INKGRAPHY DESIGNS S.R.L.
- J40/12166/2018BUCURESTIdin 27.08.2018
- J2022005075232ILFOVdin 29.07.2022in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 52,38% |
| persoanăadministrator | 47,62% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 298.677 RON | 97.835 RON | 67.614 RON | 3.937 RON | 161.687 RON | 98.075 RON | 1 |
| 2024 | 127.210 RON | 35.223 RON | 37.502 RON | — | 72.872 RON | 35.467 RON | 1 |
| 2023 | 110.043 RON | 57.938 RON | 8.126 RON | — | 66.260 RON | 58.181 RON | 1 |
| 2022 | 72.387 RON | 43.129 RON | 35.478 RON | 475 RON | 78.352 RON | 43.369 RON | 1 |
| 2021 | 25.719 RON | 11.218 RON | 1.641 RON | 3.028 RON | 10.083 RON | 15.715 RON | — |
| 2020 | 26.625 RON | 18.747 RON | 1.118 RON | 2.631 RON | 26.085 RON | 27.598 RON | — |
| 2019 | 31.297 RON | 8.368 RON | 1.217 RON | 19 RON | 10.008 RON | 8.851 RON | — |
| 2018 | 3.403 RON | 283 RON | 1.520 RON | — | 2.003 RON | 483 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 298.677 RON | 127.210 RON | 110.043 RON | 72.387 RON | 25.719 RON | 26.625 RON | 31.297 RON | 3.403 RON |
| Venituri totale | 298.689 RON | 127.250 RON | 110.043 RON | 72.387 RON | 25.719 RON | 36.444 RON | 31.297 RON | 3.405 RON |
| Cheltuieli totale | 196.167 RON | 90.844 RON | 51.081 RON | 27.580 RON | 13.745 RON | 16.956 RON | 21.990 RON | 3.020 RON |
| Profit brut | 102.522 RON | 36.406 RON | 58.962 RON | 44.807 RON | 11.974 RON | 19.488 RON | 9.307 RON | 385 RON |
| Profit net | 97.835 RON | 35.223 RON | 57.938 RON | 43.129 RON | 11.218 RON | 18.747 RON | 8.368 RON | 283 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.937 RON | — | — | 475 RON | 3.028 RON | 2.631 RON | 19 RON | — |
| Active circulante | 161.687 RON | 72.872 RON | 66.260 RON | 78.352 RON | 10.083 RON | 26.085 RON | 10.008 RON | 2.003 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | 2.336 RON | — | — |
| Creante | 75.904 RON | 595 RON | 30.058 RON | 31.713 RON | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 85.783 RON | 72.277 RON | 36.202 RON | 46.639 RON | 10.083 RON | 23.749 RON | 10.008 RON | 2.003 RON |
| Cheltuieli in avans | 65 RON | 97 RON | 47 RON | 20 RON | 4.245 RON | — | 41 RON | — |
| Datorii totale | 67.614 RON | 37.502 RON | 8.126 RON | 35.478 RON | 1.641 RON | 1.118 RON | 1.217 RON | 1.520 RON |
| Capitaluri proprii | 98.075 RON | 35.467 RON | 58.181 RON | 43.369 RON | 15.715 RON | 27.598 RON | 8.851 RON | 483 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |