ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 331.246 RON | 68.495 RON | 13.946 RON | 0 RON | 82.641 RON | 68.695 RON | 2 |
| 2024 | 351.387 RON | 118.593 RON | 7.007 RON | — | 125.800 RON | 118.793 RON | 2 |
| 2023 | 350.332 RON | 105.374 RON | 5.299 RON | — | 215.468 RON | 210.169 RON | 2 |
| 2022 | 402.541 RON | 104.595 RON | 15.128 RON | 37.886 RON | 82.037 RON | 104.795 RON | 2 |
| 2021 | 454.042 RON | 171.419 RON | 44.621 RON | 50.173 RON | 166.067 RON | 171.619 RON | 2 |
| 2020 | 301.391 RON | 65.178 RON | 76.414 RON | — | 141.792 RON | 65.378 RON | 2 |
| 2019 | 261.718 RON | 144.867 RON | 2.744 RON | 10 RON | 147.801 RON | 145.067 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 331.246 RON | 351.387 RON | 350.332 RON | 402.541 RON | 454.042 RON | 301.391 RON | 261.718 RON |
| Venituri totale | 332.120 RON | 351.430 RON | 350.776 RON | 463.815 RON | 454.232 RON | 301.894 RON | 262.974 RON |
| Cheltuieli totale | 258.720 RON | 227.458 RON | 242.445 RON | 355.279 RON | 278.362 RON | 233.702 RON | 115.490 RON |
| Profit brut | 73.400 RON | 123.972 RON | 108.331 RON | 108.536 RON | 175.870 RON | 68.192 RON | 147.484 RON |
| Profit net | 68.495 RON | 118.593 RON | 105.374 RON | 104.595 RON | 171.419 RON | 65.178 RON | 144.867 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | 37.886 RON | 50.173 RON | — | 10 RON |
| Active circulante | 82.641 RON | 125.800 RON | 215.468 RON | 82.037 RON | 166.067 RON | 141.792 RON | 147.801 RON |
| Stocuri | 350 RON | 350 RON | — | — | — | — | — |
| Creante | 73.734 RON | 101.995 RON | 197.913 RON | 71.925 RON | 53.602 RON | 22.429 RON | 22.095 RON |
| Casa si conturi la banci | 8.557 RON | 23.455 RON | 17.555 RON | 10.112 RON | 112.465 RON | 119.363 RON | 125.706 RON |
| Datorii totale | 13.946 RON | 7.007 RON | 5.299 RON | 15.128 RON | 44.621 RON | 76.414 RON | 2.744 RON |
| Capitaluri proprii | 68.695 RON | 118.793 RON | 210.169 RON | 104.795 RON | 171.619 RON | 65.378 RON | 145.067 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |