ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoană | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 396.067 RON | 268.767 RON | 58.544 RON | 5.896 RON | 314.980 RON | 269.007 RON | 1 |
| 2024 | 386.038 RON | 276.069 RON | 37.514 RON | 4.681 RON | 302.934 RON | 276.309 RON | 1 |
| 2023 | 246.830 RON | 187.098 RON | 25.103 RON | 10.734 RON | 195.026 RON | 187.298 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 396.067 RON | 386.038 RON | 246.830 RON |
| Venituri totale | 396.804 RON | 386.039 RON | 246.830 RON |
| Cheltuieli totale | 116.394 RON | 98.620 RON | 57.313 RON |
| Profit brut | 280.410 RON | 287.419 RON | 189.517 RON |
| Profit net | 268.767 RON | 276.069 RON | 187.098 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 5.896 RON | 4.681 RON | 10.734 RON |
| Active circulante | 314.980 RON | 302.934 RON | 195.026 RON |
| Creante | 238.264 RON | 234.480 RON | 145.241 RON |
| Casa si conturi la banci | 76.716 RON | 68.454 RON | 49.785 RON |
| Cheltuieli in avans | 6.675 RON | 6.208 RON | 6.641 RON |
| Datorii totale | 58.544 RON | 37.514 RON | 25.103 RON |
| Capitaluri proprii | 269.007 RON | 276.309 RON | 187.298 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 |