| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.654.240 RON | 412.489 RON | 125.073 RON | 775.407 RON | 361.008 RON | 1.011.342 RON | 1 |
| 2024 | 2.081.633 RON | 1.465.770 RON | 717.360 RON | 684.452 RON | 1.655.441 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 1.622.533 RON |
| 1 |
| 2023 | 2.432.920 RON | -168.422 RON | 828.367 RON | 689.744 RON | 294.124 RON | 156.763 RON | 1 |
| 2022 | 2.139.870 RON | 842.316 RON | 791.597 RON | 689.648 RON | 1.581.985 RON | 1.480.036 RON | 1 |
| 2021 | 2.783.607 RON | 971.155 RON | 17.146 RON | 687.210 RON | 642.754 RON | 1.312.818 RON | 1 |
| 2020 | 439.099 RON | 349.677 RON | 11.014 RON | 4.020 RON | 400.912 RON | 393.918 RON | — |
| 2019 | 356.054 RON | 261.411 RON | 4.773 RON | 6.720 RON | 259.704 RON | 261.651 RON | — |
| 2018 | 296.499 RON | 212.961 RON | 2.752 RON | — | 332.696 RON | 329.944 RON | 1 |
| 2017 | 129.471 RON | 116.783 RON | 4.635 RON | — | 121.618 RON | 116.983 RON | 1 |
| Cifra de afaceri | 1.654.240 RON | 2.081.633 RON | 2.432.920 RON | 2.139.870 RON | 2.783.607 RON | 439.099 RON | 356.054 RON | 296.499 RON | 129.471 RON |
| Venituri totale | 1.657.819 RON | 2.082.571 RON | 2.440.618 RON | 2.151.529 RON | 2.804.671 RON | 442.492 RON | 382.510 RON | 306.442 RON | 129.666 RON |
| Cheltuieli totale | 1.187.719 RON | 555.582 RON | 2.589.491 RON | 1.293.828 RON | 1.801.259 RON | 81.488 RON | 112.041 RON | 90.500 RON | 11.554 RON |
| Profit brut | 470.100 RON | 1.526.989 RON | 0 RON | 857.701 RON | 1.003.412 RON | 361.004 RON | 270.469 RON | 215.942 RON | 118.112 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 148.873 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 412.489 RON | 1.465.770 RON | 0 RON | 842.316 RON | 971.155 RON | 349.677 RON | 261.411 RON | 212.961 RON | 116.783 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 168.422 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 775.407 RON | 684.452 RON | 689.744 RON | 689.648 RON | 687.210 RON | 4.020 RON | 6.720 RON | — | — |
| Active circulante | 361.008 RON | 1.655.441 RON | 294.124 RON | 1.581.985 RON | 642.754 RON | 400.912 RON | 259.704 RON | 332.696 RON | 121.618 RON |
| Stocuri | 240.522 RON | 240.521 RON | 4.150 RON | 4.150 RON | 45.938 RON | — | — | 19.496 RON | 6.720 RON |
| Creante | 18.617 RON | 1.195.371 RON | 189.319 RON | 857.622 RON | 512.834 RON | 262.777 RON | 207.931 RON | 58.405 RON | 52.250 RON |
| Casa si conturi la banci | 101.869 RON | 219.549 RON | 100.655 RON | 720.213 RON | 83.973 RON | 138.135 RON | 51.773 RON | 254.795 RON | 62.648 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 1.262 RON | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 125.073 RON | 717.360 RON | 828.367 RON | 791.597 RON | 17.146 RON | 11.014 RON | 4.773 RON | 2.752 RON | 4.635 RON |
| Capitaluri proprii | 1.011.342 RON | 1.622.533 RON | 156.763 RON | 1.480.036 RON | 1.312.818 RON | 393.918 RON | 261.651 RON | 329.944 RON | 116.983 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.