IM GARANT CONSTRUCT S.R.L.
- ROBAU MOBAU CONSTRUCT SRLdocumentat 2018 – 2023
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 9 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -3.920 RON | 973 RON | 0 RON | 176.166 RON | 175.453 RON | 0 |
| 2024 | 24.839 RON | 14.396 RON | 17.095 RON | — | 196.468 RON | 179.373 RON | — |
| 2023 | 23.512 RON | 19.156 RON | 6.652 RON | — | 171.629 RON | 164.977 RON | — |
| 2022 | — | -1.200 RON | 3.076 RON | — | 148.697 RON | 145.821 RON | — |
| 2021 | 0 RON | -2.195 RON | 12.405 RON | 0 RON | 158.026 RON | 147.021 RON | 0 |
| 2020 | — | -2.937 RON | 11.705 RON | — | 160.745 RON | 149.215 RON | — |
| 2019 | 36.409 RON | 30.486 RON | 9.405 RON | — | 161.557 RON | 152.152 RON | — |
| 2018 | 134.303 RON | 123.228 RON | 4.398 RON | 122 RON | 125.767 RON | 121.666 RON | — |
| 2017 | — | -1.762 RON | 2.117 RON | — | 380 RON | -1.562 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 24.839 RON | 23.512 RON | — | 0 RON | — | 36.409 RON | 134.303 RON | — |
| Venituri totale | 0 RON | 24.839 RON | 28.466 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 40.155 RON | 135.032 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 3.920 RON | 7.210 RON | 5.748 RON | 1.200 RON | 2.195 RON | 2.937 RON | 8.501 RON | 7.772 RON | 1.762 RON |
| Profit brut | 0 RON | 17.629 RON | 22.718 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 31.654 RON | 127.260 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 3.920 RON | 0 RON | 0 RON | 1.200 RON | 2.195 RON | 2.937 RON | 0 RON | 0 RON | 1.762 RON |
| Profit net | 0 RON | 14.396 RON | 19.156 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 30.486 RON | 123.228 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 3.920 RON | 0 RON | 0 RON | 1.200 RON | 2.195 RON | 2.937 RON | 0 RON | 0 RON | 1.762 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | 0 RON | — | — | 122 RON | — |
| Active circulante | 176.166 RON | 196.468 RON | 171.629 RON | 148.697 RON | 158.026 RON | 160.745 RON | 161.557 RON | 125.767 RON | 380 RON |
| Creante | 176.040 RON | 196.342 RON | 171.503 RON | 116.367 RON | 125.696 RON | 125.696 RON | 129.074 RON | 98.725 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 126 RON | 126 RON | 126 RON | 32.330 RON | 32.330 RON | 35.049 RON | 32.483 RON | 27.042 RON | 380 RON |
| Cheltuieli in avans | 260 RON | — | — | 200 RON | 1.400 RON | 175 RON | — | 175 RON | 175 RON |
| Datorii totale | 973 RON | 17.095 RON | 6.652 RON | 3.076 RON | 12.405 RON | 11.705 RON | 9.405 RON | 4.398 RON | 2.117 RON |
| Capitaluri proprii | 175.453 RON | 179.373 RON | 164.977 RON | 145.821 RON | 147.021 RON | 149.215 RON | 152.152 RON | 121.666 RON | -1.562 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |