| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.263.874 RON | 1.148.876 RON | 602.642 RON | 555.521 RON | 1.186.991 RON | 1.149.116 RON | 8 |
| 2024 | 609.276 RON | 329.935 RON | 150.195 RON | 17.430 RON | 462.940 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 330.175 RON |
| 2 |
| 2023 | 62.300 RON | -8.286 RON | 35.645 RON | — | 66.176 RON | 30.531 RON | 1 |
| 2022 | 136.000 RON | 4.318 RON | 31.211 RON | 0 RON | 70.028 RON | 38.817 RON | 1 |
| 2021 | 250.754 RON | 12.334 RON | 350 RON | 0 RON | 34.849 RON | 34.499 RON | 0 |
| 2020 | 281.345 RON | 4.705 RON | 92.450 RON | — | 114.615 RON | 22.165 RON | — |
| 2019 | 172.735 RON | 18.231 RON | 46.439 RON | — | 63.899 RON | 17.460 RON | — |
| 2018 | 14.000 RON | -971 RON | 15.063 RON | 102 RON | 14.190 RON | -771 RON | — |
| Cifra de afaceri |
| 3.263.874 RON |
| 609.276 RON |
| 62.300 RON |
| 136.000 RON |
| 250.754 RON |
| 281.345 RON |
| 172.735 RON |
| 14.000 RON |
| Venituri totale | 3.369.314 RON | 609.277 RON | 62.300 RON | 136.076 RON | 250.777 RON | 281.401 RON | 173.127 RON | 14.000 RON |
| Cheltuieli totale | 1.993.110 RON | 217.952 RON | 69.963 RON | 130.602 RON | 231.823 RON | 268.691 RON | 149.702 RON | 14.551 RON |
| Profit brut | 1.376.204 RON | 391.325 RON | 0 RON | 5.474 RON | 18.954 RON | 12.710 RON | 23.425 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 7.663 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 551 RON |
| Profit net | 1.148.876 RON | 329.935 RON | 0 RON | 4.318 RON | 12.334 RON | 4.705 RON | 18.231 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 8.286 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 971 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 555.521 RON | 17.430 RON | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 102 RON |
| Active circulante | 1.186.991 RON | 462.940 RON | 66.176 RON | 70.028 RON | 34.849 RON | 114.615 RON | 63.899 RON | 14.190 RON |
| Stocuri | 21.685 RON | 24.130 RON | — | 54.265 RON | 0 RON | 94.967 RON | 43.003 RON | — |
| Creante | 755.481 RON | 208.919 RON | 62.300 RON | 192 RON | 1.963 RON | 19.500 RON | 18.471 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 409.825 RON | 229.891 RON | 3.876 RON | 15.571 RON | 32.886 RON | 148 RON | 2.425 RON | 14.190 RON |
| Cheltuieli in avans | 9.246 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 602.642 RON | 150.195 RON | 35.645 RON | 31.211 RON | 350 RON | 92.450 RON | 46.439 RON | 15.063 RON |
| Capitaluri proprii | 1.149.116 RON | 330.175 RON | 30.531 RON | 38.817 RON | 34.499 RON | 22.165 RON | 17.460 RON | -771 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 8 | 2 | 1 | 1 | 0 | — | — | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator |
| 50% |
| persoanănu mai e administrator | nepublicat |
| 2 deținători în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Respinge cererea formulată de reclamanta Grant Automotive S.R.L. în contradictoriu cu pârâta HD Insurance PLC Nicosia-Sucursala Bucureşti şi intervenientul forţat Dimache Marian Cătălin, ca neîntemeiată. Respinge solicitarea reclamantei de acordare a cheltuielilor de judecată ca neîntemeiată. Obligă reclamanta la plata către pârâtă a cheltuielilor de judecată în cuantum total de 5.094 lei. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti. Pronunţarea s-a făcut prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 20.02.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 20.02.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 06.02.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 06.02.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 23.01.2026.
Având în vedere Hotărârea nr. 5/27.08.2025 a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Sectorului 1 Bucureşti, prin care s-a dispus suspendarea activităţii de judecată şi amânarea judecării cauzelor, nu se vor lua măsuri în prezentul dosar la acest termen, cauza urmând a fi amânată pentru data de 23.01.2026, C12 S1 pentru cand se vor cita partile .
În vederea administrării probelor propuse, amână judecarea cauzei la data de 17.10.2025.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.