SM VISUAL IMPACT S.R.L.
- J40/9137/2018BUCURESTIdin 27.06.2018
- J29/2629/2018PRAHOVAdin 27.11.2018
- J23/3742/2020ILFOVdin 25.08.2020in vigoare
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 13.087 RON | -3.288 RON | 3.426 RON | — | 17.828 RON | 14.402 RON | — |
| 2020 | 20.842 RON | 20.003 RON | 357 RON | — | 17.997 RON |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 13.087 RON | 20.842 RON | — | — |
| 17.640 RON |
| — |
| 2019 | — | 0 RON | 2.445 RON | 159 RON | 32 RON | -2.254 RON | — |
| 2018 | — | -2.454 RON | 2.445 RON | 159 RON | 32 RON | -2.254 RON | — |
| Venituri totale | 13.087 RON | 20.842 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 15.983 RON | 214 RON | — | 2.454 RON |
| Profit brut | 0 RON | 20.628 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 2.896 RON | 0 RON | 0 RON | 2.454 RON |
| Profit net | 0 RON | 20.003 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 3.288 RON | 0 RON | 0 RON | 2.454 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 159 RON | 159 RON |
| Active circulante | 17.828 RON | 17.997 RON | 32 RON | 32 RON |
| Creante | — | 2.200 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 17.828 RON | 15.797 RON | 32 RON | 32 RON |
| Datorii totale | 3.426 RON | 357 RON | 2.445 RON | 2.445 RON |
| Capitaluri proprii | 14.402 RON | 17.640 RON | -2.254 RON | -2.254 RON |
| Capital subscris varsat | 250 RON | 250 RON | 200 RON | 200 RON |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 20% |
| persoană | 80% |
| 2 deținători în act |
| 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.