TEATRUL NOU S.R.L.
- J40/7787/2018BUCURESTIdin 05.06.2018
- J29/2907/2018PRAHOVAdin 17.12.2018in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 148.742 RON | 118.312 RON | 4.052 RON | 119.952 RON | 515.480 RON | 503.893 RON | — |
| 2021 | 285.845 RON | 227.910 RON | 33.086 RON | 143.943 RON | 426.201 RON | 385.581 RON | 1 |
| 2020 | 164.466 RON | 132.770 RON | 219.917 RON | 167.933 RON | 185.665 RON | 157.671 RON | 3 |
| 2019 | 74.238 RON | 24.806 RON | 214.656 RON | 191.923 RON | 47.234 RON | 24.501 RON | — |
| 2018 | — | -305 RON | 500 RON | — | 195 RON | -305 RON | — |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 148.742 RON | 285.845 RON | 164.466 RON | 74.238 RON | — |
| Venituri totale | 172.733 RON | 310.112 RON | 198.135 RON | 74.238 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 52.097 RON | 76.198 RON | 61.841 RON | 47.205 RON | 305 RON |
| Profit brut | 120.636 RON | 233.914 RON | 136.294 RON | 27.033 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 305 RON |
| Profit net | 118.312 RON | 227.910 RON | 132.770 RON | 24.806 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 305 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 119.952 RON | 143.943 RON | 167.933 RON | 191.923 RON | — |
| Active circulante | 515.480 RON | 426.201 RON | 185.665 RON | 47.234 RON | 195 RON |
| Creante | 23.538 RON | 20.799 RON | 21.407 RON | 169 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 491.942 RON | 405.402 RON | 164.258 RON | 47.065 RON | 195 RON |
| Datorii totale | 4.052 RON | 33.086 RON | 219.917 RON | 214.656 RON | 500 RON |
| Venituri in avans | 127.487 RON | 151.477 RON | -23.990 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 503.893 RON | 385.581 RON | 157.671 RON | 24.501 RON | -305 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | — | — |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 3 | — | — |