ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Anulează cererea de chemare în judecată . Cu drept de a formula cerere de reexaminare în termen de 15 zile de la comunicare. Pronunţată astăzi, 05 august 2025, prin punerea la dispozi?ia păr?ilor a solu?iei de către grefa instan?ei, conform art.402 teza finală C.proc.civ.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -135.691 RON | 0 RON | — | 99.535 RON | 99.535 RON | 1 |
| 2023 | 0 RON | -77.488 RON | 165.994 RON | 0 RON | 2.891.838 RON | 2.725.844 RON | 2 |
| 2022 | 4.491.817 RON | 4.354.604 RON | 164.298 RON | — | 4.521.662 RON | 4.357.364 RON | 2 |
| 2021 | 5.282.064 RON | 4.932.605 RON | 253.221 RON | — | 5.188.586 RON | 4.935.365 RON | 2 |
| 2020 | 713.722 RON | 632.886 RON | 8.995 RON | — | 644.641 RON | 635.646 RON | 2 |
| 2019 | 3.873.576 RON | 3.759.738 RON | 70.015 RON | — | 3.832.513 RON | 3.762.498 RON | 2 |
| 2018 | 372.569 RON | 361.554 RON | 11.230 RON | — | 375.084 RON | 363.854 RON | — |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 0 RON | 4.491.817 RON | 5.282.064 RON | 713.722 RON | 3.873.576 RON | 372.569 RON |
| Venituri totale | 20.165 RON | 14.426 RON | 4.597.173 RON | 5.303.394 RON | 737.574 RON | 3.900.094 RON | 373.178 RON |
| Cheltuieli totale | 155.856 RON | 91.770 RON | 196.805 RON | 91.217 RON | 97.312 RON | 101.355 RON | 444 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 4.400.368 RON | 5.212.177 RON | 640.262 RON | 3.798.739 RON | 372.734 RON |
| Pierdere bruta | 135.691 RON | 77.344 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 4.354.604 RON | 4.932.605 RON | 632.886 RON | 3.759.738 RON | 361.554 RON |
| Pierdere neta | 135.691 RON | 77.488 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 99.535 RON | 2.891.838 RON | 4.521.662 RON | 5.188.586 RON | 644.641 RON | 3.832.513 RON | 375.084 RON |
| Creante | 99.535 RON | 2.671.361 RON | 4.472.732 RON | 4.232.121 RON | 621.725 RON | 3.462.749 RON | 129.983 RON |
| Casa si conturi la banci | — | 220.477 RON | 48.930 RON | 956.465 RON | 22.916 RON | 369.764 RON | 245.101 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 165.994 RON | 164.298 RON | 253.221 RON | 8.995 RON | 70.015 RON | 11.230 RON |
| Capitaluri proprii | 99.535 RON | 2.725.844 RON | 4.357.364 RON | 4.935.365 RON | 635.646 RON | 3.762.498 RON | 363.854 RON |
| Capital subscris varsat | 2.300 RON | 2.300 RON | 2.300 RON | 2.300 RON | 2.300 RON | 2.300 RON | 2.300 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — |