THE BERBER COMPANY INVEST S.R.L.
- J40/16776/2016BUCURESTIdin 22.12.2016
- J23/5769/2017ILFOVdin 17.11.2017in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 1% |
| firmă | 99% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -232.656 RON | 479.489 RON | 0 RON | 3.496.105 RON | 3.016.616 RON | 1 |
| 2024 | — | -48.731 RON | 505.300 RON | — | 3.754.573 RON | 3.249.273 RON | 1 |
| 2023 | 160.504 RON | 54.448 RON | 465.276 RON | — | 3.763.280 RON | 3.298.004 RON | 1 |
| 2022 | 646.722 RON | 569.135 RON | 40.469 RON | — | 3.284.025 RON | 3.243.556 RON | 1 |
| 2021 | 338.435 RON | 258.601 RON | 63.906 RON | — | 2.738.327 RON | 2.674.421 RON | 1 |
| 2020 | 182.787 RON | 57.959 RON | 34.334 RON | — | 2.450.154 RON | 2.415.820 RON | 1 |
| 2019 | 208.614 RON | 187.581 RON | 11.151 RON | — | 2.369.010 RON | 2.357.859 RON | 1 |
| 2018 | 353.039 RON | 328.305 RON | 17.324 RON | — | 2.187.602 RON | 2.170.278 RON | — |
| 2017 | — | 41.973 RON | 6.966 RON | — | 1.848.939 RON | 1.841.973 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | 160.504 RON | 646.722 RON | 338.435 RON | 182.787 RON | 208.614 RON | 353.039 RON | — |
| Venituri totale | 11.351 RON | 14.411 RON | 186.681 RON | 738.197 RON | 339.684 RON | 190.266 RON | 208.618 RON | 353.265 RON | 55.225 RON |
| Cheltuieli totale | 243.899 RON | 63.031 RON | 130.637 RON | 162.787 RON | 77.936 RON | 130.404 RON | 17.383 RON | 14.369 RON | 11.595 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 56.044 RON | 575.410 RON | 261.748 RON | 59.862 RON | 191.235 RON | 338.896 RON | 43.630 RON |
| Pierdere bruta | 232.548 RON | 48.620 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 54.448 RON | 569.135 RON | 258.601 RON | 57.959 RON | 187.581 RON | 328.305 RON | 41.973 RON |
| Pierdere neta | 232.656 RON | 48.731 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 3.496.105 RON | 3.754.573 RON | 3.763.280 RON | 3.284.025 RON | 2.738.327 RON | 2.450.154 RON | 2.369.010 RON | 2.187.602 RON | 1.848.939 RON |
| Stocuri | 420.555 RON | 420.555 RON | 420.555 RON | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 842.351 RON | 694.942 RON | 685.736 RON | 772.641 RON | 2.255.369 RON | 2.006.187 RON | 610.859 RON | 1.448.786 RON | 718.328 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.233.199 RON | 2.639.076 RON | 2.656.989 RON | 2.511.384 RON | 482.958 RON | 443.967 RON | 758.151 RON | 738.816 RON | 1.130.611 RON |
| Datorii totale | 479.489 RON | 505.300 RON | 465.276 RON | 40.469 RON | 63.906 RON | 34.334 RON | 11.151 RON | 17.324 RON | 6.966 RON |
| Capitaluri proprii | 3.016.616 RON | 3.249.273 RON | 3.298.004 RON | 3.243.556 RON | 2.674.421 RON | 2.415.820 RON | 2.357.859 RON | 2.170.278 RON | 1.841.973 RON |
| Capital subscris varsat | 1.800.000 RON | 1.800.000 RON | 1.800.000 RON | 1.800.000 RON | 1.800.000 RON | 1.800.000 RON | 1.800.000 RON | 1.800.000 RON | 1.800.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |