ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -3.381.975 RON | 686.496 RON | 0 RON | 4.676.143 RON | 3.989.647 RON | 1 |
| 2024 | 1.798.650 RON | 1.927.846 RON | 496.680 RON | — | 8.480.535 RON | 7.983.855 RON | 1 |
| 2023 | 1.470.867 RON | 1.399.587 RON | 1.886.250 RON | — | 7.942.259 RON | 6.056.009 RON | 1 |
| 2022 | 251.348 RON | 197.836 RON | 2.903 RON | — | 4.654.325 RON | 4.651.422 RON | 1 |
| 2021 | 3.384.174 RON | 3.313.124 RON | 2.810 RON | — | 4.456.396 RON | 4.453.586 RON | 1 |
| 2020 | 630.000 RON | 589.304 RON | 27.879 RON | — | 1.168.341 RON | 1.140.462 RON | 1 |
| 2019 | 581.528 RON | 546.158 RON | 32.696 RON | 1.433 RON | 582.421 RON | 551.158 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 1.798.650 RON | 1.470.867 RON | 251.348 RON | 3.384.174 RON | 630.000 RON | 581.528 RON |
| Venituri totale | 364.545 RON | 2.062.990 RON | 1.474.964 RON | 254.707 RON | 3.389.295 RON | 636.903 RON | 586.525 RON |
| Cheltuieli totale | 3.746.520 RON | 73.274 RON | 60.651 RON | 54.358 RON | 42.329 RON | 41.870 RON | 34.502 RON |
| Profit brut | 0 RON | 1.989.716 RON | 1.414.313 RON | 200.349 RON | 3.346.966 RON | 595.033 RON | 552.023 RON |
| Pierdere bruta | 3.381.975 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 1.927.846 RON | 1.399.587 RON | 197.836 RON | 3.313.124 RON | 589.304 RON | 546.158 RON |
| Pierdere neta | 3.381.975 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | 1.433 RON |
| Active circulante | 4.676.143 RON | 8.480.535 RON | 7.942.259 RON | 4.654.325 RON | 4.456.396 RON | 1.168.341 RON | 582.421 RON |
| Creante | 977.688 RON | 33.400 RON | 29.364 RON | 28.410 RON | 115.807 RON | 556 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 3.698.455 RON | 8.447.135 RON | 7.912.895 RON | 4.625.915 RON | 4.340.589 RON | 1.167.785 RON | 582.421 RON |
| Datorii totale | 686.496 RON | 496.680 RON | 1.886.250 RON | 2.903 RON | 2.810 RON | 27.879 RON | 32.696 RON |
| Capitaluri proprii | 3.989.647 RON | 7.983.855 RON | 6.056.009 RON | 4.651.422 RON | 4.453.586 RON | 1.140.462 RON | 551.158 RON |
| Capital subscris varsat | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |