ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 10% |
| persoană | 90% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 18.009 RON | 0 RON | 82.097 RON | 64.088 RON | 0 |
| 2024 | — | 0 RON | 18.009 RON | — | 82.097 RON | 64.088 RON | — |
| 2023 | 418 RON | -18.057 RON | 18.010 RON | — | 82.097 RON | 64.087 RON | 1 |
| 2022 | 146.884 RON | 79.948 RON | 35.909 RON | — | 118.054 RON | 82.145 RON | 1 |
| 2021 | 99.000 RON | 33.527 RON | 67.887 RON | — | 251.278 RON | 183.391 RON | 1 |
| 2020 | 97.180 RON | 31.341 RON | 38.674 RON | — | 245.161 RON | 206.487 RON | 1 |
| 2019 | 237.750 RON | 175.206 RON | 27.462 RON | — | 243.659 RON | 216.197 RON | 1 |
| 2018 | 365.308 RON | 321.345 RON | 50.445 RON | — | 368.405 RON | 317.960 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | 418 RON | 146.884 RON | 99.000 RON | 97.180 RON | 237.750 RON | 365.308 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 1.304 RON | 153.091 RON | 99.877 RON | 98.326 RON | 245.286 RON | 365.308 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | — | 19.361 RON | 71.655 RON | 65.378 RON | 66.105 RON | 67.628 RON | 40.310 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 81.436 RON | 34.499 RON | 32.221 RON | 177.658 RON | 324.998 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 18.057 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 79.948 RON | 33.527 RON | 31.341 RON | 175.206 RON | 321.345 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 18.057 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 82.097 RON | 82.097 RON | 82.097 RON | 118.054 RON | 251.278 RON | 245.161 RON | 243.659 RON | 368.405 RON |
| Creante | 53.947 RON | 53.947 RON | 53.947 RON | 53.668 RON | 150.104 RON | 50.395 RON | 48.422 RON | 132.308 RON |
| Casa si conturi la banci | 28.150 RON | 28.150 RON | 28.150 RON | 64.386 RON | 101.174 RON | 194.766 RON | 195.237 RON | 236.097 RON |
| Datorii totale | 18.009 RON | 18.009 RON | 18.010 RON | 35.909 RON | 67.887 RON | 38.674 RON | 27.462 RON | 50.445 RON |
| Capitaluri proprii | 64.088 RON | 64.088 RON | 64.087 RON | 82.145 RON | 183.391 RON | 206.487 RON | 216.197 RON | 317.960 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |