ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 461.523 RON | 391.884 RON | 9.824 RON | 0 RON | 405.592 RON | 395.768 RON | 1 |
| 2024 | 731.972 RON | 627.106 RON | 14.277 RON | 3.908 RON | 640.593 RON | 630.224 RON | 1 |
| 2023 | 515.453 RON | 454.288 RON | 8.141 RON | 12.164 RON | 453.095 RON | 457.118 RON | 1 |
| 2022 | 355.853 RON | 326.439 RON | 7.903 RON | — | 336.733 RON | 328.830 RON | 1 |
| 2021 | 233.125 RON | 220.606 RON | 3.489 RON | — | 225.879 RON | 222.390 RON | — |
| 2020 | 221.450 RON | 211.663 RON | 2.528 RON | 1.850 RON | 213.462 RON | 212.784 RON | — |
| 2019 | 185.950 RON | 170.881 RON | 1.991 RON | 3.700 RON | 169.412 RON | 171.121 RON | — |
| 2018 | 112.857 RON | 100.047 RON | 3.990 RON | — | 104.237 RON | 100.247 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 461.523 RON | 731.972 RON | 515.453 RON | 355.853 RON | 233.125 RON | 221.450 RON | 185.950 RON | 112.857 RON |
| Venituri totale | 472.062 RON | 735.128 RON | 517.230 RON | 355.972 RON | 233.171 RON | 221.450 RON | 187.914 RON | 113.738 RON |
| Cheltuieli totale | 66.073 RON | 85.979 RON | 57.777 RON | 23.262 RON | 5.570 RON | 3.519 RON | 11.395 RON | 10.278 RON |
| Profit brut | 405.989 RON | 649.149 RON | 459.453 RON | 332.710 RON | 227.601 RON | 217.931 RON | 176.519 RON | 103.460 RON |
| Profit net | 391.884 RON | 627.106 RON | 454.288 RON | 326.439 RON | 220.606 RON | 211.663 RON | 170.881 RON | 100.047 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 3.908 RON | 12.164 RON | — | — | 1.850 RON | 3.700 RON | — |
| Active circulante | 405.592 RON | 640.593 RON | 453.095 RON | 336.733 RON | 225.879 RON | 213.462 RON | 169.412 RON | 104.237 RON |
| Creante | 369.879 RON | 587.187 RON | 370.778 RON | 276.453 RON | 255 RON | 37 RON | 5.263 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 35.713 RON | 53.319 RON | 82.317 RON | 60.280 RON | 225.624 RON | 213.425 RON | 164.149 RON | 104.237 RON |
| Datorii totale | 9.824 RON | 14.277 RON | 8.141 RON | 7.903 RON | 3.489 RON | 2.528 RON | 1.991 RON | 3.990 RON |
| Capitaluri proprii | 395.768 RON | 630.224 RON | 457.118 RON | 328.830 RON | 222.390 RON | 212.784 RON | 171.121 RON | 100.247 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |