 RON | 1.639.147 RON | 372.587 RON | 996.367 RON |
| Casa si conturi la banci | 7.079 RON | 40.219 RON | 308.085 RON | 319.883 RON | 94.265 RON |
| Datorii totale | 861.615 RON | 744.017 RON | 753.429 RON | 1.023.968 RON | 455.927 RON |
| Venituri in avans | 152.421 RON | 361.577 RON | 321.141 RON | -382.181 RON | 11.425 RON |
| Capitaluri proprii | 2.672.764 RON | 2.685.983 RON | 2.715.320 RON | 1.840.786 RON | 883.458 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | — | — |