ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | — | -28.920 RON | 237.874 RON | 115.785 RON | 834.263 RON | 712.174 RON | — |
| 2020 | 243.490 RON | 149.196 RON | 237.876 RON | 140.160 RON | 838.810 RON | 741.094 RON | 1 |
| 2019 | 463.624 RON | 309.783 RON | 210.406 RON | 164.536 RON | 637.768 RON | 591.898 RON | 2 |
| 2018 | 306.900 RON | 282.515 RON | 213.914 RON | 188.912 RON | 307.117 RON | 282.115 RON | 2 |
| 2017 | — | -600 RON | 600 RON | — | 200 RON | -400 RON | — |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 243.490 RON | 463.624 RON | 306.900 RON | — |
| Venituri totale | 0 RON | 243.490 RON | 463.624 RON | 306.900 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 28.920 RON | 88.439 RON | 150.132 RON | 21.316 RON | 600 RON |
| Profit brut | 0 RON | 155.051 RON | 313.492 RON | 285.584 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 28.920 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 600 RON |
| Profit net | 0 RON | 149.196 RON | 309.783 RON | 282.515 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 28.920 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 600 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 115.785 RON | 140.160 RON | 164.536 RON | 188.912 RON | — |
| Active circulante | 834.263 RON | 838.810 RON | 637.768 RON | 307.117 RON | 200 RON |
| Creante | 812.427 RON | 811.757 RON | 571.917 RON | 306.900 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 21.836 RON | 27.053 RON | 65.851 RON | 217 RON | 200 RON |
| Datorii totale | 237.874 RON | 237.876 RON | 210.406 RON | 213.914 RON | 600 RON |
| Capitaluri proprii | 712.174 RON | 741.094 RON | 591.898 RON | 282.115 RON | -400 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 2 | 2 | — |