ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
sectorul 2, etaj 1, camera 3
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 RON | 163.494 RON | 22.805 RON | 53 RON | -163.441 RON | — |
| 2024 | — | 0 RON | 163.494 RON | 35.837 RON | 53 RON | -163.441 RON | — |
| 2023 | — | -2.869 RON | 163.494 RON | 48.869 RON | 53 RON | -192.479 RON | — |
| 2022 | — | -4.414 RON | 163.494 RON | 61.901 RON | 53 RON | -189.610 RON | — |
| 2021 | — | -3.287 RON | 163.449 RON | 74.932 RON | 1.553 RON | -185.196 RON | 1 |
| 2020 | — | -58.679 RON | 165.200 RON | 87.964 RON | 6.590 RON | -181.909 RON | 2 |
| 2019 | — | -77.472 RON | 101.449 RON | 103.995 RON | 1.519 RON | -123.230 RON | 3 |
| 2018 | 3.477 RON | -46.030 RON | 34.937 RON | 124.544 RON | 12.478 RON | -45.759 RON | 2 |
| 2017 | 972 RON | -229 RON | 1.333 RON | — | 1.304 RON | -29 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | — | — | — | 3.477 RON | 972 RON |
| Venituri totale | 13.032 RON | 13.032 RON | 10.162 RON | 10.162 RON | 13.032 RON | 16.032 RON | 21.049 RON | 29.932 RON | 972 RON |
| Cheltuieli totale | 13.032 RON | 13.032 RON | 13.031 RON | 14.576 RON | 16.319 RON | 74.711 RON | 98.521 RON | 75.904 RON | 1.172 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 2.869 RON | 4.414 RON | 3.287 RON | 58.679 RON | 77.472 RON | 45.972 RON | 200 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 2.869 RON | 4.414 RON | 3.287 RON | 58.679 RON | 77.472 RON | 46.030 RON | 229 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 22.805 RON | 35.837 RON | 48.869 RON | 61.901 RON | 74.932 RON | 87.964 RON | 103.995 RON | 124.544 RON | — |
| Active circulante | 53 RON | 53 RON | 53 RON | 53 RON | 1.553 RON | 6.590 RON | 1.519 RON | 12.478 RON | 1.304 RON |
| Creante | — | — | — | — | — | 194 RON | 75 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 53 RON | 53 RON | 53 RON | 53 RON | 1.553 RON | 6.396 RON | 1.444 RON | 12.478 RON | 1.304 RON |
| Datorii totale | 163.494 RON | 163.494 RON | 163.494 RON | 163.494 RON | 163.449 RON | 165.200 RON | 101.449 RON | 34.937 RON | 1.333 RON |
| Venituri in avans | 22.805 RON | 35.837 RON | 77.907 RON | 88.070 RON | 98.232 RON | 111.263 RON | 127.295 RON | 147.844 RON | — |
| Capitaluri proprii | -163.441 RON | -163.441 RON | -192.479 RON | -189.610 RON | -185.196 RON | -181.909 RON | -123.230 RON | -45.759 RON | -29 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | 1 | 2 | 3 | 2 | — |