ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Respinge cererea formulată de creditoarea SVEA EKONOMI CYPRUS LIMITED, în contradictoriu cu terţa poprită INODELISIA S.R.L. şi debitorul Popa Răzvan Constantin, ca neîntemeiată. Desfiinţează poprirea înfiinţată prin adresa din data de 19.02.2025 de către B.E.J.A. Cîrja Maria-Iulia şi Mureşan Radu Alex în cadrul dosarului execuţional nr. 1294/2018. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la data comunicării, care se va depune la Judecătoria Deva. Pronunţată astăzi, 19.12.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 19.12.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 09.12.2025.
Anulează cererea de chemare în judecată. Cu drept de reexaminare în termen de 15 zile de la comunicare, cerere care se va depune la Judecătoria Deva. Pronunţată astăzi 23.07.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Admite cererea formulată de creditoarea DIGI ROMANIA S.R.L., în contradictoriu cu terţa poprită INODELISIA S.R.L. şi debitorul Popa Răzvan-Constantin. Validează poprirea înfiinţată prin adresa din data de 16.07.2024, emisă de B.E.J. Plăviţu Florina-Mihaela în dosarul execuţional nr. MP.570/2022, asupra sumelor de bani datorate debitorului de către terţa poprită ori pe care aceasta i le va datora în viitor, în baza contractului individual de muncă nr. 1/13.04.2018, pe măsură ce aceste sume ajung la scadenţă, până la concurenţa sumei totale de 3.322,82 lei. Obligă terţa poprită să achite către creditoare, în limitele prevăzute de art. 729 C.proc.civ., sumele pe care terţa poprită le-a achitat debitorului ulterior comunicării adresei de înfiinţare a popririi şi pe care avea obligaţia să le vireze executorului judecătoresc, precum şi sumele pe care le datorează în viitor debitorului, pe măsură ce aceste sume ajung la scadenţă, până la concurenţa sumei de 3.322,82 lei. Obligă terţa poprită la plata către creditoare a cheltuielilor de judecată în sumă de 20 lei, reprezentând taxă judiciară de timbru. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la data comunicării, care se va depune la Judecătoria Deva. Pronunţată astăzi, 05.03.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 05.03.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 25.02.2025.
Admite excepţia de necompetenţă teritorială a Judecătoriei Hunedoara, invocată de instanţă din oficiu. Declină competenţa soluţionării cauzei privind pe creditoarea DIGI ROMANIA SA, în contradictoriu cu debitorul POPA RĂZVAN CONSTANTIN, şi terţul poprit Societatea INODELISIA SRL, având ca obiect validare poprire, în favoarea Judecătoriei Deva. Fără cale de atac. Pronunţată la data de 12.12.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Respinge cererea de validare a popririi formulată de petenta SVEA EKONOMI CYPRUS LIMITED, în contradictoriu cu debitorul POPA RĂZVAN CONSTANTIN şi terţul poprit INODELISIA SRL. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare, care se depune la Judecătoria Deva. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 10.10.2024.
Amână pronunţarea la data de 10.10.2024, urmând ca soluţia să fie pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 26.09.2024.
Amână pronunţarea la data de 26.09.2024, urmând ca soluţia să fie pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Având în vedere că prin prevederile art.19 şi art.214 C.proc.civ. se instituie continuitatea ca principiu fundamental al procesului civil, care presupune, cu precădere, ca judecătorul în completul de judecată căruia i-a fost repartizată aleatoriu cauza să îşi formeze convingerea din perceperea personală a întregii desfăşurări a procesului, reţinând în acest sens şi dispoziţiile art.101 alin.6 teza a II-a din Regulamentul de ordine interioara al instanţelor judecătoreşti, aprobat prin Hotărârea CSM nr.3243/2022, pentru a se asigura continuitatea completului de judecată şi pentru respectarea principiului continuităţii, va amâna cauza, pentru data de 11.09.2024, interval orar 11,00.
Pentru a se reveni cu adresa la ITM Hunedoara.
Admite în parte cererea de validare a popririi formulată de creditoarea INVESTCAPITAL LTD, în contradictoriu cu debitorul POPA RĂZVAN CONSTANTIN şi terţul poprit INODELISIA SRL. Validează poprirea înfiinţată prin adresa din data de 05.05.2023 emisă de către BEJA Cîrja Maria-Iulia şi Mureşanu Radu Alex, în dosarul execuţional nr. 485/2020, asupra sumelor de bani pe care terţul poprit le datorează debitorului începând cu data de 18.05.2023, până la concurenţa sumei de 2603,42. Obligă terţul poprit să plătească creditoarei, în limita creanţei de 2603,42 lei, suma datorată debitorului. Poprirea se validează atât pentru sumele ajunse la scadenţă, cât şi pentru cele care vor fi scadente în viitor, validarea producându-şi efectele numai la data când sumele devin scadente. Obligă terţul poprit să achite creditoarei suma de 20 de lei cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând taxă judiciară de timbru. Respinge cererea creditoarei de amendare a ter?ului poprit, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare care se va depune la Judecătoria Deva, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 29.04.2024.
emiterea unei adrese către ITM Hunedoara pentru a comunica lista REVISAL privind contractele de muncă ale debitorului
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 934.192 RON | 82.460 RON | 434.121 RON | 94.884 RON | 481.122 RON | 141.885 RON | 3 |
| 2024 | 1.114.179 RON | 142.336 RON | 202.612 RON | 81.287 RON | 427.668 RON | 306.343 RON | 6 |
| 2023 | 1.146.024 RON | 208.252 RON | 359.861 RON | 101.947 RON | 730.634 RON | 472.720 RON | 6 |
| 2022 | 928.147 RON | 112.429 RON | 248.663 RON | 48.760 RON | 464.371 RON | 264.468 RON | 6 |
| 2021 | 948.720 RON | 304.769 RON | 220.130 RON | 54.185 RON | 602.185 RON | 436.240 RON | 5 |
| 2020 | 571.472 RON | 91.438 RON | 142.194 RON | 55.527 RON | 218.138 RON | 131.471 RON | 5 |
| 2019 | 383.811 RON | 62.902 RON | 99.056 RON | 39.248 RON | 141.096 RON | 81.288 RON | 4 |
| 2018 | 164.385 RON | 23.357 RON | 40.883 RON | 21.351 RON | 37.918 RON | 18.386 RON | 3 |
| 2017 | 370 RON | -5.171 RON | 15.728 RON | 4.123 RON | 6.634 RON | -4.971 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 934.192 RON | 1.114.179 RON | 1.146.024 RON | 928.147 RON | 948.720 RON | 571.472 RON | 383.811 RON | 164.385 RON | 370 RON |
| Venituri totale | 961.508 RON | 1.221.073 RON | 1.156.268 RON | 933.227 RON | 950.651 RON | 573.000 RON | 384.946 RON | 238.752 RON | 370 RON |
| Cheltuieli totale | 856.865 RON | 1.052.086 RON | 938.187 RON | 812.678 RON | 637.566 RON | 475.841 RON | 318.184 RON | 213.721 RON | 5.530 RON |
| Profit brut | 104.643 RON | 168.987 RON | 218.081 RON | 120.549 RON | 313.085 RON | 97.159 RON | 66.762 RON | 25.031 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.160 RON |
| Profit net | 82.460 RON | 142.336 RON | 208.252 RON | 112.429 RON | 304.769 RON | 91.438 RON | 62.902 RON | 23.357 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.171 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 94.884 RON | 81.287 RON | 101.947 RON | 48.760 RON | 54.185 RON | 55.527 RON | 39.248 RON | 21.351 RON | 4.123 RON |
| Active circulante | 481.122 RON | 427.668 RON | 730.634 RON | 464.371 RON | 602.185 RON | 218.138 RON | 141.096 RON | 37.918 RON | 6.634 RON |
| Stocuri | 243.013 RON | 97.964 RON | 244 RON | 34 RON | 1.250 RON | 1 RON | 45.377 RON | 11.523 RON | — |
| Creante | 200.537 RON | 326.045 RON | 710.300 RON | 317.422 RON | 293.643 RON | 121.361 RON | 37.519 RON | 6.177 RON | 3.709 RON |
| Casa si conturi la banci | 37.572 RON | 3.659 RON | 20.090 RON | 146.915 RON | 307.292 RON | 96.776 RON | 58.200 RON | 20.218 RON | 2.925 RON |
| Datorii totale | 434.121 RON | 202.612 RON | 359.861 RON | 248.663 RON | 220.130 RON | 142.194 RON | 99.056 RON | 40.883 RON | 15.728 RON |
| Capitaluri proprii | 141.885 RON | 306.343 RON | 472.720 RON | 264.468 RON | 436.240 RON | 131.471 RON | 81.288 RON | 18.386 RON | -4.971 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 4 | 3 | — |
3 contracte atribuite, in valoare de 81 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 84 lei.
Achizitii directe
3 contracte
81 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.225.828 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 04:03).