EEA MARKETING GROUP S.R.L.
- NAILS LOUNGE S.R.L.documentat 2018 – 2023
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 904.998 RON | 826.987 RON | 16.448 RON | 0 RON | 845.457 RON | 829.009 RON | 1 |
| 2024 | 373.635 RON | 314.267 RON | 32.088 RON | — | 342.268 RON | 310.180 RON | 1 |
| 2023 | — | -4.287 RON | 4.287 RON | — | 200 RON | -4.087 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 904.998 RON | 373.635 RON | — |
| Venituri totale | 922.975 RON | 373.913 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 75.639 RON | 52.396 RON | 4.287 RON |
| Profit brut | 847.336 RON | 321.517 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 4.287 RON |
| Profit net | 826.987 RON | 314.267 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 4.287 RON |
| Active circulante | 845.457 RON | 342.268 RON | 200 RON |
| Stocuri | 130 RON | 130 RON | — |
| Creante | 714.011 RON | 308.157 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 131.316 RON | 33.981 RON | 200 RON |
| Datorii totale | 16.448 RON | 32.088 RON | 4.287 RON |
| Capitaluri proprii | 829.009 RON | 310.180 RON | -4.087 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | — |