FREEWAY TRANSPORT SERV S.R.L.
- J40/17827/2018BUCURESTIdin 14.12.2018
- J21/176/2020IALOMITAdin 20.05.2020in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -26.963 RON | 217.653 RON | 2.981 RON | 136.068 RON | -78.604 RON | 0 |
| 2024 | 199.426 RON | -148.509 RON | 226.624 RON | 6.525 RON | 168.458 RON | -51.641 RON | 1 |
| 2023 | 511.449 RON | 95.771 RON | 183.644 RON | 96.200 RON | 184.311 RON | 96.867 RON | 1 |
| 2022 | 279.998 RON | 211.856 RON | 188.235 RON | 105.560 RON | 294.771 RON | 212.096 RON | 1 |
| 2021 | 88.597 RON | 73.087 RON | 2.538 RON | 3.667 RON | 77.982 RON | 79.111 RON | — |
| 2020 | 12.081 RON | 6.074 RON | 1.637 RON | — | 7.661 RON | 6.024 RON | — |
| 2019 | 40.238 RON | 1.153 RON | 4.440 RON | — | 4.390 RON | -50 RON | — |
| 2018 | 180 RON | -1.403 RON | 5.005 RON | 122 RON | 3.680 RON | -1.203 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 199.426 RON | 511.449 RON | 279.998 RON | 88.597 RON | 12.081 RON | 40.238 RON | 180 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 285.713 RON | 511.597 RON | 280.003 RON | 88.598 RON | 12.081 RON | 40.238 RON | 180 RON |
| Cheltuieli totale | 26.963 RON | 431.366 RON | 411.479 RON | 59.747 RON | 13.172 RON | 5.645 RON | 37.878 RON | 1.578 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 100.118 RON | 220.256 RON | 75.426 RON | 6.436 RON | 2.360 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 26.963 RON | 145.653 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.398 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 95.771 RON | 211.856 RON | 73.087 RON | 6.074 RON | 1.153 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 26.963 RON | 148.509 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.403 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.981 RON | 6.525 RON | 96.200 RON | 105.560 RON | 3.667 RON | — | — | 122 RON |
| Active circulante | 136.068 RON | 168.458 RON | 184.311 RON | 294.771 RON | 77.982 RON | 7.661 RON | 4.390 RON | 3.680 RON |
| Stocuri | 6.133 RON | 6.133 RON | 6.133 RON | 6.133 RON | — | — | — | — |
| Creante | 128.775 RON | 126.090 RON | 112.281 RON | 223.785 RON | 9 RON | 29 RON | 1.029 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 1.160 RON | 36.235 RON | 65.897 RON | 64.853 RON | 77.973 RON | 7.632 RON | 3.361 RON | 3.680 RON |
| Datorii totale | 217.653 RON | 226.624 RON | 183.644 RON | 188.235 RON | 2.538 RON | 1.637 RON | 4.440 RON | 5.005 RON |
| Capitaluri proprii | -78.604 RON | -51.641 RON | 96.867 RON | 212.096 RON | 79.111 RON | 6.024 RON | -50 RON | -1.203 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |