ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.349.811 RON | 665.943 RON | 533.301 RON | 7.500 RON | 1.184.866 RON | 666.183 RON | 1 |
| 2024 | 908.189 RON | 87.057 RON | 528.629 RON | 35.034 RON | 573.681 RON | 87.297 RON | 1 |
| 2023 | 1.553.178 RON | 367.815 RON | 295.052 RON | 66.555 RON | 589.841 RON | 368.055 RON | 1 |
| 2022 | 2.440.977 RON | 515.908 RON | 641.872 RON | 96.849 RON | 1.058.647 RON | 516.148 RON | 1 |
| 2021 | 1.460.979 RON | 396.767 RON | 227.359 RON | 7.748 RON | 716.488 RON | 499.741 RON | — |
| 2020 | 1.078.632 RON | 230.296 RON | 107.414 RON | 298 RON | 341.495 RON | 234.554 RON | — |
| 2019 | 53.490 RON | 10.381 RON | 34.668 RON | — | 38.859 RON | 4.258 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.349.811 RON | 908.189 RON | 1.553.178 RON | 2.440.977 RON | 1.460.979 RON | 1.078.632 RON | 53.490 RON |
| Venituri totale | 1.349.861 RON | 908.278 RON | 1.553.968 RON | 2.441.706 RON | 1.460.979 RON | 1.078.868 RON | 53.490 RON |
| Cheltuieli totale | 648.818 RON | 799.316 RON | 1.173.044 RON | 1.870.093 RON | 1.030.195 RON | 821.410 RON | 41.504 RON |
| Profit brut | 701.043 RON | 108.962 RON | 380.924 RON | 571.613 RON | 430.784 RON | 257.458 RON | 11.986 RON |
| Profit net | 665.943 RON | 87.057 RON | 367.815 RON | 515.908 RON | 396.767 RON | 230.296 RON | 10.381 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 7.500 RON | 35.034 RON | 66.555 RON | 96.849 RON | 7.748 RON | 298 RON | — |
| Active circulante | 1.184.866 RON | 573.681 RON | 589.841 RON | 1.058.647 RON | 716.488 RON | 341.495 RON | 38.859 RON |
| Stocuri | 2.606 RON | 2.606 RON | 2.606 RON | 2.606 RON | 2.606 RON | 2.713 RON | — |
| Creante | 472.368 RON | 387.066 RON | 244.339 RON | 994.991 RON | 585.561 RON | 171.897 RON | 10.472 RON |
| Casa si conturi la banci | 709.892 RON | 184.009 RON | 342.896 RON | 61.050 RON | 128.321 RON | 166.885 RON | 28.387 RON |
| Cheltuieli in avans | 7.118 RON | 7.211 RON | 6.711 RON | 2.524 RON | 2.864 RON | 175 RON | 67 RON |
| Datorii totale | 533.301 RON | 528.629 RON | 295.052 RON | 641.872 RON | 227.359 RON | 107.414 RON | 34.668 RON |
| Capitaluri proprii | 666.183 RON | 87.297 RON | 368.055 RON | 516.148 RON | 499.741 RON | 234.554 RON | 4.258 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
FAAB ARCHITEKTURA GRAFIKA W WARSZAWIECUI PL5252238784 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ | |
LUNA ENGINEERING GROUP SRLCUI 32636945 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
SIRIUS PROIECTARE STUDII SRLCUI 438125 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.